با فعالیت در حوزه تایگر ناتس زندگیم متحول شد

با فعالیت در حوزه تایگر ناتس زندگیم متحول شد

زندگی خیلی از افراد جامعه به علت بی پولی دارای مشکلات زیادی شده و من هم به همین شکل، اما بعد از آشنایی با تجارت و فعالیت در انواع تایگر ناتس زندگیم از ابعاد مختلفی تغییر کرد.

تایگر ناتس خشک

برای آماده کردن تایگر ناتس خشک فقط کافیست طبق این دستور العمل پیش بروید:

تایگر را در ظرفی پر از آب کنید و اجازه دهید ۲۴ ساعت خیس بخورد و کاملا ورم کند.

تایگرناتس ها را پس از خیسیدن کامل به مدت ۳۰_۴۵ دقیقه بجوشانید.

اجازه دهید تایگر ناتس ها در همان آبی که جوشیده است خنک شود

(در فرایند آماده سازی میتوانید مقدار کمی شکر به آن اضافه کنید) پس از اینکه تایگر ناتس ها خنک شدند،در یخچال خانگی و در یک ظرف در بسته نگهداری کنید و هرزمان که قصد عملیات صیادی را داشتید طعمه آماده شده را همراه خود ببرید و لذت ببرید.

تایگر ناتس خشک

تایگر ناتس

طعمه تایگر ناتس یک طعمه خارجی است و روش استفاده از آن از اروپا به ایران منتقل شدن، ممکن است با توجه به عرضه ی کشور های تامین کننده، دارای قیمت های مختلف باشد و همینطور واسطه های فروش در زنجیره تامین این طعمه کم لطفی می کنند و کالا را با قیمت گرانتری به دست مصرف کننده می رسانند. شرکت هایی هستند که این طعمه را با کم ترین قیمت ممکن و بدون واسطه در اخیتار مشتری قرار میدهند تا مصرف کننده با اطمینان خاطر از این طعمه استفاده کند و دچار مشکل نشود. برای اینکه در خرید و قیمت تایگرناتس به مشکل نخورید،برای مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست مشاوره بدید.

ادامه مطلب  با چه شغلی می توان درآمد اضافی را برای خود به دست آورد

تایگر ناتس

تایگر ناتس ماهی

بهترین و عالی ترین استفاده طعمه کپور در صنعت ماهیگیری و مورد استفاده در صید ماهی کپور است و در هر مکانی که رودخانه، تالاب، دریاچه و … وجود داشته باشد و در آن آب ها ماهی کپور زندگی کند، میتوان در آنجا از تایگر ناتس ماهی نیز استفاده کرد.

در ابتدا گفتیم که تایگر ناتس در کشور ما و حتی کشور های اطراف ما رویش نمی کند و اگر این امر اتفاق بیفتد خیلی نادر است پس اگر اینطور است چگونه آن را پیدا کنیم؟

برخی از فعالان اقتصادی و شرکت های فعال در این حوزه، روی این محصول کار می کنند و آن را به سراسر دنیا ارسال می کنند. در جواب باید بگویم بله میتوان با شرکت فعال در این حوزه وارد همکاری شد و از آن ها خرید کنیم اما یک نکته مهم وجود دارد، این محصول بدلیل ناشناخته بودن و تولید کمی که دارد ممکن است با واسطه گری زیادی به دست خریداران برسد و این امر باعث میشود که قیمت این محصول بطور محسوسی بالا برود.

شرکت بزرگ ما با کادر مجرب و پرسنل زیاد خود علاقه مند به تحقیق و تامین این محصول طلایی می باشد و بطور تخصصی روی این محصول کار می کند. اگر مایل هستید بیشتر درمورد آن اطلاعات کسب کنید، از طریق شماره درج شده با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

تایگر ناتس ماهی

حتما ببینید

آتل فایبرگلاس

ثروت سرشار با آتل های درجه یک

امید در خلال جریانات بی پایان زندگی نقطه قوتی است که داشتم و به عبارتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آراد برندینگ