تعبیر خواب خاک به قول النابلسی چیست؟

به گفته النبلسی، چرک از چیزهایی است که مردم در تعبیر دیدن آن در خواب اختلاف دارند، یعنی اینکه انسان از خاک آفریده شده و از آن شروع کرده و به آن رسیده است. بسیاری از مفاهیم را در علم تعبیر خواب به ارمغان می آورد، بنابراین امروز با جزئیات بیشتری در مورد تعبیر کثیفی در خواب صحبت خواهیم کرد. همه جا با ما باشید

تفسیر غبار ابن سیرین

ابن سیرین خاک را در خواب به پول تعبیر کرده است. هرکس در خواب ببیند که روی انگشتان پا راه می رود، نشانه آن است که پول در خواهد آورد. به خدای متعال و انجام کار نیک.

هر کس در خواب لباس خود را کثیف ببیند به معنای بیمار شدن یا از دست دادن عزیزی است. هرکس در خواب ببیند خانه خود را از خاک یا خاکی که در خانه گیر کرده است پاک می کند، بیانگر بی قراری و خستگی است و خواب بیننده. کثیفی در تعبیر ابن سیرین معانی زیادی دارد که برخی از آنها بد و برخی خوب است و می تواند معانی مالی و معیشتی یا بیماری، فقر یا مرگ باشد.

تعبیر خاک در خواب نابلسی

 • نابلسی وجود چرک در خواب را به چند معنا تعبیر می کند که بسته به دید بیننده می تواند خوب یا بد باشد. افزایش بدهی

 • هر کس راه رفتن یا غذا خوردن روی خاک را ببیند، نشانه ثروت است. ازدواج برای مرد مجرد یا مسافرت و کسب درآمد برای یک تاجر.

 • هر که در خواب ببیند که از آسمان خاک می بارد، این نیکو است و هر که ببیند خاک خانه خود را بشوید و بیرون آورد، دلیل بر از دست دادن همسر است.

  ادامه مطلب  تعبیر دیدن مادرشوهر در خواب به روایت ابن سیرین دلیل بر نیکی است. چیست؟
 • هر که در خواب ببیند خانه اش فرو می ریزد و گرداگردش خاکی پدیدار می شود، یعنی بیننده از یکی از نزدیکانش ارث می برد و دیدن خاک بر سر بیننده، رزق و مال بسیار است.

 • هرکسی که در خواب روی سرش بیفتد در واقعیت دچار نگرانی و اندوه زیادی می شود.

 • تفسیر غبار ابن شاهین

  ابن شاهین در تعبیر دیدن خاک در خواب گفته است که این رزقی است که به بیننده می رسد، خاک خوردن در خواب به معنای رزق مالی است و ممکن است برای حج بیت المقدس رزق باشد. کثیفی در خانه به معنای بدست آوردن پول بدون تلاش است، یعنی در خواب پول به دست می آورد و پس انداز می کند. پول و فقر

  تعبیر کثیفی در خواب برای زن تنها

  کثیفی در خواب دختر مجرد، نشانه روز خوب است، ممکن است پول یا ازدواج باشد، یا تکان دادن خاک در خواب یا پاک کردن آن بیانگر شکست و ضرر است.

  تعبیر چرک در خواب زن متاهل

  کثیفی در خواب زن متاهل ممکن است نشانه دریافت ارث از یکی از بستگان او باشد.

  حتما ببینید

  تعبیر خواندن سوره اخلاص در خواب چیست؟

  تعبیر خواندن سوره اخلاص در خواباین سوره برابر با یک سوم قرآن کریم است و …

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  آراد برندینگ