توپ پلاستیکی قدیمی

توپ پلاستیکی بادی قدیمی قم

شاید اسم توپ پلاستیکی را می شنوید به یاد دوران کودکی و نوجوانیتان بیافتید که بیشتر پسرها با آن خاطره داشتند و امروزه نیز تولیدات این محصول در حوزه های مختلف با اندازه های متفاوت یافت می شود شما می توانید از مراکز خرید مشهد، قم، تهران و غیره آن را در مدلهای مختلف مشاهده کنید و می توان گفت که هیچ اثری از توپهای قدیمی نبوده که این نشان دهنده پیشرفت در این زمینه است.

با توجه به نیاز برخی از ورزشکاران همچنین افراد توپهای پلاستیکی را می توانید مطابق با برندی که می خواهید همچنین در مهم ترین مورد بر اساس کیفیت آن از مراکز معتبر به خصوص ورزشی در قم و غیره تهیه کنید.

توپ پلاستیکی بادی قدیمی قم

یکی از توپ پلاستیکی قم که امروزه استفاده می شود توپ پینگ پنگ است که بر اساس نیازی که دارید به عنوان مثال می خواهید آن را برای تمرین، تفریح یا به صورت حرفه ای استفاده کنید متفاوت است جنس توپ پلاستیکی از سلولویید یا پلاستیک است و به صورت استانداردهای جهانی اندازه آن به قطر 40 میلی متر بوده و زمانی که به آن با قدرت نیرو وارد شود سرعت این توپ به 180 کیلومتر بر ساعت افزایش پیدا می کند.

شما می توانید توپ پلاستیکی را در اندازه های متفاوت و با کیفیتهای مختلفی مشاهده کنید و از آنجایی که می خواهید بر اساس نیازتان تصمیم بگیرید انتخاب گزینه منطقی می تواند هزینه را برایتان کاهش دهد به این صورت که اگر می خواهید از توپ برای میز پینگ پنگ و تفریح انتخاب کنید گزینه بسیار با کیفیت آن برایتان ضروری نبوده و می توانید مدلهای معمولی تری را در نظر بگیرید.

ادامه مطلب  مجسمه دکوری برنجی شیر

توپ پلاستیکی قدیمی

همان طور که می دانید و به شما نیز گفتیم توپ پلاستیکی قدیمی به این صورت استفاده می شد که برای خرید از دو توپ پلاستیکی استفاده می شد به طوری که توپ اولی را پاره کرده و آن را به صورت لایه ای روی توپ سالم قرار می دانند و این کار باعث این شده بود که توپ پلاستیکی به راحتی کم باد نشود و یا دچار سوراخ شدگی در خود نشود.

توپ پلاستیکی قدیمی

برای لایه کردن توپ پلاستیکی قدیمی نیاز هست تا ابتدا توپ اولی را از وسط و به وسیله یک چاقو یا یک وسیله تیز دیگر برش دهید و سپس بعد از این که برش لازمه را در سطح توپ اول ایجاد کردید می توانید توپ دوم را که سالم است و دچار هیچ گونه برشی در خود نشده است به واسطه فشاری که می دهید به طور کامل در توپ اول قرار دهیدو بعد از انجام این کار مطمئن باشید که توپ پلاستیکی شما هرگز به راحتی دچار مشکل خاصی از جمله کم باد شدن و یا پنچر شدن نخواهد شد.

از آن جایی که توپ پلاستیکی و میز و صندلی پلاستیکی خواهان و متقاضیان زیادی برای خرید دارد نمایندگیها و مراکز زیادی در سطح کشور ارائه این توپ را به مشتریان خود در دستور کار قرار داده اند.

برای خرید توپ پلاستیکی به صورت عمده لزوما نیازی نیست تا به کارخانه و یا مرکز تولیدی این توپ مراجعه کنید و بهتر است تا بدانید که کارخانه ها در زمینه فروش توپ سعی می کنند تا فعالیتی نداشته باشند و این امر را بیشتر بر عهده نمایندگیهای فروش خود می گذارند و شما نیز بهتر است تا از نمایندگیهای فروش برای خرید توپ پلاستیکی استفاده کنید.

ادامه مطلب  لوستر هایی که زندگی ام را روشن کرده اند

توپ پلاستیکی بادی

چنانچه سری به فروشگاه ها و غذفه های اسباب بازی فروشی سطح شهر زده باشید به احتمال بسیار زیاد با توپهای پلاستیکی بادی نیز مواجه می شوید به تنوع بسیار گسترده و طیفهای رنگارنگ خود نه تنها نگاه شما بلکه نگاه فرزندتان را که قصد خرید بازی فکری خارجی را دارید معطوف خود می کند

اما شاید در آن گوشه و کنار با نمونه ای عجیب روبرو شوید بله توپهای بادی دستگیره دار که بسیاری از سوالات را در ذهن شما ایجاد می کند از جمله اینکه این توپها چگونه ساخته می شوند و چه ویژگیها و کاربردی دارند با ما همراه باشید تا به بررسی این موضوعات بپردازیم.

توپ پلاستیکی بادی

این توپها با استفاده از پی وی سی مقاوم ساخته می شوند و توپ پلاستیکی بادی نام دارند اما در عین حال به دلیل انعطاف و بافت بسیار نرم و ارتجاعی که دارند می توانند برای کودکان زیر ده سال بسیار مطلوب و ایده آل باشند این توپها علاوه بر زیبایی چشمگیر و خارق العاده ای که دارند از توان تحمل بسیار بالایی نیز برخوردار بوده و بیش از 80 کیلوگرم را به راحتی می توانند تاب بیاورند در واقع ویژگی ارتجاعی و قابل انعطاف در این موقع به کمک این توپها می آید تا آنها در اثر پرش ناگهانی یا فشار بیش از حد نترکند.

حتما ببینید

آتل فایبرگلاس

ثروت سرشار با آتل های درجه یک

امید در خلال جریانات بی پایان زندگی نقطه قوتی است که داشتم و به عبارتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آراد برندینگ