خرید دستکش لاتکس مای گلاو چرمی

خرید دستکش لاتکس مای گلاو چرمی

شما می توانید این محصول را با کیفیت مرغوب خرید کنید و دستکش لاتکس را برای محافظت از دست خودتان تهیه کنید هر کاری نیاز به زیرساختها است که برای کار بیمارستانی که دستکش لاتکس و کلاه یکبار مصرف یکی از ملزومات این شغل است که باید طبق استاندارد تولید شود که ما این نکات را رعایت می کنیم و این محصول با کیفیت را به فروش می رسانیم.

از مزایای دستکش لاتکس می توان به انعطاف پذیری و کشش، چسبندگی عالی حتی بر روی سطوح مرطوب، محافظت در برابر عفونتها و آلودگیها، محافظت در برابر برخی مواد شیمیایی و پوشش کرپ روی دستکشهای نساجی اشاره کرد.

خرید دستکش لاتکس مای گلاو چرمی

دستکشهای لاتکس یکبار مصرف همچون دستکش جراحی پودری می توانند پودری یا بدون پودر باشند، این پودر مستقیماً از فرآیند تولید دستکش می آید، بنابراین یک مرحله اضافی برای حذف پودر از دستکش لازم است بنابراین دستکشهای پودری اغلب ارزان تر از دستکشهای غیرپودری هستند و نسبتا خرید دستکش لاتکس بالاتر می باشد.

دقت کنید که این دستکشها با فرآورده های نفتی (روغن، بنزین، گریس) تماس نداشته باشند زیرا لاتکس با این نوع فرآورده ها سازگاری ندارد این پودر پوشیدن و درآوردن دستکش را آسان ‌تر می‌ کند، که این یک استدلال عالی است، اما این مضرات را نیز دارد که پس از برداشتن دستکش روی دستها باقی می ‌ماند و مهم‌تر از همه خطر آلودگی محیطی را به همراه دارد که در آن شما را تهدید می‌ کند.

دستکش لاتکس مای گلاو

دستکش نیتریل بخاطر این که مقاومت در برابر مواد شیمیای و الکل رو داست و به راحتی می توان در محیط های ازمایشگاهی مورد استفاده قرار داد دستکش نیتریل همچنین می توان در آشپزخانه های بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار داد چون به راحتی پاره نمی شود و مقاومت خوبی در برابر برش چاقو آشپزخانه را مهار سازد

ادامه مطلب  خرید فروش چرخ گوشت بوش پاناسونیک

دستکش نیتریل سیاه بیشتر در مواردی همچون آؤایشگاها و سالن های زیبایی که در ان اس دستکشهای که مورد استفاده قرار میگیرد باید مقاومت بالای در برابر مواد شیمیای داشته باشد تا هنگام استفاده از مواد باعث استفاده مداوم از این مواد باعث از بین رفتن و یا زخمی شدن پوست دست می گردد.

دستکش لاتکس مای گلاو

یکی از دستکش های دیگری که در شرکت های مختلف عرضه می شود به نام دستکش لاتکس مای گلاو می باشد این دستکش از جنس بوتادین مونومر تولید و ساخته شده است که مقاومت بالاتری در برابر مواد شیمیای از خود نشان داده است.

میتوان گفت که از دستکش ها لاتکس بالاتر می باشد و معمولابه کسانی که به دستکش لاتکس حساسیت نشان داده اند و تمایل بیشتری جهت استفاده از نیتریل مایگلاو که در شرکت آداس دنتیست عرضه می گردد نشان داده است.

دستکش لاتکس چرمی

اقدامات مختلفی برای محدود کردن اپیدمی BSE در گاو و کاهش خطر قرار گرفتن انسان در معرض BSE انجام شده است و اینها شامل آزمایش پس از مرگ گاو برای BSE، سیاستهای کشتار برای حذف گروه های پرخطر و حذف مواد خطرناک خاص از زنجیره غذایی است.

 

آنچه شگفت آور است این واقعیت است که طبق تاریخچه پزشکی، دستکشهای لاستیکی تنها در 126 سال گذشته وجود داشته اند، اصلاً زمان زیادی نیست، وقتی در نظر بگیریم که این روزها چقدر رایج و انتقادی هستند و اما آیا تا به حال فکر کرده اید که دستکش چگونه ساخته می شود؟ تولید دستکش لاتکس یک صنعت بزرگ بین المللی است و کارخانه های تخصصی روزانه صدها هزار دستکش تولید می کنند.

ادامه مطلب  قیمت توپ پینگ پنگ در اصفهان چه تغییری می کند؟

دستکش لاتکس چرمی

لازم به ذکر است امروزه دستکش لاتکس چرمی به بخشی ضروری از زندگی روزمره تبدیل شده اند و این که آیا آنها در زمینه پزشکی، پردازش مواد غذایی، تمیز کردن، صنایع زیبایی و غیره استفاده می شوند و دستکش به عنوان محافظ اصلی ما در برابر میکروبها و سایر خطرات عمل می کند.

به منظور جلوگیری از گسترش ثانویه کووید در انسان، اقدامات متعددی در بیمارستانها در مورد استفاده و استریل کردن ابزار جراحی و با توجه به جمع آوری و پردازش خون و فرآورده های خونی انسان انجام شده است

و عفونتها ممکن است از راه‌های مختلفی از جمله تماس مستقیم با خون، مایعات دهانی یا سایر مایعات بدن، تماس غیرمستقیم با وسایل آلوده و تجهیزات یا سطوح و قرار گرفتن در معرض آلاینده‌های موجود در هوا در قطرات یا آئروسلهای مایعات دهانی و تنفسی منتقل شوند.

حتما ببینید

آتل فایبرگلاس

ثروت سرشار با آتل های درجه یک

امید در خلال جریانات بی پایان زندگی نقطه قوتی است که داشتم و به عبارتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آراد برندینگ