با عملکردی فوق_ العاده_ سرمایه تان را چند برابر کنید

با عملکردی فوق‌ العاده‌ سرمایه تان را چند برابر کنید

پیشنهاد می کنیم برای افزایش سرمایه، روش زندگی ثروتمندان را مطالعه کنید و از آنها الگو بگیرید، افراد ثروتمند به جای پس انداز پولشان، آن را در حوزه هایی با قابلیت رشد بالا سرمایه گذاری می کنند در این مقاله برای راهنمایی شما چند حوزه ی سودآور را معرفی می کنیم.

ظرف یکبار مصرف پلاستیکی

همان گونه که می دانید ظرف یکبار مصرف پلاستیکی از چند نوع مواد ساخته می شوند، مانند مواد پلی اتیلن و پلی کربنات که هر کدام ویژگی خودشان را دارند که برخی از این مواد جزء مواد اولیه ی مرغوب می باشند و دارای قیمت بالاتری هستند و برخی دیگر از مواد درجه 3 هستند که کیفیتی پایین تر دارند.

ظرف یکبار مصرف پلاستیکی

برنج طارم هاشمی مازندران

شالیزارهای وسیع و گسترده استان مازندران و استان گلستان بیشترین حجم برنج کشور را تولید می کند. برنج مارکها و مدلهای مختلفی دارد، یکی از مرغوبترین و خوش عطرترین انواع برنج، برنج طارم هاشمی مازندران است این نوع برنج از لحاظ ظاهری به رنگ کرم مایل به سفید می باشد و دانه بلند و قلمی می باشد که پس از پخت دارای بو و طعم بسیار مطبوعی می شود که اشتهای هر فردی را نسبت به خوردن غذا دو چندان می کند.

برنج طارم هاشمی مازندران

بشقاب دیوارکوب سفالی

استفاده از ظروف دکوری نوستالژی هرگز متوقف نشد و در همه حال افرادی هستند که از این بشقابها برای زیبایی و دیزاین محیط استفاده می کنند. یکی از این دکوری ها بشقاب دیوارکوب سفالی است، همانطور که می دانید هر ساله یک طرح از وسایل، پوشاک و غیره از گذشته مجددا به اصطلاح مد می شود و در حال حاضر بشقابهای دیواری با تنوع بالایی که دارند مورد استقبال زیادی قرار گرفته اند.

ادامه مطلب  برای تبدیل شدن به یک میلیاردر چه باید کرد

بشقاب دیوارکوب سفالی

حتما ببینید

آتل فایبرگلاس

ثروت سرشار با آتل های درجه یک

امید در خلال جریانات بی پایان زندگی نقطه قوتی است که داشتم و به عبارتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آراد برندینگ