راه ثروتمند شدن خود را در رادیاتور پیدا کردم

راه ثروتمند شدن خود را در رادیاتور پیدا کردم

اینکه فکر میکردم روزی بتوانم به چنین ثروتی برسم را نمی کردم و با خود فکر می کردم کار نشدنی ای است ولی با ورود در عرصه تجارت و صادرات توانستم به یکی از بهترین افراد در این زمینه باشم و حالا می توانم در بین همه اقوام و دوستان سرآمد باشم و حرفی برای گفتن داشته باشم.در ادامه به توضیح چند نوع رادیاتور می پردازم.

رادیاتور پره ای

ایران نوین، یکی از برندهای معتبر و باکیفیت ایرانی است. رادیاتور پره ای ایران نوین، نسبت به بقیه رادیاتورهای ایرانی میزان انتقال حرارت بیشتری دارند و دلیل آن استفاده از کنوکتور می باشد.

مدل های رادیاتور ایران نوین، به دو صورت پنلی و پره ای تولید شده و به بازار عرضه می گردند، محصولات این برند خوب و با کیفیت ایرانی دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند.

رادیاتور پره ای، یکی از محصولات شرکت ایران نوین می باشد و به دلیل حضور گسترده ای که در بازار مصرف دارد مورد استقبال قرار گرفته است.

از این محصول برای انتقال گرما در محیط های متفاوتی از جمله مدارس، منازل مسکونی، اداره ها و مکان های مشابه دیگر استفاده می شود.

رادیاتور آلومینیومی ایران نوین به دلیل بازده حرارتی بسیار بالایی که دارد، نیازهای گرمایشی محیط های مختلف را به درستی برآورده کرده است.

رادیاتور پره ای
رادیاتور فولادی

رادیاتور فولادی توسط حرارت آب در موتورخانه ها با استفاده از پمپ به قسمتهای مختلف ساختمان هدایت شده و در زمان گرمای از دست رفته ی آب دوباره به موتورخانه فرستاده می شوند و این چرخه ادامه می یابد.

ادامه مطلب  بزرگان سرمایه چگونه به تفریحات خود می رسند

در واقع رادیاتورها با تنظیم حرارت آب می توانند دمای این دستگاه را کم یا زیاد کنند که این کار توسط شیر ترموستاتیک قابل اجرا می باشد.

رادیاتور دارای بدنه ی فولادی که از جنس ورق فولادی بوده و می تواند گرمای مشخصی را به داخل ساختمان هدایت کند و بر اساس تعداد پره ها در داخل آن میزان گرمای آن را مشخص سازد. امروزه مهندسین در زمان نصب رادیاتور ابتدا متراژ فضا را اندازه گیری می کنند و سپس بر اساس متراژ تعداد پره ها را مورد ارزیابی قرار داده و آماده ی نصب می کنند.

رادیاتور فولادی
رادیاتور آلومینیومی

همانطور که در مطالب گذشته گفته شد از خرید ضایعات رادیاتور آلومینیومی و ورق فولادی استقبال بسیاری می شود آن هم به این دلیل که اگر تولید کنندگان بخواهند برای تولید یک دستگاه آمینیومی از مواد جدید استفاده کنند باید هزینه بیشتری را پرداخت نمایند و این برای آنها مقرون به صرفه نمی باشد.

 

از طرفی هم آن دسته از رادیاتورها که از ضایعات تولید می شوند نسبت به آنهایی که از مواد اولیه جدید ساخته می شوند کیفیت پایین تری داشته و ممکن است عمر کوتاه تری را دارا باشند. همه کسانی که می خواهند رادیاتور خریداری نمایند باید به یکسری موارد توجه نمایند که یکی از آن موارد ضخامت پره ها می باشد و نشان دهنده مدت زمان نگهداری دما و حرارت می باشد که ضخامت آن نباید نه خیلی کم و نه خیلی زیاد باشد.

رادیاتور آلومینیومی

حتما ببینید

آتل فایبرگلاس

ثروت سرشار با آتل های درجه یک

امید در خلال جریانات بی پایان زندگی نقطه قوتی است که داشتم و به عبارتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آراد برندینگ