زمرد گنجی گران بها که زندگی من و خانواده ام را تغییر داد

زمرد گنجی گران بها که زندگی من و خانواده ام را تغییر داد

تغییرات در کسب و کار همیشه سخت نیست گاهی با فکر کردن و پیدا کردن تصمیم درست می توانیم راه زندگی خود و خانواده مان را برای همیشه تغییر بدهیم و رشد و پیشرفتی که می خواهیم را بدست بیاوریم من روزی با پیدا کردن گنجی گران بها و کار کردن بر روی زمرد ها توانستم کسب و کارم را باب میل خانواده ام کنم و از این راه ثروتمند بشوم در ادامه با این گنج زیبا بیشتر آشنا می شوید.

زمرد کبود

این سنگ گران قیمت بسیار زیبا بوده و سبب شده تا افراد زیادی آن را خریداری کنند و مورد استفاده قرار دهند. زمرد کبود برای وسایل تزئینی هم استفاده می شود که در ابعاد و اندازه های مختلف از معادن استخراج می شود. این سنگ ارزش معنوی بالایی دارد که پیامبران ما نمازخواندن با انگشتر زمرد کبود را بر مردان بسیار توصیه می کنند که باعث ارج و قرب در پیشگاه خداوند محسوب می شود. همانطور که می دانید سنگها مقاومت بالایی دارند و به خوبی تراشیده می شوند که سنگ زمرد کبود هم از این قائده مستثنی نیست. در حال حاضر زمرد کبود خواهان بسیار زیادی دارد و اکثر جواهر سازان برای ساخت اکسسوریهای خود از این سنگ استفاده می کنند.

زمرد کبود

زمرد سبز

قطعا شما نیز در بین انواع جواهرات قیمتی همچون انگشتر زنانه سنگ زمرد سبز را دیده و یا شنیده اید که در جواهرات قیمتی از اصل آن و در جواهرات ارزان تر از نوع تقلبی آن استفاده می کنند و در بازار با قیمتهای پایین تری آن را به خرید و فروش می رسانند. اگر بخواهیم در خصوص سنگ زمرد بیشتر با شما توضیح دهیم باید بدانید که این کلمه به معنای رنگ سبز نیز می باشد که نشان دهنده عشق به طبیعتاست که در زبان فارسی با نامهای دوال یا دوبال نیز شناخته می شود، این سنگ در برابر نورهای طبیعی و مصنوعی تغییر رنگ نمیدهد و رنگ پایدار دارد در حدی که اگر بخواهید رنگ آن را تغییر دهید به حرارت و گرمای ۷۰۰ تا ۸۰۰ درجه سانتی گراد نیاز دارید.

ادامه مطلب  چطور همه مرا به عنوان الگوی موفقیت خود انتخاب می کنند؟

زمرد سبز

زمرد اصل

خرید زمرد اصل بصورت طبیعی و معدنی بوده که با فرآوری هایی که انجام می دهند با تکنولوژی نانو عمر آن بیشتر می شود که اغلب برای پخش بصورت خام عرضه می گردد. همانطور که می دانید سنگ زمرد بصورت طبیعی از دل کوه برداشت می شود که بصورت سبز رنگ می باشد.

در آن فلز کروم فراوانی وجود دارد که اغلب دارای ناخالصی می باشد و بخاطر همین به این سنگ باغچه می گویند و رنگ سبز سنگ زمرد بسیار آرامش بخش بوده و چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند.

زمرد اصل

 

حتما ببینید

آتل فایبرگلاس

ثروت سرشار با آتل های درجه یک

امید در خلال جریانات بی پایان زندگی نقطه قوتی است که داشتم و به عبارتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آراد برندینگ