با آب در بازی ثروت پیروز شدم

با آب در بازی ثروت پیروز شدم

اگر مسیر ثروتمند شدن را یک بازی بدانیم، رسیدن به این نقطه نیازمند کسب یکسری مهارت ها و داشتن اعتماد به نفس است، برگ برنده ی من در مسیر ثروتمند شدن شروع یک کسب و کار در حوزه ی آب دیونیزه بود که من را به یک فرد میلیاردر تبدیل کرد.

آب دیونیزه

یکی دیگر از مشکلات احتمالی  آب دیونیزه در مورد اثرات سلامتی است. به عنوان مثال ، ممکن است یونهای فلزی را از لوله کشی و ظرف جذب کند ، که در صورت مصرف منجر به سمیت فلز می شود. شستن مواد غذایی با آب DI نیز توصیه نمی شود زیرا ممکن است مواد مغذی حیاتی مواد غذایی شما را جذب کند.

از آنجا که در حال حاضر سیستم های تولید آب دیونیزه شده وجود دارد که برای استفاده تجاری در دسترس هستند ، مکان های زیادی برای تهیه آب DI وجود دارد. با این حال ، شما باید یک شرکت معتبر و صادق را پیدا کنید. به این دلیل که جعل آب DI آسان است زیرا از نظر ظاهری شبیه آب معمولی به نظر می رسد. قیمت آب دیونیزه با توجه به اندازه ظرف آن متفاوت است.

آب دیونیزه

آب دیونیزه زلال

در حال حاضر آب دیونیزه زلال که به اختصار DI نیز گفته می شود، به آبی گفته می شود که یون های موجود در آن کاملا خارج شده باشند. آبی که می نوشیم علی رغم تمامی فرآیندهای تصفیه و ضدعفونی ای که بر روی آن انجام می شود ، دارای ترکیباتی معدنی غالبا به شکل یون مانند کلسیم، سدیم، منیزیم ، آهن و غیره است. این ترکیبات معدنی نه تنها برای انسان مضر نیستند بلکه برخی از یون های موجود در آب برای بدن انسان ضروری نیز است. با این حال در برخی موارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت لازم است تا یون های آب خارج شوند.

ادامه مطلب  تجربیات چندین ساله ام توانست مسیری از پیشرفت را به سویم باز کند

روش های مختلفی را می توان برای از بین بردن یون ها موجود در آب استفاده نمود. به عنوان مثال در بسیاری از فرآیندها یون های فلزی را با استفاده از کلاته کننده هایی مانند (2 سدیم و 4 سدیم) حذف می کنند. امروزه بیشتر از رزین های تبادل یونی برای دیونیزه کردن آب استفاده می کنند.

آب دیونیزه زلال

آب مقطر دیونیزه

اکثر آب مقطر موجود در بازار آب مقطر دیونیزه بوده و حتما دارای مقداری آلودگی میکروبی هستند.بنابراین اگر شما به آبی نیاز دارید که یا الودگی میکروبی نداشته باشد و یا کمترین میزان بار میکروبی را داشته باشد، ما به شما آب مقطر استریل را پیشنهاد می کنیم. این محصول هم اکنون به صوت عمده و در حجم 5 لیتری در حال تولید و عرضه است.

البته بسته به نوع مصرف خود می تواندی در سایر حجمها نیز آب مقطر استریل را سفارش دهید نکته مهم اینکه توجه نمایید آب مقطر استریل در بازار بسیار کم بوده و همانطور که گفته شد اکثرا آب دیونیزه هستند که فقط املاح آنها گرفته شده است و لزوما استریل نشده اند.

آب مقطر دیونیزه

حتما ببینید

آتل فایبرگلاس

ثروت سرشار با آتل های درجه یک

امید در خلال جریانات بی پایان زندگی نقطه قوتی است که داشتم و به عبارتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آراد برندینگ