تبر رونیکس

خرید تبر (معرفی 30+ مدل باکیفیت و پرقدرت)

یکی از مهم ترین وسایلی که در هر طبیعت گردی و کمپینگی می تواند برای شما بسیار موثر باشد، تبر است که به شما این امکان را می دهد تا به راحتی انواع چوب، استخوان و سایر مواد سخت را تکه تکه کنید و از آنها استفاده کنید.

ابزارهای زیادی وجود دارد که بسیار مفید هستند و باید آنها را تهیه کنید. یکی از این وسایلی که بسیار مفید است و در باغبانی و سفر و گشت و گذار در دل طبیعت به ما کمک می کند تبر است.

تبر فیسکارس

امروزه برای برش چوب و وسایل دیگر مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از مهم ترین لوازم جانبی برای افرادی است که باغ دارند و به کار باغبانی می پردازند علاوه بر این افرادی که زیاد سفر می کنند و به دل کوه و جنگل می روند قطعا این کار را انجام می دهند.

تبرها امروزه مدل های مختلفی دارند و برای استفاده در مکان های مختلف ساخته می شوند که بسته به کاربری خود می توانید مدل مناسبی را برای آن انتخاب کنید.

تبر افرودر

نکات مهم قبل از خرید تبر که باید بدانید

نوع مناسب

همانطور که در ابتدا توضیح دادیم تبرها از نظر بهره وری انواع مختلفی دارند که هر کدام برای کار مناسب ساخته شده اند، اگر باغبان هستید باید از مدل های باغبانی و یا اگر کوهنورد هستید از مدل های مناسب برای کار استفاده کنید.

جنس تیغه

برای خرید تبر اولین چیزی که باید به آن توجه کنید جنس تیغه و همچنین شکل لبه تیغه است.بهتر است جنس تیغه از جنس استنلس استیل یا ضد زنگ باشد. فولاد و لبه آن برای ایجاد عمق بیشتر در برش های حاصل از ضربات تبر باید صاف در نظر گرفته شود. جنس تیغه شیمیایی نبافته مهمترین ویژگی این گونه محصولات است.

تبر باغبانی

اندازه و وزن محصول

عنصر بعدی اندازه و وزن تبر است که باید متناسب با قدرت شما باشد تا بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید. بدیهی است که اندازه محصول باید به گونه ای باشد که بتوانید آن را به راحتی در دست بگیرید و به راحتی به آن ضربه بزنید.

جنس دسته و ارتفاع

معمولاً برای دسته تبر می توان از چوب یا پلاستیک یا حتی آهن استفاده کرد که در این صورت برای اطمینان از وزن دسته و همچنین سهولت استفاده باید محصول را در دست بگیرید. در این میان از ارتفاع یا دسته کوتاه تبر غافل نشوید.

غلاف تیغه

بهتر است محصولی که انتخاب کرده اید و قصد خرید آن را دارید همراه داشته باشید و غلاف تیغه ای داشته باشید تا بتوانید پس از اتمام کار با آن محصول را داخل غلاف مخصوص قرار دهید و از زنگ زدگی آن جلوگیری کنید. و از بین رفتن تیغه تبر در اثر رطوبت قابل توجه و سایر علل طبیعی و مشترک انسانی.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آراد برندینگ