با ابزار اینترنت گنج ثروت را کشف کردم

با ابزار اینترنت گنج ثروت را کشف کردم

امروزه تکنولوژی بسیار پیشرفت کرده است به طوری که تمام افراد می توانند به آسانی با یک کلیک به هر نقطه ای از جهان دسترسی داشته باشند، لذا این فرصت طلایی را غنیمت شمردم و یک کسب و کار موفق اینترنتی در زمینه محصول عناب ایجاد کردم و در این راستا به ثروت زیادی دست یافتم.

عناب احمر

یکی از میوه های بسیار خوشمزه و پر خاصیت که ارزش غذایی بالایی دارد و جز داروهای گیاهی هم به حساب می ‌آید عناب احمر می باشد که بسیار برای هم مصرف آن توصیه می ‌شود از جمله می ‌توان فواید خوردن عناب در بارداری و مصرف آن بر زیبایی جنین اشاره کنیم که برای خانمهای باردار بسیار گزینه مناسبی می باشد چرا که خانمهای باردار در دوران بارداری دچار مشکلات متعددی می شوند از جمله به دل درد، دل پیچه یا نفخ یا یبوست که مهمترین مشکلاتیست که در دوران بارداری پیش می آید و می توانند با خوردن عناب به صورت ناشتا به برطرف کردن مشکلات خود کمک کنند.

عناب احمر

عناب خشک

عناب نام میوه‌ای است که از درختی با برگ‌های سبزرنگ، بدون کرک و شبیه به تخم‌مرغ به دست می‌آید و از آن ‌جا که جزء دسته سنجدیان می‌باشد، ظاهری شبیه به سنجد دارد. این میوه به دو صورت تازه و خشک وجود دارد که عناب خشک آن مصرف بیشتری دارد. درخت عناب اغلب در مناطق گرم و خشک کشت می‌شود و فصل برداشت میوه آن در زمستان است. خرمای قرمز، خرمای چینی، خرمای کره‌ای یا خرمای ‌هندی اسامی دیگری است که برای عناب به کار برده می‌شود اما اکثر مردم، این میوه را تنها به نام عناب می‌شناسند. همان‌طور که گفته شد، عناب به صورت خشک شده کاربرد بیشتری نسبت به نوع تازه آن دارد. به طور مثال در کشور انگلیس، عناب را به صورت خشک و به جای آب‌نبات همراه با چای مصرف می‌نمایند.

ادامه مطلب  با شغلم وارد دنیای ثروتمندان شدم

عناب خشک

عناب صادراتی

فروش عمده حبه عناب و همچنین دمنوشهای عناب و عنابهای پودری در کارخانه بزرگ بیرجند به قیمت روز عرضه می شود انواع محصول عناب صادراتی شامل این موارد می باشد: عناب ریز صادراتی در کشور هند بازار فروش بسیار وسیعی را داراست و صادر کننده های گوناگونی از کشور ایران این نوع محصولات را با مناسبترین قیمت و کیفیت عرضه می کنند. کشور هندوستان و پاکستان جزو بالاترین و بیشترین میزان سفارشات میوه عناب ریز کشور ایران را برای خودشان اختصاص داده اند. نامهای دیگر این نوع محصول عناب ریز که در بازار معمولا از آن استفاده می گردد عبارتند از: عناب پودری – عناب دارویی – عناب الکی- عناب آسیابی که از چشم گیرترین خصوصیتهای این میوه عنابها پس از ریزی این نوع عنابها باید به چروک زیاد آن نیز اشاره کرد.

عناب صادراتی

حتما ببینید

آتل فایبرگلاس

ثروت سرشار با آتل های درجه یک

امید در خلال جریانات بی پایان زندگی نقطه قوتی است که داشتم و به عبارتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آراد برندینگ