انواع شکلات خوری

راهنمای خرید انواع شکلات خوری فانتزی، شیشه ای

یکی دیگر از پر مصرف ترین ظروف در منزل ظرف شکلاتی خوری است که این ظرف به دلیل طراحی و زیبایی خاص خود باعث زیباتر شدن محیط پذیرایی می شود و بیشترین استفاده را در مهمانی ها، عروسی ها و مراسم عید می گیرد.

با داشتن این ظرف نه تنها می توانید از مهمانان خود پذیرایی کنید بلکه از آن برای زیباسازی دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه خود نیز استفاده کنید.

یکی از ویژگی های مهم ظروف پذیرایی مانند شیرینی و شکلات جنبه تزیینی آنهاست که می توانید یعنی از آن در دکوراسیون داخلی منزل خود استفاده کنید.

ظروف پذیرایی به دلیل ساختار و طراحی خاصی که دارند جلوه خوبی به مراسم و مهمانی های ما می دهند و اجازه می دهند مهمانان از سلیقه ما در انتخاب چنین اقلام پذیرایی زیبایی قدردانی کنند.

شکلات خوری فانتزی

نکات مهم هنگام خرید ظرف شکلات خوری

جنس

اولین نکته در هنگام خرید توجه به جنس ظرف است، این ظروف معمولا از شیشه، پلاستیک، مس، فلز، سرامیک و … ساخته می شوند. با جنس بدنه مواجه خواهید شد و باید ظرفی را انتخاب کنید که از نظر جنس بدنه کیفیت خوبی داشته باشد.

تعداد طبقات

مورد بعدی تعداد ظبقات ظرف می باشد این ظروف دارای مدل های دو طبقه و سه طبقه می باشند که می توانید بنا به سلیقه خود آنها را انتخاب کنید.

دسته  دار یا بدون دسته

داشتن دسته یکی دیگر از ویژگی هایی است که می توانید هنگام خرید در نظر بگیرید. داشتن یا نداشتن دسته به سلیقه شما بستگی دارد، اما به خاطر داشته باشید که مدل های دسته دار حمل راحت تری خواهند داشت.

با در یا بدون در

مورد دیگر درب دار بودن ظروف سرو شکلات دارای دو مدل درب دار و بدون درب است که تا حد زیادی به سلیقه شما بستگی دارد اما مدل های درب دار به دلیل درب دار بودن این ظروف را زیباتر می کنند.

قیمت شکلات خوری پایه دار

طراحی و ساختار

مورد دیگر طرح و ساختار ظروف شکلات خوری است، این ظروف دارای ساختار دایره ای، مستطیلی و مربعی هستند و انتخاب هر کدام از این مدل های طراحی به سلیقه شما بستگی دارد،

البته سعی کنید مدلی را انتخاب کنید که بقیه وسایل پذیرایی شما باید از نظر طراحی و ساختار یکسان باشد، میز پذیرایی شما را زیباتر می کند.

قابل شستشو با ماشین ظرفشویی

یکی دیگر از ویژگی های بسیار خوب ظروف پذیرایی جدید، قابلیت شستشوی این ظروف از طریق ماشین ظرفشویی است که می توانید پس از استفاده آن ها را در ماشین ظرفشویی قرار داده و بشویید.

وزن

این ظروف از نظر وزن نیز مدل های مختلفی دارند، بنابراین باید شکلات خوری را انتخاب کنید که وزن سبکی داشته باشد و در هنگام سرو دستتان را خسته نکند.

خرید و فروش ارز دیجیتال

حتما ببینید

اجاق گاز طرح فر سایوان افروز مدل2000

اجاق گاز طرح فر ارزان [معرفی 30+ مدل شیک و پرفروش]

قیمت اجاق گاز طرح فر ارزان چقدر است؟ بهترین مدل اجاق گاز طرح فر کدام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آراد برندینگ