روش دستیابی به درآمد میلیاردی را یافتم

روش دستیابی به درآمد میلیاردی را یافتم

از آنجا که عسل دارای خواص فراوانی است و همواره افراد زیادی متقاضی این محصول شیرین هستند، لذا بهترین گزینه برای کسب و کار می باشد، با توجه به این موضوع من نیز وارد این حوزه پولساز شدم و توانستم با یک استراتژی طلایی به درآمد میلیاردی برسم.

عسل اقاقیا

امروزه یکی پر طرفدارترین و مصرف ترین محصول طبیعی در بازار عسل از نوع طبیعی عسل اقاقیا است به دلیل شرایط آب هوای مساعد در فصول بهار و تابستان کوچ افراد زنبور داران بسیاری به استان سبلان اردبیل می باشد. تحقیقات نشان می دهد به دلیل وجود دشتهای عظیم گل و گیاهانی مانند: آویشن کوهی، اققیا، گشنیز، پونه و غیره باعث شده است، عسل استان اردبیل بسیار با کیفیت، مرغوب، خوش عطر، طعم تولید و عرضه می شود بدین رو عسل دو نوع داریم: عسل باموم و بدون موم.

عسل اقاقیا

عسل صادراتی

زنبور عسل، محصولات و فرآورده های متنوعی می تواند تولید کند از جمله: عسل، موم، بره موم، ژل رویال و گرده. در این میان محصول عسل برای ما بیش از هر محصولی شناخته شده است. این در حالی است که چینی ها از هر کدوی زنبور عسل حدود ۱۲ کیلوگرم ژل رویال به دست می آورند که غذای ملکه زنبور عسل است و هر کیلوگرم آن ۵ میلیون تومان ارزش دارد. عسل صادراتی جایگاه بالایی را در بازار جهانی کسب کرده است، در رابطه با مشکلات صادرات عسل می توان به این موارد اشاره کرد؛ بی‌توجهی مسئولان به صنعت زنبورداری، نابودی بخش کشاورزی را به همراه دارد. قاچاق عسل و ملکه زنبور، قاچاق می تواند تهدید جدی ای برای صنعت زنبورداری ایران باشد. برخی افراد سودجو کاهش برداشت عسل در سال های اخیر را ناشی از بی کیفتی ملکه های زنبور عسل می دانند. تا بتوانند از این طریق با واردات و فروش آن بتوانند سود به جیب بزنند.

ادامه مطلب  با هیپنوتیزم کلید طلایی ورود به ثروت را به دست بیاورید!

عسل صادراتی

عسل کتیرا

لازم به ذکر است که عسل کتیرا از نمونه های اصلی عسل می باشد مه به طور طبیعی در طبعیت یافت می شود که پس از چند ماه شروع به شکرک زدن می کند و این موضوع نیز به سبب وجود آنزیمی به نام آمیلاز در عسلهای طبیعی است که عسلهای تقلبی فاقد آن بوده و به هیچ عنوان دچار شکرک نمی شوند. هر چه از خواص عسل کتیرا تهران بگوییم کم است، این عسل دارای خواص دارویی منحصر به فرد برای گوارش، نفخ معده، زخم معده و دیگر مشلات مربوط به روده و معده می باشد. از جمله خواص عمومی این عسل که به با استناد بر آنها دکترها، توصیه به استفاده زیاد این محصول دارند.

عسل کتیرا

حتما ببینید

آتل فایبرگلاس

ثروت سرشار با آتل های درجه یک

امید در خلال جریانات بی پایان زندگی نقطه قوتی است که داشتم و به عبارتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آراد برندینگ