نحوه دور کردن پشه ها

چگونه از شر پشه های مزاحم خلاص شویم

هیچ چیز بیشتر از وزوز پشه هایی که در اطراف ما پرسه می زنند نمی تواند آرامش یک شب تابستان را برهم بزند. درست است که بسیاری از محصولات برای کنترل پشه ها اختراع و ساخته می شوند ، اما ابتدا روش هایی را امتحان کنید که از هیچ گونه ماده شیمیایی استفاده نمی کنند.

 

لباس سبک بپوشید

طلوع و غروب آفتاب بهترین زمان برای تغذیه پشه ها است اما لازم نیست آنها را در خانه حبس کنید تا از آنها دور شوید. رنگ های تیره هنگام جستجوی غذا برای پشه ها جذاب هستند اما رنگ های روشن برای آنها جذاب نیستند زیرا آنها به دنبال رنگی متضاد با افق هستند. به نظر می رسد دلیل خوبی برای پوشیدن لباس های سبک در فصل گرم تابستان باشد.

 

اسطوخودوس دشمن پشه ها است

این گیاه معطر پشه ها ، مگس ها و پروانه ها را دفع می کند. اسطوخودوس را در باغچه بکارید یا کمی روغن اسطوخودوس روی پوست خود بمالید. این روغن بوی طبیعی بدن را پنهان می کند که باعث جذب پشه ها می شود.

نحوه دور کردن پشه ها

راه های خلاص شدن از شر پشه ها ، راهنمای جلوگیری از پشه ها
گیاه معطر اسطوخودوس دفع پشه ها ، مگس ها و پروانه ها است

 

سیر بخورید

روغن سیر پس از خوردن سیر از طریق منافذ پوست ذوب می شود و به عنوان سدی بین پوست و پشه ها عمل می کند. البته خوردن سیر می تواند برای دیگران کمی آزار دهنده باشد.

آنها را با باد منفجر کنید

ما شنیده ایم که آب پشه ها را به خود جلب می کند ، اما آیا تابحال شنیده اید که باد پشه ها را از خود دور می کند؟ پشه ها حتی در نسیم سبک هم نمی توانند پرواز کنند. بنابراین ، با روشن کردن فن ، پشه را دور کنید.

درباره‌ی میزبان مووی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *