با این پسته های خندان جیبم را پر پول کرده ام

با این پسته های خندان جیبم را پر پول کرده ام

شاید شما نیز همانند من از مشکلات فقر آگاه باشید و با آن دست و پنجه نرم کرده باشید برای اینکه از این مشکلات رهایی یابید باید دست به سرمایه گذاری بزنید من به شما سرمایه گذاری روی محصول پسته را پیشنهاد میکنم زیرا خودم از این مسیر گذشتم و محصولی که مرا از فقر نجات داد پسته بود برای آشنایی با پسته های پر سود با من همراه باشید.

پسته تبریز

پسته تبریز یکی از محصولاتی می باشد که با توجه به خواصی که دارد طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است به همین سبب قیمت پسته تبریز در فروشگاه های سراسر ایران بسیار مناسب می باشد. تجربه موفقی که در این متن روی آن تاکید شده است تجربه صادرات به کشور قرقیزستان با امکان کسب درآمد ارزی ده ها میلیون دلاری برای ایران است.به طور حتم برنامه ریزی درست برای جذب مشتری امکان افزایش صادرات این محصول را فراهم خواهد کرد. لازم به ذکر است که به نظر می رسد کشور ترکیه واردات کمتری در مقایسه با قرقیزستان از کشور ما داشته باشد و اطلاعات ما نشان می دهد که برای مثال واردات پسته بدون پوست توسط ترکیه در سال 1400 در حدود 13 میلیون دلار بوده است. سایر اهداف صادراتی این محصول نیز در قاره آسیا کشور چین به عنوان برگ ترین وارد کننده آسیایی این محصول بوده است.

پسته تبریز

پسته گرمسار

پسته گرمسار یکی از محصولاتی می باشد که با توجه به خواصی که دارد بسیار پر فروش می باشد همچنین قیمت پسته گرمسار در فروشگاه های سراسر ایران بسیار مناسب می باشد. بسیاری از افراد فعال در حوزه تولید پسته در ایران بر این باور هستند که این میزان کاهش تولید به دلیل خشکسالی شدید در بخشهای مختلف کشور و کاهش میزان ذخایر آب زیرزمینی است که به طور حتم در بلند مدت تاثیر منفی زیادی بر تولید این محصول بر جا خواهد گذاشت. با این وجود تولید پسته ایران متاثر از عوامل دیگری نیز می باشد که هر یک از آنها در جای مهم بوده و می توانند باعث افت تولید در سالهای آینده شوند. برای مثال تغییرات اقلیمی و بروز سرمازدگی و یا گرمای بیش از حد هوا هر یک می توانند بر روی باروری درخت پسته در شرایط خاص تاثیر منفی داشته باشند.

ادامه مطلب  صفر تا صد کار هایی که برای ثروتمند شدن انجام دادم

پسته گرمسار

پسته بادامی خام

بنا بر بررسی انجام شده در سال 1401 پیش بینی تولید حدود 22 هزار تن پسته بادامی در کشورمان شده بود که به دلیل مشکلاتی مانند بروز خشکسالی و تغییرات اقلیمی کمتر از میزان تولید پیش بینی شده در سال 1400 بوده است به همین دلیل قیمت پسته بادامی خام در سال 1401 متاسفانه مقدار کمی افزایش داشته است اما در کل تولید پسته بادامی خام در سالها بیشتر بوده است و برای مثال تولید پسته بادامی خام از مجموع تولید انواع دیگر پسته بیشتر بوده است لازم به ذکر است که عوامل متعددی بر روی کاهش تولید تاثیر می گذارند که برای مثال در سال گذشته بیشترین تاثیر به دلیل خشکسالی بوده است.البته باید ذکر شود که در این سال بنا بر پیش بینی صورت گرفته حجم قابل توجهی پسته بادامی برداشت کرده است که چند ده هزار تن (حدود 35 هزار تن) براورد می شود.

پسته بادامی خام

حتما ببینید

آتل فایبرگلاس

ثروت سرشار با آتل های درجه یک

امید در خلال جریانات بی پایان زندگی نقطه قوتی است که داشتم و به عبارتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آراد برندینگ