بسته بندی مقوا کرافت صنعتی رنگی

مقوا کرافت رنگی اصفهان

یکی از بزرگترین کشورهایی که مقوای کرافت یا کاغذ کرافت بزرگ تولید می کنند و به فروش می رسانند  می توانیم روسیه، چین و کره را نام ببریم اما تولیدات کشور ایران هم بسیار با کیفیت و ارزانتر می باشد و حتی در ساخت کرافتهای صنعتی تنوع رنگ زیادی هم دارد.

کرافتهای رنگی در بسته بندی لوازم آرایشی، لوکس فروشیها و پر کاربردتر از همه در بسته بندی گلهای تازه استفاده می شوند.

رنگهای تیره آن مثل کرافت سیاه در قسمت پشت قاب عکس استفاده می شود یا حتی بخش صنایع دستی هم کاربرد دارد.

مقوا کرافت رنگی اصفهان

کاغذ کرافت یکی از محصولاتی  است که در مجموعه  آراد برندینگ به فروش می رسد یکی از قابلیتهای صنعت کاغذ بازیافتی بود آن است که در هنگام خمیر شدن کاغذ و تولید آن رنگ مورد نیاز هم اضافه می شود و کرافتهای رنگی زیادی با ضخامتهای متفاوت به خط تولید اضافه کرد.

یک نکته مهم برای طراحان ظروف و محصولات مقوایی وجود دارد این است که علاوه بر بسته بندی راحت می تواند در جهت تبلیغات روی این کاغذها هم اشاره کرد، یعنی اگه ما یک محصولی را برای محافظت و سالم ماندن از کاغذ استفاده می کنیم با چاپ تبلیغات روی آن نو آوری ایجاد شده و به اصطلاح یک تیر و دو نشان را داشته اند.

 

خرید عمده مقوا کرافت صنعتی اصفهان

در مبحث بسته بندی در بخش صنایع مختلف مقوا جایگاه خاص و مهمی دارد و مقوا کرافت صنعتی یا کاغذ کرافت روغنی که با برندهای مختلف و به صورت خرید عمده صورت می گیرید و در شهرهای اصفهان، تبریز و غیره تولید می شود.

ادامه مطلب  قیمت خرید شیلنگ پلاستیکی آب

حتی این مقواها هم از محصولاتی است که وارداتی می باشد که باعث خروج ارز زیادی از کشور می شود بدین منظور محصولات ایرانی بهترین جایگزین آنهاست چون از لحاظ کیفیت قابل رقابت هستن و به صورت رولی و ورقه که شیت هم گفته می شود وجود دارد و بسته بندی را راحت تر می کند.

گرماژهای به کار رفته در کرافتها تعین کننده نوع استفاده آن در صنعت می باشد، پخش مقوا کرافت یا کاغذ کرافت 300 گرمی در محصولات صنعتی از دغدغه های تولید کننده کاغذ است که ضخامت و گرماژ آن اهمیت زیادی دارد.

کرافتهای تولید شده در تبریز، مازندان و اصفهان از بهترین و با کیفیتهای ترین این نوع کاغذها در بازار کاغذ و بسته بندی هستند و در بخش صنعتی جوابگو نیز می باشند و تولید کنندگان بسیاری را راضی نگاه داشته است.

خرید عمده مقوا کرافت صنعتی اصفهان

جالب است بدانید که مقوا کرافت اصفهان از جمله محصولات با کیفیت با قیمت مناسب می باشد.

کاغذ ماده ای است که مستقیم از چوب و درخت تولید می شود اما برخی مواقع دیده شده که از نیشکر و پنبه و دیگر گیاهان هم به دست آمده است اما قالبا کیفیتها متغییر خواهند بود.

کاغذهای کرافت خیلی مقاوت تر از کاغذهای معمولی می باشد ودلیل آن هم وجود لیگنین  و گوگرد است که باعث ایجاد این استحکام شده است.

کاغذهای کرافت چون به رنگ تیره تولید می شود نیاز به سفید کردن ندارد پس هزینهای تولید را خیلی کاهش می دهد.

 

بسته بندی مقوا کرافت صنعتی رنگی

امروزه بسیاری از رستوران داران از مقوا کرافت صنعتی رنگی برای بسته بندی محصولات خود استفاده می کنند زیرا بسته به سبکی که دارد موجب زیباتر دیده شدن بسته بندی می شود.

ادامه مطلب  با شغلم وارد دنیای ثروتمندان شدم

یکی از طراحیهایی که بر روی مقوا کرافت و کاغذ کرافت نازک باعث دوچندان شدن زیبایی می شود استفاده از طلاکوب و همچنین برجسته سازی می باشد.

این کار علاوه بر اینکه موجب زییاتر دیده شدن مقوا می شود به بهتر دیده شدن مقوا در بسته بندی فروشگاه هم می تواند کمک شایانی کند.

امروزه استفاده از جوهر سفید بر روی چاپ کرافت بسیار رایج شده است زیرا ترکیب رنگ سفید بر روی کاغذ کرافت باعث زیباتر دیده شدن کاغذ کرافت می شود و در حال حاضر یکی از بهترین نوع از چاپها تا به امروز شناخته شده است.

بسته بندی مقوا کرافت صنعتی رنگی

یکی از ویژگی های مهم مقوا کرافت رنگی مقاومت بالای آن می باشد، امروزه استفاده از جوهر سفید بر روی کاغذهای کرافت یک پروسه ی به نسبت سخت می باشد به همین دلیل احتمال این وجود دارد که برخی از چاپخانه ها امکان چاپ با این جوهر را نداشته باشند.

یکی از مرغوبترین نوع از مقوا های کرافت و کاغذ کرافت روغنی که به صورت عمده به فروش می رسد و بازار خوبی دارد مقوا کرافت صنعتی نوع نچرال می باشد زیرا این نوع از مقواها خلوص بالایی دارند به طوری که در تولید آنها از هیچگونه خمیر بازیافتی استفاده نشده است.

حتما ببینید

آتل فایبرگلاس

ثروت سرشار با آتل های درجه یک

امید در خلال جریانات بی پایان زندگی نقطه قوتی است که داشتم و به عبارتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آراد برندینگ