ماساژ جنسی چیست؟

ماساژ جنسی روشی برای زنده نگه داشتن لذت ، هیجان و رضایت جسمی و روحی زندگی مشترک است. ترشح هورمون عشق ، اکسی توسین ، تحت تأثیر رابطه جنسی موفق و ارگاسم افزایش می یابد. ماساژ جنسی برای کاهش تنش و استرس استفاده می شود و تأثیر بسزایی در بهبود روابط جنسی دارد.

برای ایجاد تنوع و هیجان بیشتر در روابط جنسی می توانید از ماساژ استفاده کنید. از طرف دیگر ، ماساژ جنسی نیز با کاهش استرس و احتمال تحریک بیشتر به درمان اختلالات جنسی کمک می کند. با انجام ماساژ می توانید کیفیت جنسیتان را بهبود ببخشید.

ماساژ جنسی یا اروتیک یکی از روش هایی است که می تواند به شما در داشتن تماس های جنسی بیشتر کمک کند. با استفاده از تکنیک های ماساژ جنسی ، مغز انتقال دهنده های بیشتری مانند اکسی توسین و سروتونین آزاد می کند. اهمیت این دو فرستنده برای احساس خوشبختی و آرامش این است که برخی از متخصصان اکسی توسین را هورمون عشق می نامند.

ماساژ جنسی علاوه بر اینکه شما و همسرتان را در شرایط جسمی و جنسی خوبی قرار می دهد ، در بهبود مشکلات جنسی از جمله سرماخوردگی و انزال زودرس نیز تأثیر بسزایی خواهد داشت.

به همین دلیل ، روانشناسان جنسی اغلب پیشنهاد می کنند که زوجین اصول این ماساژ را یاد بگیرند و به طور منظم در روابط خود از آن استفاده کنند. در این مقاله ما در مورد ماساژ جنسی ، روش های انجام آن و فواید آن صحبت خواهیم کرد.

ماساژ جنسی

ماساژ جنسی نوعی ماساژ بدن است که وضعیت جسمی فرد و همچنین ترشح هورمون های مرتبط با شادی و آرامش در مغز را بهبود می بخشد. این روش ماساژ علاوه بر اینکه مرد را در شرایط جسمی مطلوبی قرار می دهد ، میل او به رابطه جنسی را افزایش می دهد و به عنوان بخشی از درمان اختلالات مانند انزال زودرس یا سرماخوردگی در زنان استفاده می شود.

شما می توانید این ماساژ را بخشی از بازی عشق در رابطه جنسی خود قرار دهید و بنابراین یک تجربه جذاب برای خود و شریک جنسی خود ایجاد کنید. بهتر است سعی کنید هنگام استفاده از این روش با استفاده از جملات عاشقانه و رفتار عاشقانه علاقه و توجه بیشتری از طرف همسرتان به خود جلب کنید.

به یاد داشته باشید که ماساژ جنسی ، مانند هر فعالیت جنسی دیگر ، باید با رضایت طرفین انجام شود و به نوعی خوشایند هر دو باشد. بنابراین بهتر است هر دوی شما این فعالیت را برای شریک زندگی خود انجام دهید و همزمان به این نکته توجه کنید که کدام قسمت از این ماساژ برای همسرتان خوشایندتر است.

نقش ماساژ جنسی در بهبود روابط جنسی

می توانید از ماساژ جنسی برای شناخت بهتر بدن همسرتان و چگونگی تحریک صحیح آن استفاده کنید. از ماساژ به عنوان مقدمه ای برای یک بازی مقدماتی استفاده کنید که در نهایت به شما کمک می کند با شریک زندگی خود رابطه عمیق تری داشته باشید.

یکی از عوارض جانبی استرس ، کاهش میل جنسی یا اختلال عملکرد جنسی است. ماساژ جنسی ترشح هورمون سروتونین (هورمونی که در کاهش استرس موثر است) را افزایش می دهد.

ماساژ جنسی به عنوان درمانی برای اختلالات جنسی و انزال زودرس در مردان مثر است. ماساژ فضای خانواده شما را گرم می کند و باعث ایجاد صمیمیت و ارتباط عاطفی بهتری می شود.

ماساژ جنسی بانوان

ما در ادامه چند مورد از مهم‌ترین فواید ماساژ جنسی را بررسی کرده‌ایم:

۱٫ ایجاد صمیمیت جسمانی و جنسی 

یک زندگی موفق زمانی شکل می گیرد که افراد بتوانند در کنار عنصر شهوت و از خود گذشتگی کافی با یکدیگر داشته باشند. روانشناسان انواع مختلف صمیمیت را شناسایی کرده اند ، از جمله صمیمیت شناختی ، معنوی ، جسمی و جنسی. یک عامل مهم برای صمیمیت این است که زوجین می توانند وقت را با هم بگذرانند ،

با هم کار کنند و هر دو از گذراندن وقت با هم لذت ببرند. ماساژ جنسی با ایجاد فرصتی برای ارتباط فیزیکی عمیق تر بین زن و مرد ، صمیمیت جسمی آنها را افزایش می دهد و همچنین با ارائه ایده ای از بدن و واکنش های شریک زندگی ، صمیمیت جنسی را افزایش می دهد.

۲٫ بهبود مشکلات مرتبط با میل جنسی در زنان 

زنان برای رسیدن به مرحله تحریک جنسی به زمان بیشتری نیاز دارند و نمی توانند سریع وارد شوند. نادیده گرفتن این مسئله در نهایت می تواند میل جنسی زن را کاهش دهد و علاقه او به رابطه با همسرش را کمتر کند. به همین دلیل متخصصان رابطه جنسی درمانی معتقدند که شما باید نقش معاشقه و پیش بازی را بسیار جدی بگیرید.

هرچه کیفیت این معاشقه بالاتر باشد ، زنان نیز هیجان بیشتری دارند. این باعث می شود که آنها واکنشهای جنسی بیشتری نسبت به شریک زندگی خود نشان دهند و در نتیجه لذت جنسی شریک زندگی خود را افزایش دهند.

ماساژ جنسی می تواند مقدمه خوبی برای شروع جلسه ای بین شما و همسرتان باشد. این اغلب تحریک جنسی را کاهش می دهد ، منجر به تحریک بیشتر می شود و ارگاسم را تسهیل می کند.

۳٫ کاهش استرس‌های مرتبط با عملکرد جنسی 

بسیاری از افراد به دلایل مختلف از جمله عدم عزت نفس یا تصویر ناکافی از بدن در هنگام رابطه جنسی دچار اضطراب شدید می شوند. این امر منجر به بروز مشکلاتی در مردان مانند اختلال نعوظ یا انزال زودرس می شود و در زنان باعث می شود که آنها ارگاسم نشوند.

ماساژ جنسی در یک فضای آرامش بخشی را برای مردان و زنان فراهم می کند تا اضطراب خود را کاهش داده و عملکرد جنسی خود را قبل از انجام رابطه جنسی افزایش دهند. در واقع ، همچنین می تواند به طور غیر مستقیم اختلال عملکرد جنسی را بهبود بخشد.

چه اصولی را هنگام ماساژ جنسی باید رعایت کرد؟

در ابتدا ، ذهن شما باید آزاد باشد ، بنابراین تمام نگرانی ها و مشکلاتی را که دارید کنار بگذارید و از لحظه لحظه لذت ببرید. وقت کافی بگذرانید و عجله نکنید ، تمام احساسات بدنی خود و همسرتان را بپذیرید و به آنها توجه کنید. محیط انتخاب شده باید آرام باشد تا شوهر شما بتواند کاملاً آرام بگیرد.

دستان خود را قبل از ماساژ بشویید. انگشتر خود را برداشته و تماشا کنید تا همسرتان آسیب نبیند. روغن مورد استفاده در ماساژ نباید خیلی گرم و سرد باشد. برای رمانتیک شدن محیط می توانید از شمع و موسیقی آرامش بخش لذت ببرید.

سایر نکات و اصول مهم در حین انجام ماساژ جنسی 

ماساژ جنسی لزوما یک فعالیت جدی نیست. افزودن کمی شیطنت ، مانند غلغلک دادن ملایم هنگام ماساژ ، می تواند صمیمیت بین شما و اثربخشی ماساژ را افزایش دهد. همچنین به یاد داشته باشید که ماساژ جنسی بخشی از معاشقه و نوازش همسرتان است.

بوسه های پی در پی ، نوازش های ملایم و زمزمه های کلمات عاشقانه در جو آماده شده برای ماساژ می تواند به طور قابل توجهی بر خلق و خو و میل جنسی شوهر شما تأثیر بگذارد.

ماساژ جنسی آقایان

شیوه انجام ماساژ جنسی

ابتدا مقدار کمی روغن ماساژ را روی دستان خود بمالید. شوهر شما باید روی شکم بخوابد. کمی بدن ماساژ روی بدن او بریزید و آن را با دست پخش کنید. بدن او را به آرامی و احساسی مالش دهید. ماساژ را از پشت گردن شروع کرده و به سمت شانه ها بروید.

دست او را با نوک انگشتان خود به آرامی ماساژ دهید ، سپس به ستون فقرات بروید. از بالا به پایین ستون فقرات بروید ، اطمینان حاصل کنید که انتهای مهره آسیب پذیرتر است و نباید فشار زیادی دهید.

به پاهای او بروید. از ران به سمت پا و انگشتان پا بروید. قسمت داخلی ران بسیار تحریک شده است. کمر او را ماساژ دهید به طوری که گاهی اوقات سینه های شما با کمرش در تماس است ، زیرا باعث تحریک بیشتر می شود.

۱٫ اهمیت استفاده از روغن‌ها هنگام ماساژ جنسی 

روغن کاری بدن همسرتان با روغنهای مناسب به شما کمک می کند تا حرکات خود را نرم ، نرم و نرم کنید. تسهیل حرکات دست گردش خون در زیر پوست را نیز افزایش می دهد و باعث می شود احساس آرامش بیشتری داشته باشید.

اگر استفاده از روغن برای همسرتان مناسب نیست ، می توانید از لوسیون ها و کرم های مخصوص بدن استفاده کنید.

۲٫ توجه به نقاط حساس بدن همسر 

ماساژ جنسی به منظور آرامش و همزمان افزایش تحریک جنسی در همسر انجام می شود. در این شرایط ، شما باید واکنش های شوهر خود را کنترل کنید و ببینید کدام قسمت از بدن او بیشتر از ماساژ لذت می برد. ماساژ دست اندازها و نواحی حساس مانند کشاله ران معمولاً حداکثر تأثیر را در تحریک فرد دارد.

۳٫ تمرکز بر نقاط پر تنش 

استرس و گرفتگی در قسمت های مختلف بدن می تواند عملکرد جنسی را کاهش دهد. اضطراب و خستگی روزانه معمولاً به صورت کشش در شانه ها ، عضلات گردن و کمر بروز می کند. تمرکز روی این نواحی و ماساژ دادن آنها به همسرتان کمک می کند تا آرامتر باشد و تنش عضلانی کمتری احساس کند.

ماساژ جنسی زنان

برای شروع ماساژ بهتر است از پشت شوهر خود شروع کنید و کمر زن را از بالا به پایین به آرامی و با حرکات کششی ، لرزشی و دورانی ماساژ دهید. باسن را به آرامی فشار دهید و نگه دارید. گاهی موهایش را بین انگشتانش نگه می دارد.

سینه ها را به داخل و خارج بمالید و نوک سینه ها را به آرامی تحریک کنید. کف دستان خود را مالش دهید تا گرم شود و آنها را روی تخمدان قرار دهید. زنان توسط نقطه G و کلیتوریس تحریک می شوند. بنابراین با ماساژ مناسب این مناطق می توانید او را به ارگاسم برسانید.

ماساژ جنسی مردان

ابتدا با کمر شریک زندگی خود شروع کنید و این قسمت را از بالا به پایین ماساژ دهید ، به طور متناوب با حرکات کششی ، لرزشی و دورانی حرکت کنید. سپس می توانید سینه های خود را در محافل کوچک ماساژ دهید تا تحریک شوهرتان افزایش یابد.

با یک دست آلت تناسلی او را ماساژ دهید و با دست دیگر بیضه ها و ران ها را لمس کنید. می توانید انگشتان خود را به دور آلت تناسلی بپیچید و آن را از بالا به پایین ماساژ دهید.

ماساژ جنسی چیست

روش های انجام ماساژ جنسی

می‌توانید برای ایجاد تنوع بیشتر از شیوه‌های مختلف حین ماساژ جنسی استفاده کنید:

۱٫ ماساژ با حرکات دورانی

در ماساژ جنسی ، برای تحریک و تحریک شریک زندگی خود ، از حرکات آرام و دورانی در برجستگی های بدن استفاده کنید و دستان خود را به آرامی حرکت دهید. به این ترتیب شوهر شما آرامش و لذت وصف ناپذیری را تجربه می کند.

۲٫ ماساژ با حرکات دایره ای

مالش دادن همسر به صورت دورانی به تسکین فشار و تنش روزمره کمک می کند و جریانی دلپذیر ایجاد می کند. از این نوع ماساژ می توان برای مناطق وسیعی از بدن مانند پشت ، ران ، شکم و قفسه سینه استفاده کرد. حرکات دورانی را پشت سر هم و بدون شکستن و پیچ خوردن انجام دهید.

۳٫ ماساژ با حرکات بادبزنی

هنگام حرکت فن ، ماساژ به سمت بالا و پایین انجام می شود. در این حالت ، بازوها را از شانه ها به کمر پایین آورده و دوباره در امتداد سینه بلند کنید. سپس به بالای ستون فقرات برگردید و این کار را ادامه دهید.

۴٫ ماساژ با حرکات قدرتی

انجام ماساژ جنسی با حرکات نیرومند گردش خون در بدن را تسهیل می کند و به باز شدن گرفتگی عضلات و قسمتهای آسیب دیده بدن کمک می کند. بنابراین برای مدتی ، تا زمانی که بدن گرم شود ، می توانید از حرکات زور و ضربه استفاده کنید.

این حرکات را می توانید روی ستون فقرات ، شانه ها ، دست ها و پاها انجام دهید. بهتر است از این حرکات در شکم و سر استفاده نکنید.

۵٫ ماساژ با مالش های تسکین دهنده

می توانید از مالش های آرام بخش شکم به صورت حرکات دایره ای نرم و بزرگ استفاده کنید. این مالش ها به همسرتان کمک می کند تا بهتر و عمیق تر نفس بکشد.

۶٫ ماساژ با حرکات لغزشی 

ماساژ با حرکات کشویی ، که به صورت تکان دادن و سپس ورز دادن انجام می شود ، تأثیر بسیار مثبتی در نواحی گوشتی بدن خواهد داشت. این روش ماساژ به رفع احساس تنش و گرفتگی بدن کمک می کند و انجام آن در مناطقی مانند باسن یا کشاله ران منجر به تحریک جنسی بیشتر می شود.

 

درباره‌ی میزبان مووی

2 نظر

  1. کاشکی تو ایران هم داشتیم استفاده می کردیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *