تصمیماتی که باعث میلیاردر شدنم شد

 تصمیماتی که باعث میلیاردر شدنم شد

مهم ترین تصمیمی که توانست مرا به مسیر میلیاردر شدن هدایت کند تقویت توانایی نه گفتن و همواده تلاش کردن برای رسیدن به قله های موفقیت بود و امروز می خواهم در این مقاله پرفروش ترین انواع بازی فکری که توسط تیم حرفه ای من طراحی شده اند را به شما معرفی نمایم.

بازی فکری قدیمی

دربین بازی‌های فکری آموزشی به دلیل اینکه قیمت بازی فکری قدیمی و بازی ریاضی کاملا به صرفه است بسیار مورد توجه والدین است. یادگیری ریاضی برای کودکان همواره سخت و مشکل بوده واگر در دوران کودکی به درستی قواعد پایه و ابتدایی این درس را به خوبی یاد نگیرند همواره دچار چالش و مشکل خواهند بود. تولید کنندگان بازی ها و سر گرمی ها برای کودکان همیشه دغدغه این را داشته اند که بتوانند آموزش های اولیه برای دروس را در قالب بازی تولید کنند تا نظر والدین را نیز نسبت به ابن محصولات مثبت باشد. علاوه براینکه درخانه این بازی هارا برای کودکتان می توانید در نظر بگیرید در مدرسه نیز معلمان برای راحت تر آموزش دادن بهتراست که از روش های سرگرم کننده استفاده کنند به این ترتیب کودک باعلاقه ی بیشتری مشغول یادگیری می شود و مطالب خسته کننده ی ریاضی را بهتر و به صورت بازی یاد می گیرد.

بازی فکری قدیمی

بازی فکری کودکان

از دیرباز تا به الان تمام افرادی که به نوعی با اوقات فراغت خود روبرو شده اند، سعی نموده اند محصولی را در اختیار بگیرند که مانند قیمت بازی فکری کودکان کم هزینه و سرگرم کننده باشد تا بتواند حوصله آنان را سر جا آورده و به نوعی موجب حس خوبی حین بازی با آن شوند که بدین جهت بهره گیری از بازی فکری چند نفره بسیار رونق گرفته و از این نظر موجب تقویت حافظه آنان نیز شده است.

ادامه مطلب  با شغلم خود را از قرض و قسط نجات دادم

کودکانی که تازه به مرحله فکری و بلوغ رسیده اند، احتیاج به استفاده از بازیهای فکری یک یا چند نفره دارند تا با کمک آن بتوانند ذهن و هوش خود را مورد ارزیابی قرار داده و در ادامه زندگی با یک خلاقیت ویژه ای وارد مدارس و سایر مراکز فرهنگی شوند. بازی فکری خانوادگی قم به عنوان یک پازل مناسب جهت چیدن ضروریات زندگی عمل نموده و توانسته است خلاقیت افراد را ارتقا بخشیده و مغز آنان را با چالش جدیدی روبرو نماید.

بازی فکری کودکان

بازی فکری معمایی

افراد بزرگسال می توانند با اطلاع از قیمت بازی فکری معمایی برای خرید آن اقدام کنند و حافظه خود را به وسیله بازی های فکری تقویت کنند و این امر می تواند به پیشگیری از بیماری های مغزی و آلزایمر کمک شایانی کند. این نوع بازی ها، نوعی تفریح و سرگرمی  است که علاوه بر این که در دورهمی های خانوادگی  فضای شاد و لذت بخشی را برایتان مهیا می کند، سرتان را نیز گرم خواهد کرد؛ به گونه ای که گذر زمان را احساس نمی کنید.

برای طراحی بازی های فکری که مناسب رده سنی کودکان  باشند اتاق های فکری وجود دارد که افراد متخصص در این زمینه اقدام به طراحی بازی های مناسب هر رده سنی می کنند و به بازار عرضه می شود. توانایی ذهنی هر کودک در رده های سنی مختلف متفاوت است از همین جهت بازی ها کاملا متناسب با هر رده سنی طراحی می شود که  به رشد او کمک نماید. بازی های فکری انواع بسیار متفاوتی دارند و برخی از آن ها از قدیم الایام مشهور و رایج بوده اند. بازی هایی همچون: منچ و مارپله شطرنج تخته نرد فکر و بکر بیست سوالی مکعب روبیکو جدول سودوکو و غیره.

ادامه مطلب  زندگی همچون عسل به کامم شیرین شد!

بازی فکری معمایی

حتما ببینید

آتل فایبرگلاس

ثروت سرشار با آتل های درجه یک

امید در خلال جریانات بی پایان زندگی نقطه قوتی است که داشتم و به عبارتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آراد برندینگ