برای فتح قله ثروت وارد حوزه پولساز عسل شدم

برای فتح قله ثروت وارد حوزه پولساز عسل شدم

سالها بود که در آرزوی ثروتمند شدن بودم تا اینکه با حوزه عسل آشنا شدم که با فعالیت در این حوزه توانستم آرزوی خودم را محقق کنم و به ثروت زیادی دست یابم، همانطور که می دانید عسل انواع زیادی دارد که در ادامه به معرفی انواع این محصول شیرین می پردازم.

عسل کتیرا

از جمله خواص عمومی عسل کتیرا که به با استناد بر آنها دکترها، توصیه به استفاده زیاد این محصول دارند شامل این موارد می باشد؛ در هنگام سرماخوردگی مصرف عسل کتیرا مانند آبی روی آتش می ماند و علاوه بر بهبود سریع افراد، از سرفه های مکرر پیشگیری کرده و آن را درمان می کند. عسل کتیرا با تاثیر بر سلولهای مغزی علاوه بر تقویت آنها موجب آرامبخشی و دوری از استرس و همچنین سلامت اعصاب و روان می شود. با تقویت حافظه در پیشگیری به آلزایمر نقش اساسی دارد. این عسل طبیعی بسیار انرژی زا بوده و تا مدت طولانی بدن در طول روز انرژی بدن را تامین می کند. منبع غنی از آهن بوده و برای بیماران لوسمی یا کمبود آهن بسیار مفید می باشد. عسل کتیرا به تقویت معده و اعصاب معده و بهبود عملکرد آن و به طور کلی سیتم گوارشی کمک می کند.

عسل کتیرا

عسل وحشی

عسل وحشی طبیعی دارای محبوبیت و تقاضای خرید از سوی مصرف کننده است از آنجا که عسل طبیعی می تواند در وضعیت سلامت افراد تاثیرگذار باشه دارای محبوبیت بیشتر است. اغلب افراد در انتخاب عسل کوهستان عسل کوهستانهای سبلان را انتخاب می کنند. بسته‌ بندیهای عسل بنا به نوع استفاده و نوع کاربردها انجام می شود. البته باید به کیفیت و مقاومت‌ بسته‌بندی توجه داشته باشید درضمن شرایط حفظ و نگهداری بسیار مهم است.

ادامه مطلب  اعتماد به نفسی که باعث ثروتمند شدنم شد

عسل وحشی

عسل اشترانکوه

یکی از ویژگی مهم عسل اشترانکوه خام و خالص بودن می باشد قیمت عسل با توجه به کیفیت، مرغوبیت، وزن و غیره متغیر می باشد علاوه بر آن زنبورداران سبلان اردبیل سالهای بسیاری وقت خودشان را صرف این شغل کردند تا بتوانند محصول با کیفیت را به مشتریان گرامی ارائه دهند. شاید برایتان سوال باشد چگونه عسل طبیعی یا تقلبی را تشخیص بدهید؟ یکی از روش های تشخیص، تشخیص عسل با آب می باشد؛ عسل را در آب سرد بریزید اگر سریع حل شود تقلبی است، اگر زمان برد تا حل شود امکان این دارد عسل طبیعی است یک سری عسلها در بازار وجود دارد مانند: عسل بهارنارنج، عسل آویشن،مرکبات و غیره از خصوصیات فیزیکی برخوردار هستند شل به نظر می آیند درصورتی این محصولات کاملا طبیعی هستند. تشخیص عسل با کمک کبریت: یکی از اشتباهات رایج که امروزه مردم فکر می کنند با کمک شمع یا کبریت می توانند فرق اصل با فیک را تشخیص بدهند اشتباه می باشد.

عسل اشترانکوه

حتما ببینید

آتل فایبرگلاس

ثروت سرشار با آتل های درجه یک

امید در خلال جریانات بی پایان زندگی نقطه قوتی است که داشتم و به عبارتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آراد برندینگ