با کمترین سرمایه به سوی ثروت گام بردارید

با کمترین سرمایه به سوی ثروت گام بردارید

در خصوص دستیابی به ثروت باید برای شما بیان کنیم که این روز ها شناخت درست بازار، نیمی از راه کسب ثروت در کشور ما خواهد بود و در این مورد نیز بایستی تا بدانید که انواع بوقلمون از جمله بوقلمون ماده محلی جز چیزهایی است که شما می توانید با کمترین سرمایه به سود خوبی برسید.

بوقلمون

لازم است بدانید که درحال حاضر بوقلمون بومی اصفهان، لرستان و یزد از بهترین و باکیفیت ترین بوقلمون های پر بازدهی به شمار می روند که به شکل قابل توجهی مصرف کنندگان بسیار زیادی را از دیرباز تا به امروزه به خود اختصاص داده اند.

چرا که با استفاده از این بوقلمون ها توانسته اند نیاز خودشان را به راحت ترین شکل ممکن برطرف سازند به همین جهت پرورش دهندگان بوقلمون مورد نظر در تلاش هستند که انواع گوناگون این بوقلمون ها را تولید کنند تا نیاز مشتریان را به راحتی برطرف نمایند.

از طرفی بوقلمون اصلاح شده محلی با قیمت خرید مناسب را به مشتریان ارائه میدهند. همان طور که می دانید قیمت بوقلمون بومی بسته به عوامل مختلفی می تواند بسیار متفاوت باشد علت این مسئله این است که برخلاف مرغ یا شترمرغ برای تولید این پرنده در داخل کشور محدودیت وجود دارد و مزارع زیادی در زمینه پرورش بوقلمون بومی وجود ندارند بنابراین از نظر عرضه در این مورد برخی کاستی ها وجود دارد.

بوقلمون

بوقلمون ماده محلی

یکی از پرندگان بزرگ که گوشت لذیذی دارد، گوشت بوقلمون بوده و بوقلمون ماده محلی طرفداران بسیار زیادی دارد و قیمت خرید و فروش آن در بازار توسط افراد پرورش دهنده تعیین و تصویب می شود. پرورش دهندگان و افرادی که در زمینه پرورش بوقلمون ماده دارای تجربه بسیار زیادی هستند، شرایط و مکان مناسبی را برای پرورش ایجاد می کنند.

ادامه مطلب  با این شیوه ثروت را به سمت خود جذب کنید

با رعایت نکات خاص موفق شده تعداد زیادی از بوقلمون ا را ظرف مدت زمان کوتاه پرورش و به بازار عرضه نماید. طول دوره پرورش بوقلمونها متفاوت بوده و به طور کلی دوره پرورش بوقلمون گوشتی 7 ماه می باشد و طی این 7 ماه بوقلمون ماده حدود چهار و نیم کیلو وزن می گیرد و وزن بوقلمون نر حدودا 7 کیلوگرم می شود.

بوقلمون ماده محلی

بوقلمون مجلسی

یکی از مواردی که در بازار بسیار مطرح است تجارت و صادرات بوقلمون مجلسی نیز می باشد که اکثر بازاری ها درباره قیمت خرید و فروش روز آن به بحث می پردازند به طوری که در آخر سر هر فردی به یک قیمتی این محصول را به فروش می رساند و قیمت پایه مشخصی نیز ندارد.

همانطور که می دانید بوقلمون ها در روی گلویشان یک بر آمدگی گوشتی به نام نوک آویز نیز دارند. بوقلمون ها جزو سنگین ترین و بزرگ ترین پرنده های خانگی نیز به شمار می آیند. مجموعه ما این حیوانات را طوری پرورش می دهند که از کوچیک ترین نوع بیماری برخوردار نباشند و همان طور که می دانید داشتن بیماری این نوع حیوانات بسیار خطرناک است و باعث آسیب رسیدن به سیستم بدنی انسان می شود.

همچنین مجموعه ما بوقلمون های خود را به قیمتی مناسب نسبت به بازار های بزرگ به فروش می رساند و به همین دلیل است که مشتریان زیادی را در مدت زمان کوتاهی جلب خود کرده ایم.

بوقلمون مجلسی

 

حتما ببینید

آتل فایبرگلاس

ثروت سرشار با آتل های درجه یک

امید در خلال جریانات بی پایان زندگی نقطه قوتی است که داشتم و به عبارتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آراد برندینگ