خداحافظی با حشرات خانگی با ترفندهایی ساده

با اطمینان می گویم که بیشتر ما آمدن تابستان را دوست داریم. وی روزهای طولانی ، هوای گرم ، گردش در فضای باز ، محصولات تازه باغ ، بستنی فروشی ها و روزهای ساحل را ذکر کرد. هر یک از ما چیزی در این زمان از سال برای گذران وقت داریم.

 

با وجود تمام مزایا و سرگرمی هایی که این فصل به همراه دارد ، موارد دیگری نیز وجود دارد که از جمله ویژگی های جانبی این فصل است ، مانند رطوبت بالا ، هوای گرم ، آفتاب سوختگی و سرانجام کمترین محبوبیت در بین همه ما. حمله حشرات.

 

عنکبوت ها ، مورچه ها و پشه ها از لانه های چوبی سابق خود برای غذا و آب و هوای گرم بیرون می آیند و برخی خانه های ما را به عنوان زیستگاه خود انتخاب می کنند. اما در خانه ها از آنها به خوبی استقبال نمی شود ، این بدان معناست که ما نه تنها باید برای خلاص شدن از شر این حیوانات خانگی آزار دهنده وقت بگذاریم ، بلکه راهی برای جلوگیری از ورود آنها در اوایل به خانه هایمان پیدا کنیم. .

 

حشرات کوچک خانگی سفید

مگس سفید یا مگس سفید می تواند علاوه بر ورود به دهان و چشم ، آسیب دیگری نیز به وجود آورد. وجود این مگس های سفید یا سفید در خانه می تواند به گیاهان آسیب برساند. علاوه بر این ، از آنجا که این حشرات بسیار کوچک هستند ، می توانند از طریق مجاری تنفسی وارد دستگاه تنفسی و ریه های انسان شده و منجر به عفونت و بیماری های تنفسی در ریه ها شوند ، که این یک مشکل بسیار جدی خواهد بود. علاوه بر این ، مگس ها می توانند ویروس های بیماری زا را منتقل کرده و بیماری ها را در سراسر شهر گسترش دهند.

 

ما راه حل هایی برای از بین بردن حشرات کوچک کاخ سفید داریم.

یکی از بهترین راه های از بین بردن این حشرات موزی استفاده از کفشدوزک است

اگر نمی توانید از کفشدوزک در خانه استفاده کنید ، می توانید با سمپاشی آنها را از بین ببرید.

 

اگر مگس های سفید وارد خانه شده اند ، یکی از بهترین راه های کنترل آنها استفاده از صابون مگس است.

 

شما می توانید اسپری طبیعی خود را با استفاده از سیر کامل ، پیاز و یک قاشق چای خوری فلفل قرمز تهیه کنید. فقط تمام مواد را در مخلوط کن بریزید تا خمیر شود. سپس با استفاده از صافی آب را جدا کرده و با مایع ظرفشویی مخلوط کنید. با استفاده از این اسپری می توانید تمام سطوح را تمیز کنید یا روی گیاهان آپارتمانی اسپری کنید.

 

حشرات کوچک سیاه و سفید در خانه ، حشرات خانگی با عکس

حشرات سفید بسیار کوچک را در خانه از بین ببرید

 

از بین بردن حشرات خانگی: روغن دارچین برای مورچه ها

برای بسیاری از ما مورچه ها آزار دهنده ترین حیوان هستند. به محض گرم شدن هوا ، این حشرات کوچک از مخفیگاه های خود بیرون می آیند و در فضای زندگی ما ظاهر می شوند. اگر یکی دو تا از این مورچه ها را در خانه خود ببینید و آنها را بکشید ، می دانید که وقتی جایی مورچه را می بینید ، مطمئناً چیزهای بیشتری وجود دارد.

 

یک باغبان حیاط خلوت پیشنهاد می کند که استفاده از عصاره اسانس دارچین یک راه حل ساده ، ایمن و غیر سمی برای از بین بردن این شرایط است. وی پیشنهاد می کند که مخلوطی از چهار یا پنج قطره روغن دارچین را با ۲۴۰ میلی لیتر آب در یک ظرف مخلوط کنید و آن را در مناطقی از خانه خود که مورچه ها لکه دار شده اند بپاشید.

 

عصاره اصلی روغن دارچین برای این منظور خوب کار می کند ، زیرا در سیستم عصبی مورچه ها تداخل ایجاد می کند و آنها نمی توانند با کمک فرمون ها با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. فرمون ها تنها وسیله اصلی ارتباط بین مورچه ها هستند ، که منتقل می شوند و یکدیگر را در مورد غذا ، خطر و محل قرار می دهند. وی در ادامه توضیح داد که هرگاه این اتفاق برای مورچه رخ دهد ، مورچه سریع فرار می کند و مکان جدیدی برای یافتن غذا پیدا می کند.

 

ترفندهایی برای خداحافظی از حشرات ، خلاص شدن از شر آفات

عصاره اصلی روغن دارچین در سیستم عصبی مورچه ها تداخل ایجاد می کند

 

خداحافظی با حشرات کوچک خانگی: ساختن سم مورچه

راه دیگری که می توانید از شر مورچه ها در خانه خود خلاص شوید این است که مخلوط ساده خود را درست کنید که در هر خانه ای پیدا شود.

 

برای تصمیم گیری می توانید کمی آب را با شکر و اسید بوریک مخلوط کرده و در مایکروویو گرم کنید و سپس آن را خوب تکان دهید تا کاملا حل شود. سپس چند گلوله پنبه ای را در آن فرو کنید و آنها را روی یک ورق کاغذ جایی که مورچه ها را دیدید قرار دهید. چندین روز طول می کشد تا تمام کلنی های مورچه مسموم شوند. هر مورچه مسموم شده دیگر در خانه شما دیده نمی شود. نقش قند در این محلول جذب مورچه ها برای خوردن سم است.

خداحافظی با حشرات خانگی با ترفندهایی ساده

با ترفندهای ساده از حیوانات خانگی خداحافظی کنید ، از حیوانات خانگی خداحافظی کنید

می توانید با یک مخلوط معمولی یک مخلوط مورچه سمی درست کنید

 

تخریب حشرات کوچک خانگی: سرکه سفید برای مورچه ها

از جمله عطرها و رایحه های کمتر محبوب می توان به سرکه اشاره کرد ، اما نمی توان جایگاه و اهمیت وجود آن را در خانه انکار کرد. سرکه سفید یک پاک کننده عالی برای قوری ها ، لکه های چربی ، مایکروویو و ماشین ظرفشویی است و حمام و دوش را تمیز می کند ، اما بوی قوی و غیر قابل انکاری دارد. طبق تحقیقات ، مورچه ها نیز بوی این ماده را دوست ندارند.

 

محلول را به نسبت مساوی آب و سرکه سفید بر روی مناطقی که مورچه ها و سایر حشرات را دیده اید اسپری کنید. حتی می توانید از آن برای تمیز کردن کف ، پایین و بالای پیشخوان آشپزخانه استفاده کنید. با این تمیز کردن به وسایل خود درخشش بیشتری بخشیده اید و آنها را تمیز کرده و از شر حشرات خانگی خلاص شده اید.

 

راه های کشتن مورچه ها ، نحوه ساختن سم مورچه

محلول آب و سرکه سفید را روی مناطقی که مورچه ها و سایر حشرات را دیده اید اسپری کنید.

 

خداحافظی با حشرات خانگی: زمین قهوه مورچه ها

من شخصاً از فلفل قهوه برای تهیه کود ساده برای رشد گیاهان استفاده می کنم ، اما وقتی صحبت از دفع حشرات خانگی می شود ، دلیل دیگر نگه داشتن آنها بعد از قهوه درست کردن صبح است. داشتن.

 

تحقیقات نشان می دهد که قهوه می تواند بویی را که مورچه ها برای جهت گیری روی زمین می گذارند از بین ببرد و در نهایت آنها را به مکان های دیگری به غیر از محل قهوه هدایت کند. می توانید سالی یک بار این کار را انجام دهید و آنها را سر جای خود قرار دهید تا در نهایت تمام راه های نفوذ به خانه شما بسته شود.

 

علل حشرات در خانه ، حشرات کوچک خانگی

قهوه می تواند بویی را که مورچه ها روی زمین می گذارند از بین ببرد

 

حشرات کوچک سیاه را در خانه از بین ببرید

این حشرات به احتمال زیاد در محیط های مرطوب مانند اطراف گل و گیاه و حمام ظاهر می شوند.

با استفاده از چسب زرد ، آنها را در مکان های مختلف نصب کنید تا پشه ها به آنها بچسبند.

 

استفاده از حشره کش ها باعث از بین رفتن این حشرات می شود. مراقب باشید هنگام خارج شدن از خانه حشره کش را بزنید.

گرز را لمس کنید. یکی از چیزهای خوشبختی که در خانه نداشتم ساس ها بود. اما من می دانم که این حشرات می توانند برای بسیاری از افراد یک مشکل جدی باشند. کارشناسان خانه می گویند این حشرات بسته به محل زندگی خود می توانند بسیار متفاوت باشند ، بنابراین ممکن است روش های مختلفی برای از بین بردن آنها وجود داشته باشد ، اما به شرطی که بخواهید راه حلی برای آنها انتخاب کنید. می توانید تختخواب و هر چیز دیگری که مورد حمله این حشرات قرار گرفته را کاملا بشویید و آب داغ را روی آن بپاشید ، زیرا آب داغ حتی لاروها و تخمهای این حشرات را از بین می برد.

 

تختخواب خود را که توسط این حشرات مورد حمله قرار گرفته است با کیسه ایمن کنید و حداقل یک سال آن را بسته نگه دارید تا مطمئن شوید هیچ حشره ای فرار نمی کند. البته این تنها در صورتی است که بخواهید چیز خاصی را حفظ کنید و به هر حال آن را دور نریزید.

 

آفات را از بین ببرید ، حشرات خانگی را از بین ببرید

نظافت تخت خود را بررسی کنید

 

بیشتر بخوانید: راه های کنترل حشرات در خانه

خداحافظی با حشرات خانگی: رفع رطوبت

اگر در جنوب یا به طور کلی با رطوبت بالا زندگی می کنید ، تجربه ناخوشایند گزش پشه را دارید. مگس های پنیر و لاروهای آنها برای زنده ماندن به حدود ۸۵٪ رطوبت نیاز دارند. بنابراین سعی کنید رطوبت ساز داخلی را خاموش کرده و عملکرد آن را برای کاهش رطوبت اضافی در خانه معکوس کنید.

 

می توانید در بعضی از مکان های خانه کمی جوش شیرین به همراه کره قرار دهید و پس از ۱۵ دقیقه آنها را به همراه مگس هایی که بلعیده و از بین رفته کاملاً از سطح خارج کنید. جوش شیرین رطوبت را جذب می کند و اولین چیزی است که مگس جذب می کند. البته روغن ها نیز در تقویت این روند موثر هستند.

 

خداحافظی از حشرات خانگی ، ترفندهایی برای خداحافظی از حشرات

جوش شیرین رطوبت را جذب می کند و به مگس ها کمک می کند

 

خداحافظی با حشرات خانگی: آب بندی درب و پنجره ها

این اطلاعات جدیدی نیست که مهرها و مقره های خانه با گذشت زمان ترک خواهند خورد و خاصیت خود را از دست می دهند. بنابراین ، این اختلال در عملکرد و ضعف باعث می شود که حشرات و سایر مواردی که خارج از خانه هستند و از ورود آنها به خانه جلوگیری شده است ، هم اکنون وارد خانه شوند.

 

متخصصان خانه و خانه می گویند شما باید به هر اتاق و فضایی که دارای پنجره است بروید و تمام درزها و محافظ آنها را بررسی کنید. برای تعمیرات دم می توانید از خمیرهای آب بندی برای درز نگه داشتن درزها استفاده کنید که معمولاً می تواند مشکلات بزرگی را در این زمینه برطرف کند. همچنین باعث کاهش اتلاف گرما در فصول سردتر می شود.

 

راه های از بین بردن حشرات اهلی ، راه های کشتن مورچه ها

آب بندی مانع از ورود حشرات به خانه می شود

 

خداحافظی با حشرات خانگی: نظافت بیشتر در آشپزخانه

همه ما می دانیم که برای داشتن غذای سالم ، طبخ غذا باید در آشپزخانه تمیز انجام شود. اما آخرین باری که زیر نظافت ، کابینت ها و دور از دسترس تمیزکاری کرده اید کی بوده است؟ به نظر من ، گاهی اوقات این مکان ها باید تمیز نگه داشته شوند تا امنیت بیشتری در خانه ایجاد شود.

 

اما کارشناسان خانگی اصرار دارند که تمیز کردن این مناطق را یک فعالیت و فعالیت مداوم در خانه بدانید. به دلیل سختی و وزن بسیاری از این موارد ، ممکن است تمایل نداشته باشید زیر و اطراف آنها را تمیز کنید. اما بهداشت نامناسب به این معنی است که غذاهای مانده و غذاهای اطراف می توانند ماه ها یا حتی سال ها از حشرات تغذیه کنند.

 

اگر با من موافق باشید که در خانه ای اجاره ای نیز زندگی می کنید ، باید نکته مهمی را اضافه کنم که هنگام ورود به خانه جدید خود مجبورید این کار را انجام دهید ، زیرا نمی دانید مستاجر قبلی تابحال آنجا بوده است یا خیر. آیا او چنین کاری کرده است؟

خداحافظی با حشرات خانگی: اهمیت زباله

همه ما می دانیم که مواد موجود در سطل زباله می توانند به سرعت تجزیه شده و فضا را آلوده کنند ، اما بیشتر ما اغلب منتظر پر شدن و نشت آن هستیم تا برای تخلیه آماده شود.

 

من شخصاً زباله هایم را در فواصل منظم و خارج از منزل با مایعات مناسب شسته و به خوبی با آب تمیز می کنم ، که البته کافی به نظر نمی رسد. البته هیچ یک از ما زباله های کثیف و کثیف را نمی خواهیم تا حشرات را به یافتن غذا و مکانی برای تخمگذاری تشویق کنیم.

 

با گذشت زمان ، سطل های زباله مسدود شده و غذای مانده در آن مگس ها را خراب و تحریک می کند. زباله های خود را به طور مرتب با مواد شوینده تمیز کنید و برای مدت طولانی چیزی در آن نگذارید.

 

زیرا این باقیمانده حشرات را جذب کرده و مکان مناسبی خواهد بود. نکته دیگر اینکه هر سطل آشغال مانند هر وسیله دیگری دارای عمر مفیدی است که می توانیم از آن استفاده کنیم و با استفاده از آن با آب گرم و بوراکس می توانیم عمر آن را کمی افزایش دهیم و البته می توانیم مقدار بیشتری داشته باشیم. -سطل آشغال را تمیز کنید

 

دلایل ظاهر حشرات در خانه ، خداحافظی از حشرات خانگی

یک سطل زباله کثیف می تواند مگس ها را تحریک کرده و جذب کند

 

بیشتر بخوانید: روش های خانگی کنترل حشرات

 

فعال باش

حشرات معمولاً به دلایلی از جمله اینکه واقعاً در منطقه ما آزار دهنده هستند ، آفات محسوب می شوند. اما طبق توصیه های متخصصان بهداشت و حشرات ، دیدن یک حشره نیازی به ترس عصبی و برداشتن ظرف بزرگ سم برای نظافت منزل ندارد. مطمئناً ، بعضی اوقات باید از متخصصان کمک بگیریم ، اما کارهای بسیار کوچکتر را خودمان می توانیم انجام دهیم.

 

پیشنهاد دیگری که ما ارائه دادیم فعال بودن بود. همه چیز را تمیز نگه دارید و از هرج و مرج در خانه جلوگیری کنید ، درزهای آسیب دیده را ترمیم کنید و سپس می توانیم به راحتی از همه علائم اولیه یک مشکل جلوگیری کنیم و در نتیجه از آن لذت ببریم. انتظار بیشتری از این فصل گرم و دلپذیر داشته باشید و همچنین حشرات را از محل زندگی خود دور کنید.

منبع:

https://www.beytoote.com/housekeeping/skill/goodbye2-domestic-insects1.html

درباره‌ی میزبان مووی

حتما ببینید

بیوگرافی و عکسهای سیاوش حکمت شعار

سياوش حكمت شعار بیوگرافی

بیوگرافی و عکسهای سیاوش حکمت شعار را در ادامه ببینید. سیاوش حکمت بازیگری خود را با فیلم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *