بازار متنوع پوشال و تقاضای بالای آن سودآور میشود

بازار متنوع پوشال و تقاضای بالای آن سودآور میشود

در ایران این بازار متنوع است و خواهان بسیاری دارد هر ساله مردم اکثرا در تکاپوی تعویض پوشال کولر های خود هستند و همواره کار برای ما ایجاد میشود چون خواهان پوشال وجود دارد.

پوشال کولر الماس

یک نوع از پوشال کولر الماس که در قبل به آن اشاره کردیم پوشالهای چوبی است که از رشته های چوب هستند و در ایران بسیار پر مصرف می باشند و اکثر مردم برای کولرهای خود از آن استفاده می کنند. این چوبها آب را جذب می کنند و به سختس آن را پس خواهند زد و همین امر منجر می شود که ر یک محیط بسته که مقداری باد وجود دارد اب را جذب کند و عملیات سرمایش را انجام دهد. اندازه این پوشالها و پد سلولزی گلخانه  تا 2 میلی متر می باشد و به شکل رشته هایی است که به صورت نامنظم به هم پیچیده اند و این ساختار باعث می شود آبی که بر روی آن می ریزد به راحتی بهپایین منتقل نشود.

پوشال کولر الماس

پوشال کولر 7000

در شهرهای غربی کشور بیشترین نوع پوشالی که استفاده می شود پوشال کولر7000  کولر کرمانشاه است که جز برند های پوشال کولر سلولزی است چرا که یکی از بهترین نوع پوشالهاست. همان ‌طوری که همه شما می‌ دانید کولر آبی یکی از پر مصرف ‌ترین و البته قدیمی‌ ترین نوع سیستم سرمایشی است و پوشال از مهم ‌ترین آن به شمار می رود که به عملکرد صحیح کولر کمک شایانی می‌ کند پس برای خرید پوشال کولر باید دقت بالایی انجام بدهید چرا که اگر کیفیت بالایی نداشته باشد نمی ‌توانید استفاده مطلوبی از کولر ببرید ولی در صورت استفاده از پوشالی با کیفیت بالا راندمان مثبت ئ کار کولر به‌ شدت افزایش یافته و محیط پیرامون خنک می‌ شود. پوشال کولر انواع مختلفی دارد که جدید ترین نوع آن مدل فیبر کاغذی است که دوام و ماندگاری بسیار بالایی داشته و در کولرهای آبی سلولزی از آن استفاده می ‌شود.

ادامه مطلب  با تفکر پول ‌ساز بنای عظیمی از ثروت را ساختم

پوشال کولر 7000

پوشال کولر انرژی

جدای از موارد عنوان شده در بالا پدهای سلولزی مزیتهای دیگری نیز به نسبت پوشال کولر انرژی قدیمی دارند که آنها را متمایز می کند و در واقع باعث می شود مصرف کنندگان آن را به دیگر نمونه ها ترجیح دهند و این مزیتها آنقدر پر رنگ است که نمی توان از آنها چشم پوشی کرد. از جمله برتریهای مهم استفاده از پد یا پوشال سلولزی عبارت است از: قدرت بسیار بالای جذب آب و جلوگیری از هدر رفت آن و صرفه جویی زیاد افزایش راندمان کولر و جلوگیری از وارد شدن فشار به موتور کولر صرفه جویی در مصرف انرژی به ویژه برق و آب قابلیت رسوب گیری و شست و شوی راحت طول عمر بالا (حدود 3 تا 5 سال) بکارگیری از بافت شبکه ای و ممانعت از ورود گرد و خاک و حشرات و آلودگی هوا به داخل کولر و فضای اتاق که بسیار در سلامت افراد مهم است.

پوشال کولر انرژی

حتما ببینید

آتل فایبرگلاس

ثروت سرشار با آتل های درجه یک

امید در خلال جریانات بی پایان زندگی نقطه قوتی است که داشتم و به عبارتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آراد برندینگ