هرگز فکر نمیکردم با حوزه الکتورد ثروت را تجربه کنم

هرگز فکر نمی کردم با حوزه الکترود ثروت را تجربه کنم

در واقع می توان گفت برای پولدار شدن لازم نیست دست روی مشاغل پر رقابت گذاشت بلکه برخی از مشاغل کمتر شناخته شده نیز پتانسیل درآمد زایی بیشتری دارد و من با یک انتخاب هوشمندانه وارد کسب و کار الکترود که یک وسیله پرکاربرد در صنعت جوشکاری است شدم که با این انتخاب در زندگی ام معجزه ای رخ داد و من را به سمت ثروت بزرگی سوق داد در ادامه می توانید با این حوزه بهتر آشنا شوید.

الکترود استیل
از نظر ساختاری یک الکترود استیل در مقایسه با سیم جوش از نوعی آهن مخصوص ساخته می شود که ساختار این آهن به گونه ای است که در جوشکاری لوازم استیل می توان آن را استفاده کرد و کارایی بهتری نسبت به سایر الکترودها از خود نشان می دهد. در رابطه با ساخت این وسیله باید بدانید که ساخت آن به صورت تخصصی انجام می پذیرد و ساختار آن باید به گونه ‌ای باشد که بتوان آن را در جوشکاری مورد استفاده قرار داد. همانطور که پیش از این هم به این حقیقت اشاره شد، هر الکترود استیل شامل یک هسته آهنی و نوعی روکش می باشد، تولید این نوع از الکترودها امروزه در کشور ما هم انجام می پذیرد و در حال حاضر جزو الکترودهای فراوان در بازارها به شمار می آید و در صنعتهای گوناگون کارایی دارند.

الکترود استیل

الکترود نسوز

الکترود نسوز علاوه بر این که دارای مقاومت بسیار بالایی است، در برابر خوردگی نیز استحکام بسیار خوبی دارد که این هم به دلیل مواد به کار رفته در تولید آنها است. یکی دیگر از ویژگیهای برتر انواع الکترود این است که پس از استفاده دوباره قابل بازیافت هستند این نوع از الکترودها در اندازه ها و سایزهای مختلفی تولید می شوند که نمونه های آنها را می توانید در بازارهای مربوطه مشاهده کنید.

ادامه مطلب  قیمت مانکن لباس مردانه زنانه

الکترود نسوز

الکترود گرافیتی

در فرایند ساخت و تولید محصول الکترود گرافیتی ابتدا باید مواد خام اولیه که کک سوزنی می باشد را تولید و پس از آن خرد و سپس الک نموده و بعد از این مرحله‌ مواد با کمک حرارت و به مقدار مشخص ورز داده می شود تا خمیر حاصل آید، در این مرحله خمیر به دست آمده را فشرده می کنند که این عمل با کمک دستگاه پرس صورت می گیرد، و پس از این مرحله جهت افزایش خواص مکانیکی الکترود گرافیتی را با کمک دما و مواد مشخص شده درون کوره برشته می نمایند. بعد از برشته نمودن مواد به دست آمده را در دمای 3 هزار درجه سانتیگراد قرار می دهند تا الکترود گرافیتی تولید شود و در مرحله بعد نوبت به تراشکاری نمودن و ایجاد شکل استوانه ای مانند الکترودهای گرافیتی می رسد که در قطر و ضحامتهای مختلف ساخته و به فروش می رسد.

الکترود گرافیتی

حتما ببینید

آتل فایبرگلاس

ثروت سرشار با آتل های درجه یک

امید در خلال جریانات بی پایان زندگی نقطه قوتی است که داشتم و به عبارتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آراد برندینگ