قیمت دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی

قیمت دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی کوچک دست دوم

با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی یکی از دستگاه های رفع آلودگی و استریل سازی اتوکلاو بزرگ می باشد که معمولا تمام مراکز درمانی مانند دندانپزشکی به آن مجهز می باشند، نمونه های دست دوم نیز در بازار موجود بوده که از قیمت کمتری برخوردار می باشند.

این دستگاه در صنعت نیز بسیار پر کاربرد می باشد و برای سترون سازی مورد استفاده قرار می گیرد.

برخی از زباله ها نیز بسیار خطرناک بوده و قبل از دفع با استفاده از این دستگاه ها ضد عفونی می شوند.

معمولا این دستگاه ها در انواع مختلفی موجود می باشد که برای مصارف متعدد آلودگی زدایی مورد استفاده قرار می گیرند.

این دستگاه دارای فشارهای متعددی بوده که برای هر حجم از مواد و تجهیزات متفاوت بوده و کمک بزرگی به جلوگیری از ایجاد بیماری از باکتری و میکروبها می کند.

قیمت دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی کوچک دست دوم

مدلهای آزمایشگاهی و بیمارستانی دستگاه اتوکلاو دست دوم برای مراکز درمانی مناسب بوده و همچنین نمونه های زود پز که کوچک مانند تجهیزات دندان پزشکی مناسب بوده و برای مصارف با حجم کم استفاده می شود . لازم به ذکر است که قیمت دستگاه اتوکلاو دست دوم از نمونه های آکبند آن منایب تر است.

برخی از لوازم به گونه ای می باشد که باید به صورت افقی و عمودی قرار داده شوند که معمولا توسط مشتریان نمونه های اتوکلاو عمودی یا افقی خریداری می شود.

بزرگ‌ ترین کاری که این دستگاه انجام می دهد از بین بردن میکروب و باکتری از روی لوازم می باشد که آنها را با استفاده از بخار آب استریل کرده و برای مصارف آماده می کند.

ادامه مطلب  با ایده سازنده استادم زندگیم متحول شد

به این نکته توجه کنید که محصول درجه یک و با کیفیت را برای مصارف خود خریداری نمایید تا بهترین راندمان را داشته باشد.

قیمت دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی

برای مراقبتهای بهداشتی و اجرای استریل به صورت اصولی در صنایع، آزمایشگاه ها و مراکز پزشکی از اتوکلاو استفاده می شود.

Autoclave (به انگلیسی) دستگاهی است که از بخار تحت فشار برای نابودی تمامی باکتریها  ویروسها قارچها اسپورها که روی مواد یا تجهیزات دندانپزشکی قرار دارند استفاده می کند.

تمامی این موارد از لحاظ زمانی بسیار کوتاه است و بین 1 تا 60 دقیقه قابلیت تنظیم دارد. این مدل استریل کردن که به استریل گرم شهرت دارت به طور کارآمد حرارت را به مواد منتقل کرده تا رطوبت موجود در بخار ساختار پروتئین باکتری و اسپور را تخریب کند.

کاربرد اتوکلاو در پزشکی برای استریل با روش گرم بسیار زیاد است. علاوه بر این محصول از روشهای دیگر برای مثال استریل سرد هم می توان برای میکروب کشی لوازم استفاده کرد.اما در موارد بهداشتی، اصطلاح اتوکلاو معمولا برای توصیف استریل با بخار گرم استفاده می شود.

قیمت دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی

لازم به ذکر است از آنجایی که خرید و فروش اینگونه تجهیزات بازار خوبی دارد و جزو لوازم ضروری برای پزشکان است قیمت دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی هم نسبت به کارای آن متفاوت است .

انواع مواد و تجهیزات با قرارگیری در فضای درست با قرار گرفتن در معرض بخار پرفشار و دما بالا در زمان مشخص استریل می شوند.

بنابراین همانطور که مشخص است 4 پارامتر اصلی استریل بخار، فشار، زمان، دما دستگاه اتوکلاو پزشکی می تواند اشغال فضای مناسب و کم بر روی میز با این 4 پارامتر برای استریل انواع لوازم کاربردی باشد.

ادامه مطلب  پول تنها مسیر خوشبختی است

چرخه استریل در انواع دستگاه اتوکلاو دندانپزشکی بخار کلاس B به آسان قابل برنامه ریزی است.

در مدلهای جدید اتوکلاو پزشکی رومیزی می توانید از چرخه های استریل ذخیره شده در اتوکلاو استفاده کنید.

خرید دستگاه اتوکلاو کوچک

دستگاه هایی وجود دارند که از آنها برای استریل سازی و رفع آلودگی ها استفاد می شود و از آنها در دندانپزشکیها و مراکزی از این قبیل برای ضد عفونی تجهیزات دندانپزشکی استفاده می شود، قیمت دستگاه اتوکلاو با توجه به سایز کوچک و بزرگش و با توجه به اینکه نو یا دست دوم باشد متغیر است.

تقریبا تمامی مطب های دندان پزشکی از این دستگاه استفاده می کنند و برای استریل کردن لوازم و وسایل خود آن را به کار می گیرند، قیمت دستگاه اتوکلاو و دستگاه آر اف سوزنی نیز بستگی به سایز و کارایی آن دارد و در صنعت نیز از این دستگاه استفاده می شود و از آن برای سترون سازی استفاده می کنند.

خرید دستگاه اتوکلاو کوچک

اکثر افراد که محیطهای کار کوچکی دارند و دارای کمبود فضا می باشند اقدام به خرید دستگاه اتوکلاو کوچک می کنند تا علاوه بر استفاده از مزایا و کاراییهای این دستگاه محیط زیادی را نیز اشغال نکنند.

این دستگاه نیز همان کارایی های نمونه های بزرگ تر را دارد تنها در سایز کوچک می باشد و تعداد کم تری از لوازم را در خود جای می دهد تمامی این دستگاه ها عمل استریل و ضد عفونی کردن را به خوبی انجام می دهند و شما می توانید با خیالی راحت از وسایل و لوازم خود استفاده نمائید.

ادامه مطلب  فروش فلش مموری لایتنینگ

 

حتما ببینید

آتل فایبرگلاس

ثروت سرشار با آتل های درجه یک

امید در خلال جریانات بی پایان زندگی نقطه قوتی است که داشتم و به عبارتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آراد برندینگ