استفاده از تجربیات افراد موفق من را به ثروت رساند

استفاده از تجربیات افراد موفق من را به ثروت رساند

برای اینکه به ثروت برسم در قدم اول به افراد موفق مراجعه کردم و سپس از تجربه آنها در عرصه تولید الکل استفاده نمودم و در نهایت همین امر موجب شد تا فردی ثروتمند و موفق شوم، در این مقاله برخی از محصولاتی که در این سالها تولید کرده ام را با شما به اشتراک خواهم گزاشت.

الکل طبی

در ستون پاک کننده ها و ضدعفونی کننده های خانگی، الکل 70% را به عنوان یک ضدعفونی کننده قوی می شناسند. در واقع، الکل طبی یک ضدعفونی کننده بسیار خوب است و چندین ویروس را غیرفعال می کند که برخی از ضد عفونی کننده ها نمی توانند آنها را غیرفعال کنند، این همان جزء اسپری ضد عفونی کننده بدون عطر می باشد و بسیار ارزان تر است.

این ضد عفونی کننده سریع الاثر، میکروارگانیسمها (ویروسها، باکتریها، مخمرها و غیره) را از بین می برد، بنابر این از ورود این میکروبهای مختلف در بدن جلوگیری می کند و این الکل اصلاح شده 70 درصد است که در داروخانه ها یا در سایتهای فروش محصولات کمکهای اولیه یافت می شود. این الکل اتیلیک به دلیل وجود تارترازین (یک رنگ) با رنگ زردش قابل تشخیص است.

الکل طبی

الکل صنعتی

فرمول الکل صنعتی اتانول CH3CH2OH و نیمه قطبی است. فرمول الکل متانول CH3OH قطبی و به الکل چوب و متیل الکل معروف شده است. متانول یک نوع الکل شیمیایی است و استفاده از این ماده بیشتر در صنعت لاک سازی و رنگسازی و تهیه پلاستیک و مواد منفجره است.

پس در زمان استفاده از این ماده باید بسیار مراقب باشید. اتانول 96 درصد چیست؟ اتانول یک گروه هیدروکسی ،الکل اتیلک99 درجه خلوص پزشکی بالاست. این نوع ماده از تخمیر ملاس نیشکر، غلات یا چغندر قند ساخته می شود. پس از تخمیر ملاس نیشکر، اتانول از طریق تقطیر مکرر خالص می شود تا محتوای اتانول 96 درصد تصحیح شود. روش نگهداری الکل 96 درصد در جاهای تیره و خنک است بهترین ظرف پت تیره و مخازن نگهداری است. بسته بندی الکل 96 درصد و به صورت فله از 1000 لیتر به بالا امکان پذیر است.بسته بندی 1 لیتری و نیم لیتری، 2 لیتری 3،4 ،5،10 و گالن 20 لیتری قابل تولید است. به صورت تانکر هم از 1000 لیتر به بالا فله ارسال می کنیم. برای خرید انواع الکل 99، 96، 70 ،90 طبی و صنعتی که با قیمت مصوب دولتی شما فقط با پر کردن فرم همکاری تماس با این شماره اقدام کنید.

ادامه مطلب  افزایش درآمد بالا فقط با انگور

الکل صنعتی

اسپری ضدعفونی

بهداشت جهانی هشدارهایی درباره صدها اسپری ضدعفونی خوشبو دست با ترکیبات نگران کننده یا آلوده صادر کرده است و دستورالعمل های اضطراری موقتی را که قوانین تولید را کاهش می دهد لغو می کند و از این طریق برند همچنان به ارائه گزینه های ایمن برای خانواده ها و مشاغل در همه جا ادامه می دهد.مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها توصیه می کند از ضدعفونی کننده دست مبتنی بر الکل استفاده کنید که حداقل 60 درصد الکل داشته باشد در صورتی که آب و صابون در دسترس نیست. ما برای ارائه اثربخشی بهتر از این الزامات فراتر رفته ایم محصولات ما برای از بین بردن بیشتر میکروب ها سخت تر کار می کنند.

ماده فعال در ضدعفونی‌کننده‌های دست ما 70 درصد اتیل الکل است که 99.99 درصد میکروب‌هایی را که ممکن است باعث بیماری شوند را از بین می‌برد ما از تامین کنندگانی تهیه می کنیم که الکل اتیلیک را با کیفیت بالا برای محصولات دارویی بدون نسخه ارائه می کنند بیشتر اتیل الکل مورد استفاده در محصولات ما مشتقات گیاهی است.

اسپری ضدعفونی

حتما ببینید

آتل فایبرگلاس

ثروت سرشار با آتل های درجه یک

امید در خلال جریانات بی پایان زندگی نقطه قوتی است که داشتم و به عبارتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آراد برندینگ