در این مسیر ثروت را به ارمغان آوردم

در این مسیر ثروت را به ارمغان آوردم

برای به دست آوردن ثروتی که دارم تلاش های زیادی کردم که بی نتیجه بود تا اینکه با دنیای بزرگ تجارت آشنا شدم و بعد از فراگیری آموزش های مربوطه و انجام راهنمایی های اساتید در این حوزه فعالیت خود را در خصوص انواع دمپایی آغاز کرده و خیلی زود به ثروت دلخواهم دست یافتم.

دمپایی سربسته

سایز که در دمپایی سربسته وجود دارد و نیز مشخصات دمپایی هتلی با سایزی که در کفشها وجود دارد فرقی ندارد و شما می توانید از یک دمپایی مناسب برای استفاده بر روی روفرشیهای خودتان که ممکن است از جنس موکت یا فرش باشد و یا پارکت چوبی باشد استفاده کنید.

همچنین اگر شما عادت دارید از جوراب استفاده کنید دمپایی را انتخاب کنید که یک سایز بزرگتر از پای خودتان باشد تا برای پای شما در هنگام استفاده همزمان با جوراب کوچک نباشد.

معمولاً جنسهایی مثل فوم و یا چرم و جیر با کمی استفاده مانند کفش جا باز می‌کنند و شما می توانید در هنگام خرید آن را اندازه پای خودتان دقیقا انتخاب کنید آنها کمی از اطراف جا باز می نمایند.

دمپایی سربسته

دمپایی سگک دار

برای اینکه دمپایی سگک دار خودتان را بشوید می توانید از آب و صابون استفاده کنید به این شکل که آب نسبتاً ولرم رو به داغی را بر روی دمپایی خودتان بگیرید و با فرچه آن را تمیز کنید و به مدت ۱۰ دقیقه بگذارید تا کف درروی آن باشد و سپس فرچه بزنیم و آن را بشویید و با یک دستمال آن را خشک نمایید.

ادامه مطلب  افزایش پول و ثروت با چند نکته طلایی

بهتر است در شستشوی دمپاییهای خود وسواس به خرج ندهید دمپاییهای پارچه ای را هر چند وقت یکبار بشورید. دمپایی چرمی را بهتر است با دستمال تمیز کنید و از شستن آن خودداری کنید.

چرا که رسیدن آب به چرم باعث خشک شدن چرم می‌شود و همینطور باعث می شود که عمر مفید دمپایی چرمی کاهش پیدا کند و بهتر از دستمالی که کم مرطوب باشد استفاده نمایید و حتی می توانید از روغنهایی که به عنوان واکس چرم استفاده می شود بر روی آن بمالید تا عمر دمپای خودتان را به عنوان دمپای چرمی افزایش داده و بتوانید در زمان بیشتری از آن استفاده و بهره نمایید.

دمپایی سگک دار

دمپایی صندل

شاید شما دوست داشته باشید بسته بندی دمپایی صندل رو فرشی جدید را ببینید که در این جستار به آن می پردازیم اما قبل از آن خوب است به این نکته اشاره کنیم که هنگامی که از سرکار به منزل میروید بعد از خستگی از کار طولانی مدت در روز شاید دوست داشته باشید دوش بگیرید و حمام کنید و سپس به استراحت بپردازید.

برای اینکه بعد از حمام تا زمانی که بدنتان خشک شود و کارهای روزمره خود را در خانه انجام دهید به دمپایی نیاز دارید که بپوشید و پای شما نیز به واسطه آن خشک شود ما به شما دمپایی حوله ی را پیشنهاد میکنیم از دمپایی حوله ای استفاده کنید چرا که دمپایی هتلی حوله ای گزینه ی بسیار خوبی برای بعد از اتمام حمام و پیاده روی بر روی فرش و یا موکت در خانه است.

ادامه مطلب  قارچ خوراکی دکمه ای اصفهان

دمپایی صندل

خرید و فروش ارز دیجیتال

حتما ببینید

ادویه جات چاشنی درآمد بالا به زندگیم چشاند

ادویه جات چاشنی درآمد بالا به زندگیم چشاند

امروزه با توجه به روی آوردن مردم به طب سنتی بازار فروش محصولات ارگانیک گیاهی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آراد برندینگ