با امتحان شانس دوباره خود پول جذب زندگی ام شد

با امتحان شانس دوباره خود پول جذب زندگی ام شد

با وجود پستی و بلندی های فراوانی که در زندگی ام داشتم شانس خودم را دوباره امتحان کردم و توانستم با یک انتخاب درست کسب و کار خودم را در حوزه ظروف راه اندازی کنم و این بار در این کسب و کار موفق عمل کردم و پول زیادی را جذب زندگی ام کردم، با وجود تنوع زیاد در حوزه ظروف تصمیم دارم سه مورد سودآور را معرفی کنم.
ظروف میناکاری

در رابطه با ظروف میناکاری که بسیار پرطرفدار هستند، اکثر افراد یک سوال می پرسند و آن هم درباره رنگ مینا کاری می باشد که از ما خواهند پرسید چرا رنگ آن آبی است که در پاسخ به سوال آنها باید بگوییم به دلیل آنکه رنگ آبی باعث به وجود آمدن آرامش در افراد می شود به همین منظور برای ایجاد مینا کاری از رنگ آبی استفاده خواهد شد. بهتر است بدانید مینا کاری سفالی از ادغام شدن دو هنر متفاوت از مینا کاری و سفال گری نیز به وجود آمده است که از استقبال بسیار خوبی هم نیز همراه بوده است.

ظروف میناکاری

ظروف نقره

ظروف نقره دکوری اصل دارای یکسری عدد درج شده است که سازندگان آن برای شناسایی اصل با نوع تقلبی آن را بر روی محصول خود حک می نمایند در گاهی مواقع برای خواندن اعداد درج شده نیاز به بزرگنمایی کردن می باشد روشهای مختلفی برای تست کردن نوع اصل با تقلبی وجود دارد مثل: تست کردن با آهنربا، تست کردن با قطعات یخ، اگر در این روش تست، یخ به سرعت آب شود یعنی ظروف نقره شما اصلی است.

ادامه مطلب  با فراهم کردن وسایل مورد نیاز کودکتان به آنها آرامش دهید

ظروف نقره

ظرف شکلات خوری

از انواع ظروف زیبا برای مهمانی می توان به ظرف شکلات خوری مسی و شیرینی اشاره کرد. ظروف مسی را به هیچ عنوان نباید با سیم های ظرف شویی و مواردی از این قبیل شست و شو داد. به دلیل آن که قلع موجود در آن را از بین خواهد برد و مواد نانو ای که در بیرون آن قرار دارد را خرابش می کند. ظروف مسی نه کثیف می شوند و نه لک می گیرند به همین دلیل هم نیازی به سیم ظرف شویی ندارد و با اسکاج نرم می توان آن ها را شست. لازم به ذکر است که ظروف مسی را در ماشین لباسشویی هم نباید قرار بدهید  همچنین در برابر حرارت مستقیم هم نباید قرار داد. ظروف شکلات خوری مسی مناسب برای گذاشتن قند، شکلات، توت خشک و  آبنبات می باشد.

ظرف شکلات خوری

حتما ببینید

آتل فایبرگلاس

ثروت سرشار با آتل های درجه یک

امید در خلال جریانات بی پایان زندگی نقطه قوتی است که داشتم و به عبارتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آراد برندینگ