دوچرخه ثابت خانگی

خرید دوچرخه ثابت خانگی

همیشه ورزش کردن باعث تغیر حالات درونی انسان می شود و حالات روحی و روانی آنرا تغیر می دهد البته فرقی ندارد چه ورزشی باشد، می تواند با خرید دوچرخه ثابت خانگی و باشگاهی و با بهره گیری از نصب و ارسال رایگان و مشاوره از خدمات ما لذت ببرد. قدرت تلاش یک دوچرخه سوار هنگامی مشخص می شود که  فشار بر پدال دوچرخه وارد کرده و سطح تلاش خود را از طریق دوچرخه های ثابت می سنجد، او برای غلبه بر مقاومت پایدانها سعی می کند استوار باشد و در صورتی که با او مخالفت می کند سعی بر این دارد تا فشار بیشتری را بر آنها وارد کند و حرکت رو به جلوی خود را با مقاومت بیشتری  انجام دهد.

خرید دوچرخه ثابت خانگی

اگر به دنبال کاهش وزن هستید اما زمان کافی برای رفتن به پیاده روی و باشگاه را ندارید، ما به شما پیشنهاد می دهیم به خرید دوچرخه ثابت خانگی فکر نمایید که یک انتخاب بسیار خوب برای افراد پر مشغله می باشد که علاقمند به فرم دهی بدن خود و کاهش وزن هستند. هر فرد اگر در روز بتواند 40 دقیقه زمان برای استفاده از این دوچرخه بگذارد، می تواند حدود 300 کالری را بسوزاند که عدد بسیار خوبی برای شروع می باشد که اگر مایل به چربی سوزی و فرم دهی بیشتری بود. با آراد برندینگ همراه باشید.

خرید دوچرخه ثابت

مقاومت در برابر هوا: این حرکت برای دوچرخه سواران حرفه ای با دوچرخه های متحرک می باشد، استفاده متناسب در اندازه مربع سرعت بوسیله تعادل می تواند از اصطکاک مکانیکی در حال حرکت جلوگیری کند، که اینکار به کیفیت انتقال و تماس چرخ با  سطح زمین بستگی دارد و قدرت تلاش مستقیم را توسط ورزشکار افزایش می دهد. برخلاف تردمیل که می تواند به سرعت، ضربان قلب را افزایش دهد و با کم کردن درجه نقاله می تواند ضربان قلب  کم کند، دوچرخه به اینگونه نبوده و می تواند حتی با سرعت پایین و مقدار مقاومت بالا باعث افزایش ضربان قلب و در نتیجه مقدار واحد تعریق بدن را بیشتر کند و اینکار می تواند به صورت فعالیت بالا و شدید با مقاومت پایین انجام شود و بعد از گرم شدن بدن و به حالت تعریق در آمدن مقدار مقاوت پایدانها بالاتر رود که به اینصورت تا مدت زمان ورزش کردن بدن درهمان حالت خواهد ماند.

ادامه مطلب  طبیعت لوبیا چیتی فله شمال

خرید دوچرخه ثابت

امروزه با استفاده از وات که یک واحد بین المللی برای اندازه گیری مقدار توان، اندازه جریان انرژی و همچنین جریان حرارتی است شرایط مقاومت بدنی ورزشکاران سنجیده می شود، مراکز خرید دوچرخه ثابت در واقع  یک وات معادل است با انتقال انرژی از یک ژول در مدت یک ثانیه، این نسبت برای اندازه گیری نیروی وارده بر یک جسم می باشد که توسط سرعت حرکتی آن است. طبق این فرایند تولید یک وات، معادل بلند کردن یک جسم به اندازه 100 گرم با سرعت ثابت یک متر بر ثانیه می باشد، که به اینصورت متوجه می شویم  دو برابر کردن توان یک فرد، یعنی بلند کردن همان جسم با دو برابر کردن سرعت، یا اینکه بلند کردن یک جسم 200 گرمی با همان سرعت قبل، این شاخص برای این است که نسبت به واحد دیگر اندازه گیری توان با بخار اسب که برای وسایل نقلیه موتوری استفاده می شود، مقایسه شده باشد.

دوچرخه ثابت خانگی

برخی افراد مایل هستند که بدانند این دوچرخه های ثابت خانگی به چه قیمتی عرضه می شوند که هر تولید کننده بر اساس متریال مورد استفاده و تولید خود قیمت متنوعی بر روی محصولات می گذارد، اما خریداران باید دقت نمایند محصولی را خریداری کنند که کیفیت بالایی دارد و پولی که بابت آن پرداخت می شود نسبت به کاربردش سنجیده شود، چون ممکن است دوچرخه ی ثابت اسپینینگ از ایستاده، قیمت بالاتری داشته باشد اما ظاهر تقریبا مشابه ای را دارا باشند که چون نوع اول کارکرد بهتری دارد، مسلما از قیمت بالاتری نیز برخوردار می باشد. از دیگر عواملی که باید در هنگام خرید به آن توجه نمود، قدرت تحمل وزن دستگاه است که هر چقدر تحمل وزن بالاتری داشته باشد از ویژگی بهتری نیز برخوردار می باشد. از دیگر ویژگیها، سیستم مقاومت سرعتی می باشد همچنین زمانی که بتوانید زین و دسته را تنظیم کنید یعنی یک آپشن خوبی می باشد که بر روی قیمت تاثیر گذار است.

ادامه مطلب  چگونه برای موفقیت زمانبندی کنید

دوچرخه ثابت خانگی

همانطور که در مطالب بالا برای شما بیان کرده ایم، دوچرخه ثابت سه نوع مختلف دارد اما دوچرخه ثابت به دو دسته مختلف باشگاهی و خانگی نیز تقسیم بندی می شود. دوچرخه ثابت خانگی ایستاده بیشتر از هر دوچرخه دیگری فروش دارد و فاقد هرگونه پشتی و محافظ کمر می باشد بین رو قیمت مناسبتری دارد، اما دوچرخه مبله برای اینکه کمر آسیبی نبیند یا افرادی که به کمر درد دچار هستند اذییت نشوند، می توانند این دوچرخه را تهیه کنند که دارای پشتی می باشد و باعث می شود به کمر افراد فشاری وارد نشود. نوع دیگر دوچرخه همانطور که گفته ایم اسپینینگ می باشد که از لحاظ شکل ظاهری شباهت زیادی با دوچرخه ایستاده دارد، اما این نوع دوچرخه به درد افرادی می خورد که قرار است دوچرخه سواری کوهستانی را امتحان کنند یا برای مسابقه باید آماده گردند، چون در زمان استفاده مقداری به جلو خم می شوند.

حتما ببینید

آتل فایبرگلاس

ثروت سرشار با آتل های درجه یک

امید در خلال جریانات بی پایان زندگی نقطه قوتی است که داشتم و به عبارتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آراد برندینگ