فروش رادیاتور پره ای

فروش رادیاتور پنلی پره ای فولادی

پنل های رادیاتور ها انواع مختلفی داشته و با پیشرفت دانش بیشتر دارند،یکی از این انواع،مدل پنل رادیاتور فولادی است اگر بخواهیم به طور خلاصه بیان کنیم،همان طور که از اسمش پیدا می باشد این نوع رادیاتور ها و پنل ها از استحکام بالایی برخوردار هستند.

قیمت یا ارزش رادیاتور های آلومینیومی نیز مانند دیگر ابزار گرم کننده،بستگی به ابعاد آن، جنس رادیاتور، حتی نحوه کارکرد و برند آن دارد در ادامه توضیحات و البته در مقالات تخصصی مان در سایت آراد برندینگ اطلاعات ارزشمند و جامعی را به شما ارائه خواهیم کرد.

فروش رادیاتور پنلی پره ای فولادی

همینطور که از اسم این رادیاتور ها پیدا است،جنس آنها از فولاد می باشد و همین ویژگی سبب می شود که به دلیل کم یاب بودن و گران قیمت بودن فلز فولاد،قیمت و ارزش این نوع رادیاتور ها نیز افزایش پیدا کند.

و اگر ما بخواهیم بررسی جزئی بکنیم،متوجه می شویم که اختلاف قیمت این نوع با دیگر انواع آن خیلی زیاد می باشد. در ادامه به معرفی رادیاتور فولادی می پردازیم: رادیاتور های فولادی به کدام نوع از رادیاتور ها می گویند؟

شوفاژ نوع فولادی که در دهه های جدید یکی از چندین نمونه پرطرفدار ترین های نوع رادیاتور خود را جا کرده است، دارنده توانایی های گرم کننده مختلفی هست.

توانایی گرم کنندگی شوفاژ های فولادی وابسته به مقدار پره های شوفاژ دارد؛ به این معنی است که به هر میزان که محل جادار تر باشد، مقدار پره های آن بیشتر خواهد شد و در پایان ما این توانایی را داریم که به این قابلیت برسیم، مقدار پره های شوفاژ های فولادی مشخص کننده توانایی گرم کنندگی آن خواهد بود.

ادامه مطلب  موفقیت خود را به کیوی مدیونم

مدت عمر زیاد و استحکام در مقابل ضربه و شکستن در اثر ضربه و فشار خواهد بود. به علت وجود آلیاژ فولاد زنگ نزن؛ در زمان زیادی در برابر هوا های مرطوب مانند حمام و دستشویی، دچار اکسید شدن نمی شوند.

 

رادیاتور پنلی فولادی

رادیاتور فولادی ماکسی از انواع مختلف رادیاتور های فولادی می باشد که توانایی های منحصر به فرد خود را دارد، همچنین توانایی های آن باعث شده است که طرفداران بسیاری را به خود جذب کند. در ادامه یک سری از ویژگی های آن را ارائه خواهیم کرد،با ما همراهی کنید.

خوب است بدانید که در رادیاتور پنلی فولادی نوع ماکسی بازه لوله های فوق و تحت پانصد و پنجاه میلی متر و طول لوله اساسی داخلی یک اینچ و وزن هر پره ای نود و دو صدم کیلو گرم می باشد.

رادیاتور پنلی فولادی

حساب کردن مقدار پره های رادیاتور پنلی فولادی نیازمند است برای وضعیت آب و هوایی برای مثال شهری چون تهران با وجود نبود وارد شدن بیش از اندازه هوای با دمای پایین به درون وجود تنها یک حائل در برابر هوای دمای پایین بیرونی.

در طبقه های میانی سازه می تواند به گونه حدودی برای هر متر مربع از سازه خوب تقریبا هشتاد و پنج کیلو کالری و برای طبقات فوقانی پارکینگ برای هر متر مربع از سازه تاثیر گذار تقریبا نود و پنج کیلو کالری و همینطور برای بخش هایی که در تحت های سازه قرار گرفته شده است تقریبا صد و پنجاه کیلوکالری دیده می شود.

همین الان میتوانیم با ضرب کردن طول حجم خوب گزینه توجه در کیلو کالری گرما کننده مورد محتاژ اعلام کردن بالا برای هر کدام از قسمت های بخش خود، اندازه ای گرما می کند گزینه محتاژ هریکی از حجم های سازه خود را حساب می کند.

ادامه مطلب  برای رسیدن به ثروت موانع را از سر راه برداشتم

 

فروش رادیاتور پره ای

امروزه استفاده از پکیجها برای گرم کردن خانه به یکی از لوازم متداول وضروری تبدیل شده است، نصب رادیاتورهایی مانند ایران رادیاتور با قابلیت گرمایشی فوق العاده می تواند با به حرکت در آوردن آب گرم در بین پره های خود وبه جریان انداختن آن در سرتاسر رادیاتور، هوای محیط اطراف خود را گرم نگه دارد، در خانه ها وساختمانهای چندین طبقه امروزی استفاده از رادیاتور بهترین گزینه انتخابی در فصل سرد زمستان است و به دلیل مزایای بی شمار خود به جایگزین بسیار خوبی برای بخاریهای گازی تبدیل شده است.

فروش رادیاتور پره ای

زمانی که قصد مراجعه به مراکز فروش رادیاتور پره ای ایران رادیاتور که معروفترین برند رادیاتور در کشور می باشد را دارید باید بدانید که، یک جریان آب گرم مداوم در طول پره ها همواره در حرکت است به این ترتیب که آب یا بخار آب در طول مسیر رادیاتور ودرون پره های عمودی آن به راه افتاده و همین جریان داشتن آب گرم وانتقال آن از طریق رسانای فلزی که سراسر آن را احاطه نموده به محیط اطراف سبب گرم شدن هوای سرد دور تا دور رادیاتور گردیده وباعث می شود تا به تدریج تمام هوای محیط از یک هوای سرد یه یک هوای گرم ومطبوع بدل شود.

حتما ببینید

آتل فایبرگلاس

ثروت سرشار با آتل های درجه یک

امید در خلال جریانات بی پایان زندگی نقطه قوتی است که داشتم و به عبارتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آراد برندینگ