اسپری رنگ نسوز اجاق گاز

اسپری رنگ نسوز چه کاربردی برای اجاق گاز دارد؟

استفاده از اسپری رنگ نسوز نقره ای، قرمز، زرد مناسب ترین راهی است که برای بازسازی یا رنگ آمیزی به مبلمان اداری یا هر چیز قدیمی دیگر در خانه خود می توانید انتخاب کنید.

اسپری رنگ نسوز چه کاربردی برای اجاق گاز دارد؟

با این حال برای تضمین یک نتیجه خوب باید برخی دستورالعملهای مهم را دنبال کنید و همچنین مراقب خودتان هم باشید تا این محصول به شما آسیبی وارد نکند در ادامه این مطلب درباره نحوه استفاده از اسپری رنگ توضیحاتی می دهیم تا با این محصول بیشتر آشنا شوید. برای جلوگیری از ضخامت بیش از حد به جای یک لایه ضخیم چندین لایه نازک از رنگ نسوز 400، 600، 700 درجه استفاده کنید در ضمن باید زمان خشک شدن به طور کلی 24 ساعت بین هر لایه رعایت شود.ما به شما برای خرید انواع اسپری رنگ این سایت را پیشنهاد می دهیم و می توانید با مراجعه به قسمت محصولات سایت بزرگ آراد برندینگ ، ویژگیهای انواع اسپری را بررسی کنید تا خرید اینترنتی مطمئن و باکیفیت را تجربه کنید.

 

اسپری رنگ نسوز

استفاده از اسپری رنگ نسوز نقره ای، قرمز، زرد مناسب ترین راهی است که برای بازسازی یا رنگ آمیزی به مبلمان اداری یا هر چیز قدیمی دیگر در خانه خود می توانید انتخاب کنید.

با این حال برای تضمین یک نتیجه خوب باید برخی دستورالعملهای مهم را دنبال کنید و همچنین مراقب خودتان هم باشید تا این محصول به شما آسیبی وارد نکند در ادامه این مطلب درباره نحوه استفاده از اسپری رنگ توضیحاتی می دهیم تا با این محصول بیشتر آشنا شوید.

ادامه مطلب  با این روش کار آفرین خودتان شوید

اسپری رنگ نسوز اجاق گاز

در اینجا می خواهیم مقدماتی از رنگ کردن با رنگ ترافیکی اپوکسی و اسپری رنگ نسوز طلایی را بررسی کنیم باید قبل از شروع کار رنگ آمیزی با اسپری این نکات را رعایت کنید اول از همه اتاقی که در آن کار را می خواهید انجام دهید را به اندازه کافی تهویه کنید سپس نواحی پیرامونی را با برزنت یا روزنامه محافظت کنید سطح مورد نظر را برای رنگ آمیزی بوسیله محصولات مناسب تمیز کنید و سپس سمباده بزنید تا سطح صاف شود.

قبل از اعمال لایه زیرین سطح را دوباره تمیز کرده و به خوبی خشک کنید بطری اسپری را به شدت تکان دهید قوطی را در فاصله 20 یا 30 سانتی متری از سطح نگه دارید سپس اسپری را در حین انجام کار تکان دهید و بفشارید هر بار که احساس کردید فشار شروع به ضعیف شدن کرد مجددا تکان دهید هنگامی که تمام سطح به خوبی با لایه زیرین پوشانده شد بگذارید خشک شود.

روی قسمتهایی که می خواهید با رنگ دیگری رنگ شود نوار ماسک بچسبانید قبل از استفاده از اسپری رنگ نسوز قرمز دوپلی کالر اسپری را روی مقداری روزنامه امتحان کنید بطری را قبل از اسپری تکان دهید افت فشار می تواند باعث چکه کردن رنگ از اسپری شما شود بنابراین به یاد داشته باشید که پس از 30 ثانیه استفاده مجددا تکان دهید و قبل از برداشتن پوششهای محافظ و نوارهای ماسک اجازه دهید خشک شود.

 

 

اسپری رنگ نسوز اجاق گاز

برای اینکه بتوانیم از این امر جلوگیری نماییم می تواند برای شما کاربرد فراوانی داشته باشد.در استفاده از رنگهای نسوز باید توجه داشت که استفاده بیش از اندازه این رنگهای نسوز در سطح مورد نظر می تواند ضخامت بیش از حدی را ایجاد نماید که این امر سبب می شود احتمال کنده شدن آن از سطح بالا می رود و باعث پوست پوست شدن آن می گردد.

ادامه مطلب  تفکر بلند عامل توسعه و موفقیت در کسب و کارم بود

اسپری رنگ نسوز

وسایل آشپزخانه به دلیل کارایی که دارند بسیار مهم و حساس هستند و استفاده از آنها نیاز به مراقبتهایی جدی دارد.اگر شما در خانه یک اسپری رنگ نسوز اجاق گاز داشته باشید برای مواقعی که برخی از قسمتهای اجاق گاز یا یخچال فریزر دچار پوسیدگی می شوند

البته اگر به طور معمول از این رنگهای نسوز استفاده شود ضخامتی کمی خواهند داشت ولی بعضی از افراد به دلیل وسواسی که در رنگ کردن دارند چندین و چند بار این عمل را تکرار می کنند تا یک لایه ضخیمی از آن ایجاد شود ولی غافل از آن که ضخامت بیش از حد سبب جدایی روزتر این رنگ از سطوح می گردد.

نظافت و تمیزی برای ما انسانها بسیار اهمیت دارد ولی در برخی مکان ها و برخی زمان ها از اهمیت بالاتری برخوردار می باشد.آشپزخانه از این مکانهایی است که باید نظافت در آنجا بیشتر رعایت شود برای همین خرید اسپری رنگ نسوز برای قابلمه چدنی و گاز از ضروری ترین کارهایی است که باید انجام شود.

حتما ببینید

آتل فایبرگلاس

ثروت سرشار با آتل های درجه یک

امید در خلال جریانات بی پایان زندگی نقطه قوتی است که داشتم و به عبارتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آراد برندینگ