قیمت شورت دخترانه پادار

قیمت شورت دخترانه پادار مجلسی

تولید کنندگان به فکر چاره ای اندیشیدند تا شورت دخترانه و شورت بچه گانه از کیفیت بالاتری برخوردار باشند تولیدکنندگان با تحقیق در مورد ضد حساسیت بودن لباس زیر به این نتیجه رسیدن بهترین الیاف برای تولید شورت دخترانه استفاده از الیافت طبیعی و گیاهی می باشد که خاصیت ضد حساسیت دارد و عرق را جذب کرده و از سوختگی کشاله ران جلوگیری می کند.

شورتهای گیاهی دارای معایب و مزایایی می باشد که به ان اشاره خواهیم کرد.

قیمت شورت دخترانه پادار مجلسی

شورتهای گیاهی از الیاف طبیعی تولید می شوند ضد حساسیت بوده و نسبت به شورتهای نخی که در سایت آراد برندینگ نیز موجود می باشد با دوام تر می باشد همچنین برای تولید شورتهای گیاهی از رنگهای غیر طبیعی استفاده نمی شوند.

استفاده از رنگهای الیافی طبیعی سبب شده که شورتهای گیاهی با پوست سازگار باشد و باعث ایجاد بیماری پوستی نشود.

یکی دیگر از مزایای شورت گیاهی تنفس بیشتر نسبت به بدن نسبت به سایر شورت می باشد رد و بدل هوا در این نوع شورتها از بیماریهای قارچی جلوگیری کرده و تعریق بدن را خشک می نماید.

معایب شورتهای گیاهی دخترانه نداشتن تنوع شورتهای گیاهی می باشد زیرا استفاده از رنگهای طبیعی دارای تنوع کمتری می باشند  یکی دیگر از معایب شورتهای گیاهی استفاده از الیاف طبیعی می باشد که پس از شستشو رنگ آن رفته و به‌خوبی روز اول نیستند.

برخی تولید کنندگان شورتهای گیاهی با ترکیب کردن الیاف طبیعی با الیاف پلاستیکی باعث تعرق و ایجاد بیماریهای پوستی و قارچی می شود.

نوع دیگری از شورتهای نخی که مخصوص بانوان و دختران می باشد شورتکس نخی می باشد این نوع شورت به دلیل داشتن یک لایه از پارچه ضد آب مانع از ورود آلودگی در زمان قاعدگی می شود شورتکسهای نخی از هر گونه حساسیت و عفونت و قارچ در زمان دوران قاعدگی جلوگیری کرده و همچنین فعالیتهای روزانه باعث کثیفی نخواهد شد.

ادامه مطلب  با سبد میوه میلیاردر شدم

قیمت شورت دخترانه پادار

بسیاری از بانوان بدون اینکه از مزایای استفاده از شورت دخترانه پادار مطلع باشند به دلیل شباهت آنها به شورت مردانه و یا دلایل دیگر، از این محصول استفاده نمی کنند.

با استفاده از شورتهای پادار اثری از خط بر روی لباسها نمی ماند، تقریبا همه دختران یا خانمها در کمد خود یک دامن راسته یا تنگ دارند که هنگام استفاده از آب به دلیل نمایان بودن خطوط شورت معذب می باشند، از این رو ترجیح می دهند آن را در مراسمی نپوشند.

اما این راه حل مناسبی نیست، راه حل درست انتخاب شورت مناسب با این لباس می باشد، شورت لامبادا مناسب ترین شورت برای استفاده در زیر این لباسهای تنگ است اما بسیاری از افراد حس راحتی با این شورت ندارند که در این صورت می توانند شورتهای پادار را تهیه کرده و از راحتی آن نیز لذت ببرند.

قیمت شورت دخترانه پادار

اغلب شورتها مانند اسلیپ، لامبادا و شورت زنانه می توانند در قسمتهای لطیف و در امتداد خارج باسن فرو روند به ویژه در افراد چاق و در صورت استفاده از شورتهایی با نوار باریکتر این اتفاق زیاد پیش می آید که شما می توانید

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت شورت دخترانه پادار با مشاورین ما تماس بگیرید، اما شورتهای پادار به علت طراحی فوق العاده و پهن دچار این ساییدگیها نمی شوند و فشار را به طور مساوی در طول پوست در هنگام حرکت و فعالیت پخش می کند.

اگر از آن دسته افرادی هستید که فرم بدنتان برای تان مهم است می توانید از این شورت برای فرم داد و ایجاد برجستگی باسن نقش دارد و تنها کافی است یک بار از این شورت استفاده کنید و با چشمان خودتا نتیجه را مشاهده کنید.

ادامه مطلب  با ارزش آفرینی به ثروت و موفقیت رسیدم

اگر این مدل شورتها را از پارچه های مرغوب و نخی تولید کرده باشند این شورتها دارای تنفس خوبی هستند و با به دام انداختن گرما شما هم سبب خنک شدن شما می شود و هم از ایجاد عفونتهای قارچی جلوگیری می کند.

شورت دخترانه مجلسی

شورتهای دخترانه در سایزهای مختلفی با طرحهای زیبا و متنوع تولید می شود یکی از مدلهای پر طرفدار شورت مردانه و دخترانه مجلسی است که این گونه شورتها با کشهای ظریف تری ساخته و تولید می شوند و اغلب آن از جنسهای با کیفیت و مرغوب در رنگهای پر طرفدار، سفید، صورتی، کرم و لیمویی تولید می شوند.

شورت دخترانه مجلسی

این نوع شورت زمانیکه به همراه لباسهای مجلسی پوشیده شوند فرم زیباتری به بدن شما می بخشد شورت دخترانه مجلسی هم همانند لباسهای تن به استایل بدن یک ظاهر زیبا و جذاب می دهد شورتهای مجلسی بیشتر به سبب فرم دهی به بدن طراحی شده است

از مزیتهای پوشیدن شورت مجلسی زنانه و دخترانه مخفی نمودن خطوط شورت بر زیر لباس مجلسی می باشد در واقع به غیر از مخفی نمودن خط شورت روی فرم بدن شما هم تاثیر می گذارد بدین منظور لازم است که حتما برای پوشیدن لباس مجلسی از یک شورت دخترانه مجلسی مناسب در زیر آن استفاده نمایید.

حتما ببینید

آتل فایبرگلاس

ثروت سرشار با آتل های درجه یک

امید در خلال جریانات بی پایان زندگی نقطه قوتی است که داشتم و به عبارتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آراد برندینگ