از داشتن هدف در کسب درآمد نتیجه گیری کنیم

از داشتن هدف در کسب درآمد نتیجه گیری کنیم

در کسب درآمد و همچنین در تمام مراحل زندگی، داشتن هدف و انگیزه به عنوان موتور قدرتمند، ما را به سمت جلو کشانده و موفقیت و کامیابی ما را در امور تضمین می کند، لذا برای خودمان هدفی تعیین کنیم و آن را روی کاغذ بنویسیم و مدام به آن نگاه کنیم.

لوله پلیکا برق

همانطور که از نام  لوله پلیکا برق مشخص است محلی برای گذر کابل های برق می باشد که در نقشه ابتدایی ساختمان محل عبور آنها مشخص گردیده است و در مرحله ساخت لوله ها در درون دیوار ها و کف ساختمان قرار گرفته و تمامی کابل ها توسط فنر درون آن ها قرار داده می شوند.

لوله پلیکا برق

تولید تجهیزات پزشکی

شرکتهای مختلف داخلی، تولید تجهیزات پزشکی مختلفی مانند، گوشی پزشکی دیجیتال را تولید کرده و به عرصه فروش می رسانند، این محصولات به گونه ای هستند که از مواد درجه یک تولید شده و دارای استاندارد های لازم تولید هستند، ساخت محصولات متنوع در کشور روند افزایشی داشته و در این زمینه پیشرفتهای بسزایی داشته ایم.

تولید تجهیزات پزشکی

صادرات کیوی

کیوی یکی از محصولات باغی ارز آور بوده که طی سال‌های اخیر صادرات کیوی وضعیت مناسبی از حیث تولید، صادرات و ارزآوری داشته است، خواص شگفت انگیز این کیوی باعث افزایش تولید این محول در دنیا شده است،کیوی منبعی غنی و سرشار از ویتامین ث است و مقدار ویتامین ث آن از پرتقال نیز بیشتر است. ویتامین ث موجود در کیوی ۲ برابر پرتقال، ۶ برابر لیمو ترش و میزان مواد مغذی آن ۸ برابر سیب است.

ادامه مطلب  خرید کفپوش پی وی سی رولی اداری

صادرات کیوی

حتما ببینید

آتل فایبرگلاس

ثروت سرشار با آتل های درجه یک

امید در خلال جریانات بی پایان زندگی نقطه قوتی است که داشتم و به عبارتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آراد برندینگ