دوست متخصص در کسب و کار من را به قله موفقیت رساند

دوست متخصص در کسب و کار من را به قله موفقیت رساند

بعد از فارغ التحصیلی با یکی از دوستان با تجربه خود در رابطه با راه اندازی کسب و کار مشورت کردم و با توصیه ایشان وارد حوزه عناب که بسیار سود آور است، شدم و با یک برنامه دقیق در این راستا فعالیت کردم که من را به موفقیت و ثروت بزرگی رساند.

عناب خشک

می توان گفت مصرف عناب خشک بسیار بیشتر از نوع تازه آن است، به طوری که در کشورهایی مثل ایران، پاکستان و هند نیز عناب بیشتر به صورت خشک شده مورد استفاده قرار می‌گیرد. عناب خشک ارزش غذایی بسیار بالایی دارد. این ماده غذایی دارای مقادیر قابل توجه ویتامین C و کربوهیدرات است. این میوه همچنین دارای مقدار بسیار زیادی مواد معدنی مثل فسفر، آهن، کلسیم، نیاسین، فلور، تیامین، کاروتن و ریبوفلاوین می‌باشد. از لحاظ میزان کالری نیز به طور کلی در هر 100 گرم عناب خشک، 350 کالری وجود دارد که این میزان کالری، بیش از 3 برابر نسبت به نوع تازه این میوه است.

عناب خشک

عناب صادراتی
بالاترین استفاده و مصرف از میوه عناب صادراتی در بازار هند برای بخش آسیاب نمودن این محصول می باشد و همچنین قسمتی از عرضه این محصولات و به فروشگاه های آجیل مرتبط می باشد. همانطور که در بخشهای قبل متوجه آن شدید این است که عنابهای پودری یا دارویی از اندازه های کوچک و نیز شامل چروک زیادی هستند. این امر سبب شده تا قیمت آنها به شدت پایین بیاید. از سوی دیگر برای صادرات قیمت رقابتی به سایر کشورهایی مثل کشور پاکستان و هند سبب شده تا خرید از تولید کنندگان در اولویت کاری خود قرار گیرد و همچنین تولید کنندگان مختلفی در شهر بیرجند و اطراف شهر های بیرجند از میوه عناب های دارویی خود را به بازار ها تولید و عرضه می کنند.

ادامه مطلب  محصولی که مرا به موفقیت و ثروت نزدیک کرد

عناب صادراتی

عناب احمر

ما ایرانیها اعتقاد زیادی به طب سنتی داریم و انواع مختلف داروها وجود دارد که می ‌توان در طب سنتی آن را جایگزین داروهای شیمیایی کنیم از جمله عناب احمر تازه که یکی از بهترین و قویترین داروهای گیاهی هستند، خوردن عناب به صورت ناشتا باعث می ‌شود که معده تقویت شده و به پاکسازی معده و روده کمک کند اگر شما روزانه ۱ تا ۲ عدد عناب به صورت ناشتا مصرف کنید معده شما کاملا پاکسازی شده و مانند یک شستشو دهنده معده و روده عمل می کند و تمامی سمومی که در معده و روده وجود دارد را از بدن دفع می کند و باعث می ‌شود افرادی که دچار کرم روده یا کرم معده هستند به بیماری خود کمک کرده تا این بیماری به راحتی  با طب سنتی برطرف شود.

عناب احمر

حتما ببینید

آتل فایبرگلاس

ثروت سرشار با آتل های درجه یک

امید در خلال جریانات بی پایان زندگی نقطه قوتی است که داشتم و به عبارتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آراد برندینگ