قیمت ظروف نقره اصل اصفهان

قیمت ظروف نقره اصل اصفهان

شهر اصفهان یکی از شهرهایی است که منبع ظروف اصل و شبه نقره یا شکلات خوری مسی است و همه نوع آن در این شهر خرید و فروش می شود ظروف نقره فواید بسیاری دارند و پیشنهاد می شود حتما در خانه خود داشته باشید این ظروف از هر باکتری عاری هستند و برای کودکان و بزرگسالان بسیار مفید است.

این ظروف به استرلیزه کردن و نگه داشتن در آبجوش برای تمیزی نیاز ندارد و تنها یک شست شوی ساده کافیست این ظروف همانطور که باکتری ندارد حتی باکتریهارا از بین می برد و زمانی که شما غذای گرم را داخل ظروف نقره قرار می دهید.

واکنش هایی رخ می دهد که بسیار جالب است و این موجب از بین بردن باکتریهای داخل غذا می شود به همین دلیل تغذیه کودکان در این ظروف بسیار مفیداست.

قیمت ظروف نقره اصل اصفهان

شما می توانید با مشاورین فروش با تجربه آراد برندینگ ارتباط برقرار کنید و تمامی سوالات خودرا در مورد خرید این محصول بپرسید و همچنین با مراجعه به سایت آراد برندینگ می توانبد اطلاعات مورد نیازتان را دریافت نمایید.

 

ظروف نقره اصفهان

همانطور که همه ما می دانیم تاریخچه ظروف و دیگر شاخه هایی که مربوط به نقره سازی و ظروف مسی زنجان بوده اند در ایران و خصوصا اصفهان از دیرباز بسیار محبوبیت داشته و معروف بوده است و جایگاه آن در بالاترین نقاط هنر بوده است مردم ایران به فلز کاری پرداختند در واقع ایرانیان جزو اولین اقوامی بوده اند که فلز را شناختند و این کار را انجام داده اند.

موارد بسیاری است که نشان دهنده این موضوع می باشد که در این مرز و بوم از هزاره ششم پیش از میلاد افراد بساری بوده اند که دست به ساخت ابزارهای فلزی زده اند.

ادامه مطلب  با محصولی معرکه بر دیوار ثروت تکیه زدم

باید زمان هخامنشیان و مادها را اوج عظمت و قوت فلز کاری در ایران باستان دانست آثاری که از آن زمان مانده است نشان دهنده هنر در این سرزمین می باشد بشقاب ها و جامهایی که از زمان گذشته ایران است.

ظروف نقره اصفهان

این ظروف پر از نقش و نگارهای زیبا می باشد تنگها و طبقه های زرین و ظروف نقره اصفهان در دوره تیموری و مغولی وتنگها و شمشیرهای بسیار زیبای صفوی و شمعدانهای سلجوقی و ظروف زیبای هخامنشیان که آثاری که به جای گذاشته اند.

بسیار زیبا و ظریف و هنرمندانه است هرچند که در طول تاریخ برای به تاراج بردن اموالهای گذشته ایران به دست اسکندر و سپاهیانش بسیاری از این ظروف نقره را ذوب کرده و از بین برده اند اما آثاری به جای مانده است که این هنر و زیبایی کار آن دوران را نشان بدهد.

 

ظروف نقره دکوری اصل

همان طور که در بالا نیز اشاره شد خوردن غذا در ظروف نقره ای دکوری اصل خاصیت میکروب کشی دارد علاوه بر این به تجربه ثابت شده که خوردن غذا با قاشقهای نقره ای مزه آن را بهتر می کنند.

گروهی از محققان در بریتانیا آزمایشی ر انجام دادند که این موضوع را اثبات می کند آنها مقداری ماست را با قاشق نقره ای و قاشق معمولی تست کردند و متوجه شدند که مزه ماست با قاشق نقره ای بهتر و شیرین تر است.

از دیگر ویژگیهای ظروف نقره ای می توان به مقاومت در برابر خوردگی، چکش خواری و نرم بودن آن اشاره کرد علاوه بر اینها از ظروف نقره ای در صنعت پزشکی و دندان پزشکی نیز برای ساخت وسایل و تجهیزات پزشکی مانند آمالگام که دارای مقداری نقره و فلزاتی مانند روی، جیوه و مس است استفاده می شود.

ادامه مطلب  میلیاردر شدن چطور امکان پذیر است

ظروف نقره دکوری اصل

مواد شیمیایی مانند کرومات نقره، نیترات نقره، کربنات نقره و استات نقره از فلز نقره ساخته می شود که در صنعت ساخت ظروف نقره اصل کاربرد زیادی دارند.

به دلیل ارزش و فواید ظروف نقره ای دکوری که در مورد آن صحبت کردیم از دیرباز خرید و فروش آن وجود داشته به طوری که و مردم به دلیل زیبایی یا حفظ سلامتی خود آن را می خریدند و از آن برای خوردن مواد غذایی یا به صورت دکوری برای زیبایی شان استفاده می کردند.

باستان شناسان ظوف نقره ای را که متعلق به چهار هزار سال پیش است را از تپه های سیلک کاشان کشف کرده اند از این رو می تون گفت بشر از بیش از چهار هزار سال پیش به ساخت ظروف نقره ای روی آورده و با کاربرد و خواص آن آشنا بوده اند.

حتما ببینید

آتل فایبرگلاس

ثروت سرشار با آتل های درجه یک

امید در خلال جریانات بی پایان زندگی نقطه قوتی است که داشتم و به عبارتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آراد برندینگ