معرفی مشاور خوب در کرج

معرفی مشاور خوب در کرج

مشاور خوب در کرج برای طلاق کجا برم؟ روانشناس خوب در کرج کیست؟ اگر در استان البرز و شهر کرج زندگی می کنید، می توانید مشاوران و روانشناسان خبره ای در زمینه های مختلف پیدا کنید. راه های مختلفی برای تشخیص مشاور خوب وجود دارد که باید با آنها آشنا شوید. اولین راه تحقیق در اینترنت است، بنابراین در این مقاله می خواهیم ویژگی های یک مشاور خوب را به شما معرفی کنیم و در انتها یکی از بهترین روانشناسان کرج را نام ببریم تا بتوانید با اطمینان خاطر کامل، یک جلسه درمانی را سپری کنید.

چطوری مشاور خوب در کرج پیدا کنم؟

راه های مختلفی برای انتخاب یک روانشناس خوب وجود دارد. در اولین قدم همین که شما به فکر انتخاب روانشناس هستید، باید شما را تشویق کرد چون به حال روحی و روانی خود اهمیت می دهید. مطمئنا بهترین راه برای انتخاب یک مشاور خوب در کرج، مشورت با افرادی است که تجربه حضور در جلسات مشاوره را داشته اند.

اگر در بین فامیل، آشنایان و دوستان و یا همکاران خود، فردی را می شناسید که چند جلسه مشاوره را سپری کرده است و این جلسات به بهبودی حال آن فرد ختم شده است، می توانید آدرس و شماره تلفن دکتر معالج را بگیرید. به هر حال اعتماد به دوستان و آشنایان بهترین راه حل است.

اما اگر در بین اطرافیان خود فردی را نمی شناسید که تا به حال به یک مشاور خوب در کرج مراجعه کرده باشد، بهتر است به سراغ جستجو در اینترنت بروید. بیوگرافی های مختلفی از بهترین روانشناسان کرج در اینترنت وجود دارد که با مطالعه آنها می توانید فردی خبره و مجرب را برای درمان خود انتخاب کنید. برخی از مشاوران در حوزه خاصی مانند مشاوره ازدواج، مشاوره طلاق، مسائل زناشویی و … تخصص دارند، بهتر است برای مشکل خاص خود به فردی مراجعه کنید که تخصص بیشتری در آن حوزه دارد.

چرا باید به مشاور یا روانشناس مراجعه کنیم؟

همانطور که جسم ما می تواند مریض شود، روح ما هم دچار لطمات فراوانی در طول زندگی خواهد بود. حتما قرار نیست که اتفاق ناگواری مانند از دست دادن عزیزان، تجاوز و یا از این دست موارد برای شما رخ دهد تا به مشاور و روانشناس مراجعه کنید. حتی مشکلات کوچکی که در کودکی شما رخ داده است، می تواند در آینده‌ی شما تاثیرگذار باشد و به یک تومور بدخیم در روح شما تبدیل شود.

معرفی مشاور خوب در کرج

درمان روح مانند درمان جسم مهم است و شما نباید به راحتی از مشکلاتی که برای روح و روان شما به وجود می آید گذر کنید. روانشناسان با علم روز دنیا که کسب تجربه ای که از طریق درمان افراد به دست آورده اند، مطمئنا می توانند کمک حال شما باشند. بنابراین از مراجعه به روانشناس و مشاور نترسید.

عاقبت و آینده مشکلات خود را در نظر بگیرید. فرض کنید شما قبل از ازدواج به خاطر حرف اطرافیان به مشاور ازدواج مراجعه نکنید، و خدایی نکرده در آینده، با مشکل ناگواری در زندگی مواجه شوید. مشاور قرار نیست به جای شما تصمیم بگیرد و حرف آخر را بزند، فقط نوع تفکر و سلیقه افراد را بهتر درک می کند و آنها را بیان خواهد کرد. تصمیم گیرنده نهایی شما هستید، بنابراین از روانشناس ترسی نداشته باشید و فکرهای قدیمی را از سرتان بیرون کنید.

ویژگی های یک روانشناس خوب

به طور کلی نمی توان یک فرد را بر اساس علم و مدارک تحصیلی او، قضاوت کرد. تجربه نشان داده است که گاهی اوقات یک روانشناس با مدارک تحصیلی پایین تر، توانسته است کمک بیشتری به افراد کند. به همین دلیل بهتر است با برخی از ویژگی های خوب در یک روانشناس خوب آشنا شوید و پس از یک جلسه مراجعه، این ویژگی ها را مورد تحلیل و بررسی قرار دهید.

از جمله ویژگی هایی که باید در یک مشاور خوب وجود داشته باشد می توان موارد زیر را نام برد:

  • یک روانشناس خوب باید قابل اعتماد باشد
  • مشاور خوب باید خوشرو باشد و عبوس یا اخمو نباشد
  • شما را برای بهبود امیدوار کند
  • روانشناس حرفه ای، خوب گوش می دهد
  • دارای مهارت های ارتباطی بین فردی باشد و در همان جلسه اول به خوبی ارتباط برقرار کند
  • اهداف و راه های درمانی شما را در پایان جلسه اول مشخص کند
  • فرد مراجعه کننده را قضاوت نکند

معرفی روانشناس خوب در کرج

همانطور که گفتیم انتخاب روانشناس خوب می تواند در رفتار و بهبود حال شما تاثیر زیادی داشته باشد. به همین دلیل بهتر است با وسواس زیادی به دنبال بهترین روانشناس و مشاور باشید. اگر در استان البرز و شهر کرج زندگی می کنید، مرکز روانشناسی بینش یک مشاور خوب است که در زمینه های مختلف و مشکلات متفاوت می تواند به شما کمک کند تا مشکلات خود را حل کنید. راه های ارتباطی با مرکز روانشناسی بینش را در ادامه مشاهده می کنید:

آدرس: کرج بلوار طالقانی شمالی روبروی گل رز کوچه نعمت اللهی پلاک ۱۰ واحد ۱۸ طبقه ۵

تلفن: 02634417567 | 09036411225

کلام آخر

مشکلات روحی و روانی می توانند چندین برابر بدتر از مشکلات جسمی باشند. از کوچکترین اتفاقات در دوران کودکی گرفته تا بزرگترین اتفاقات در طول دوران عمرتان، می تواند باعث اختلال های جبران ناپذیری در شرایط روانی شما شود. البته جای نگرانی نیست، چون علم روز دنیا متدهای درمانی مختلفی را برای بهبود حال افراد با وخیم ترین شرایط روحی تجویز کرده است. هیچگاه امید خود را برای بهبود حال روحیتان از دست ندهید، چون افرادی با تجربه اتفاقاتی که شاید فکرش هم دردناک باشد، توانسته اند بهبودی خود را بدست آورند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آراد برندینگ