با فعالیت در حوزه عسل مسیرهای میانبر ثروت سازی را یافتم

با فعالیت در حوزه عسل مسیرهای میانبر ثروت سازی را یافتم

بعد از بررسی کسب و کارهای مختلف با راهنمایی افراد متخصص وارد حوزه کاری عسل شدم و توانستم با تلاش و پشتکار در مدت زمان کوتاهی مسیر ثروتمند شدن را بپیمایم و به ثروت زیادی دست یابم، لذا قصد دارم برای ایده دادن به افرادی که به دنبال یک کسب و کار سودآور هستند، حوزه شیرین عسل را معرفی کنم.
عسل وحشی

یکی از عوامل تاثیرگذار روی کیفیت عسل منطقه‌ ای است که عسل در آن تولید می‌شود به همین دلیل است که عسل مرغوب طبیعی سبلان توانسته است هم در فروشهای سنتی و هم در فروشهای اینترنتی بسیار موفق عمل کنند. کوهستانی بودن منطقه اردبیل مهم ترین موضوعی که باعث شده حوزه زنبورداری و تولید محصولات و در این منطقه رشد بسیار خوبی داشته باشد. به دلیل رشد گیاهان طبیعی در منطقه کوهستانی اردبیل کیفیت عسل وحشی بسیار خوب است و زنبوردارها می توانند بهترین شرایط را برای تولید محصول داشته باشند.

عسل وحشی

عسل صادراتی

عسل صادراتی دارای کیفیت و مرغوبیت بالایی می باشد، کشورهای حوزه خلیج فارس، ترکیه و چین از جمله متقاضیان دریافت عسل ایرانی هستند و برخی از کشورهای اروپایی نیز با یک واسطه از ایران عسل وارد می کنند. ایران با داشتن شرایط جغرافیایی و آب و هوایی متفاوت یکی از تولیدکنندگان عسل مرغوب در جهان محسوب می‌شود. تنوع گل و گیاهی کشور عامل تولید عسل‌های متنوع و باخاصیت دارویی است. میزان تولید عسل در کشور را حدود ۸۵ هزار تن که بیش از ۱۰هزار تن عسل از کشور صادر می شود. چین با تولید بیش از ۳۰۵ هزار تن عسل بزرگترین تولیدکننده و صادرکننده این محصول در جهان است. پس از چین، آمریکا با تولید ۸۲ هزار تن در جایگاه دوم تولید عسل قرار گرفته است. کشور آرژانتین سومین تولیدکننده این محصول است.

ادامه مطلب  با این شیوه ثروت را به سمت خود جذب کنید

عسل صادراتی

عسل کتیرا

نوعی عسل که زنبور عسل با تغذیه از شهد گیاهی به نام کتیرا تولید می کند، عسل کتیرا نام دارد که در تهران، مشهد، اصفهان و سراسر ایران این محصول مقوی موجود می باشد. محصول گیاه گون که یک گیاه کوهی است که بیشتر در مراتع و کوهستانها وجود دارد کتیرا می باشد در بسیاری از نقاط ایران اعم از کردستان، کرمانشاه، خراسان جنوبی و غیره رویش دارد.

این گیاه به عنوان یکی از گیاهان دارویی دارای خواص فوق العاده ای برای بدن می باشد که طبیعتا عسل تولید شده از آن نیز دارای این خواص می باشد و این هعسل تولید شده از کتیرا دارای رنگ زرد روشنی بوده که طبع معتدل یا سرد و خشکی دارد.

عسل کتیرا

حتما ببینید

آتل فایبرگلاس

ثروت سرشار با آتل های درجه یک

امید در خلال جریانات بی پایان زندگی نقطه قوتی است که داشتم و به عبارتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آراد برندینگ