پرده اتاق خوابی

مدل پردهای جدید اتاق خواب 2021 [100+ مدل شیک]

پرده اتاق خوابی

مدل پردهای فانتزی اتاق خواب

مدل پردهای جدید اتاق خواب 2021

پردهای ساده و شیک اتاق خواب دخترانه

مدل پردهای جدید پذیرایی 2021

پردهای ساده و شیک پذیرایی جدید ۲۰۲۱

مدل پردهای جدید اتاق خواب

جدیدترین مدل پردهای زبرا اتاق خواب

خرید پرده اتاق خواب

پرده اتاق خواب شیک

 • پردهای جدید
 • پرده اتاق خواب
 • مدل پردهای جدید
 • مدل پردهای فانتزی
 • پردهای ساده و شیک اتاق خواب
 • پردهای ساده و شیک اتاق خواب پسرانه
 • پردهای ساده و شیک اتاق خواب کودک
 • پرده
 • مدل پردهای جدید اتاق خواب ۲۰۲۱
 • پرده جدید اتاق خواب
 • مدل پردهای جدید آشپزخانه 2021
 • انواع مدل پردهای جدید اتاق خواب
 • مدل پردهای جدید آشپزخانه 2016
 • جدیدترین مدل کتیبه پذیرایی
 • مدل پردهای جدید اتاق خواب 2019
 • مدل پردهای جدید اتاق خواب عروس
 • مدل در اتاق جدید
 • مدل پردهای جدید اتاق خواب کودک
 • مدل پردهای اتاق خواب دخترانه
 • جدیدترین پرده اتاق خواب
 • پردهای اتاق خواب
 • جدیدترین مدل پرده اتاق خواب
 • پرده ی اتاق خواب

پرده ها یکی از اصلی ترین لوازم خانگی هستند و در قسمت های مختلف خانه مانند اتاق نشیمن، آشپزخانه و اتاق خواب مورد استفاده قرار می گیرند و در این مقاله تصمیم گرفتیم در مورد پرده های اتاق خواب با شما صحبت کنیم.

وجود پرده در اتاق خواب می تواند از تابش مستقیم نور به خصوص در اوایل صبح جلوگیری کند و انرژی بیشتری را برای گرما و سرمای اتاق ذخیره کند و همچنین در زیبایی اتاق خواب نقش زیادی دارد.

برای انتخاب و خرید پرده اتاق خواب می توانید با در نظر گرفتن سبک و سلیقه دکوراسیون منزل خود بهترین پرده ها را خریداری کنید.در این مطلب علاوه بر مدل های مختلف پرده اتاق خواب می توانید نکات مهمی برای خرید پرده بدانید.

و سپس با دانستن این نکات می توانید خرید بهتری داشته باشید و برای مدت طولانی از آن لذت ببرید.

در مورد دکور اتاق خواب و طراحی اتاق خواب، آخرین چیزی که هنگام خرید و اتمام اتاق خواب به ذهن می رسد، پرده اتاق خواب است، اما بدون اینکه بدانیم پرده اتاق خواب به دلیل قرار گرفتن آن در اتاق خواب است.

مقاله پیشنهادی برای مطالعه: جاکفشی آپارتمانی چی بخرم؟ [ ۲۵ مدل جادار و شیک ]

اتاق تاثیر زیادی در ظاهر آن دارد و اگر در خرید آن بی احتیاطی کنید، ممکن است تمام پولی که برای خرید ملحفه و سایر وسایل اتاق خواب خرج کرده اید به نظرتان بی فایده باشد.

برای پرده اتاق خواب می توانید از پرده های سلطنتی یا پرده های ساده یا پرده های مدرن و شیک استفاده کنید که انتخاب هر کدام از این پرده ها در طرح ها و رنگ های مختلف مطابق سلیقه شما و البته دکوراسیون منزل شما خواهد بود.

یکی از مواردی که در انتخاب پرده اتاق خواب باید به آن توجه کنید علاوه بر سبک پرده، انتخاب پرده اتاق خواب با توجه به فضای موجود یعنی. پرده ای که برای اتاق خواب های بزرگ و بزرگ خریداری می شود با پرده های اتاق متفاوت است.

اتاق خواب کوچک خواهد بود و برای انتخاب مدل پرده برای اتاق خواب عروس، پرده ها علاوه بر زیبایی باید مانع از ورود نور به داخل اتاق شوند و مناسب باشند. فضای شخصی اتاق را کاملا رعایت کرد.

زیباترین مدل پرده اتاق خواب نه تنها گرانترین است، بلکه استفاده از پرده ای که دقیقاً متناسب با فضای دکوراسیون اتاق خواب شما باشد می تواند زیباترین مدل پرده برای اتاق خواب شما باشد،

زیرا این پرده ها را می توان از ابریشم، توری، مخمل و یا پارچه های دیگر. بهتر است پرده ای بخرید که ظاهری جذاب به خانه بدهد و با بقیه مبلمان هماهنگ باشد و در عین حال عاملی منحصر به فرد و جذاب در اتاق خواب باشد.

ادامه مطلب  شلف تلویزیون دیواری دکور [30+ مدل ساده]

جدیدترین مدل های پرده اتاق خواب توری و حریری

برخی از اتاق خواب ها, به اندازه کافی روشنایی نداشته و استفاده از پرده های با جنس ضخیم و تیره موجب تاریک شدن بیشتر این اتاق خواب ها می شود. به منظور  رفع این مسئله, باید از پرده های حریر و توری برای این اتاق خواب ها استفاده نمود. تصاویر زیر نمونه هایی از پرده اتاق خواب حریر و توری می باشد.

پرده اتاق خواب

پرده توری اتاق خواب

مدل های مختلف نصب پرده

پرده اتاق خواب شیک

ساده ترین پرده اتاق خواب

پرده اتاق خواب

پرده اتاق خواب

جدیدترین مدل های پرده والن دار برای اتاق خواب

یکی از ایده های مدرن و جدید برای پرده اتاق خواب, استفاده از مدل های پرده والن دار می باشد. این مدل پرده یکی از جدیدترین مدل های پرده اتاق خواب به شمار می رود. در ادامه چند نمونه مدل پرده والن دار برای اتاق خواب را مشاهده می کنید.

زیباترین پرده اتاق خواب

پرده اتاق خواب

پرده اتاق خواب

شیک ترین مدل پرده های ساده و طرح دار برای اتاق خواب

یکی از فاکتور های مهم در انتخاب پرده برای اتاق خواب, هماهنگی جنس و رنگ پرده با سرویس اتاق خواب می باشد. پرده هایی که با سرویس رو تختی هماهنگی داشته و رنگ آن با دیگر وسایل اتاق خواب تناسب داشته باشد, زیبایی اتاق خواب را دو چندان می کنند. در زیر نمونه هایی از این مدل پرده ها, به تصویر کشیده شده است.

پرده اتاق خواب

جذاب ترین پرده اتاق خواب

پرده اتاق خواب

پرده اتاق خواب دو رنگ

پرده اتاق خواب

پرده اتاق خواب

پرده اتاق خواب فانتزی

مدرن ترین مدل های پرده با کتیبه برای اتاق خواب

یکی از جدیدترین نمونه های مدل پرده اتاق خواب, پرده های همراه با کتیبه می باشند. این پرده ها اتاق خواب را شیک تر نموده و موجب جذابیت بیشتر آن می شوند. مدل های پرده با کتیبه می تواند طرح دار و یا ساده باشد و بسته به سلیقه افراد انتخاب می شود. نمونه هایی از مدل پرده اتاق خواب با کتیبه را در زیر مشاهده می کنید.

پرده اتاق خواب

پرده اتاق خواب با کتیبه

پرده اتاق خواب

پرده اتاق خواب آبی

پرده اتاق خواب

پرده اتاق خواب حریری

 

پرده اتاق خواب

پرده اتاق خواب

پرده اتاق خواب

پرده اتاق خواب

پرده های فانتزی

اگر تصمیم دارید برای اتاق خواب پرده های فانتزی تهیه کنید باید برای انتخاب طرح مناسب پرده فانتزی به جنس و طرح پارچه دقت زیادی داشته باشید. پرده های فانتزی برای افرادی که زیبایی و جذابیت خانه برایشان مهم تر است انتخاب خیلی خوب و ایده آلی خواهد بود و می توانید از پرده های فانتزی به عنوان پرده اتاق خواب دخترانه و پرده اتاق خواب کودک نیز استفاده کنید.

نحوه شستشو و گردگیری پرده

علاوه بر خرید وسایل زیبا و چیدمان و صحیح و اصولی آن ها، مورد دیگری که در زیبایی هر چه بیشتر دکوراسیون اتاق خواب اهمیت دارد نظم و نظافت وسایل است و با شستشو و گردگیری پرده ها هم عمر پرده بیشتر می شود و هم ظاهر خود را حفظ خواهد کرد.

 بهتر است قبل از شستشو و گردگیری پرده ها، برای برطرف کردن گرد و خاک از روی آن ها از جاروبرقی استفاده کنید و پرده هایی که آستر دار هستند را به خشکشویی ها بدهید. همچنین بعد از اینکه پرده را شستشو دادید به صورت نم دار آویزان کنید تا چروک بر ندارد و همانطور که فرآیند خشک شدن آن طی می شود صاف شود و وقت زیادی برای اتو کشیدن پرده از شما گرفته نشود.

 اگر پرده ای از جنس حریر دارید و مدام از چروک شدن آن با شستشوی ماشین گله مند هستید، می توانید از پودر صابون به جای پودر لباسشویی برای شستشوی پرده حریر استفاده کنید.

ادامه مطلب  تخت خواب سلطنتي [130+ مدل جدید]

پرده جدید اتاق خواب

پرده جدید اتاق خواب

 

پرده جدید اتاق خواب

پرده جدید اتاق خواب

انتخاب جنس مناسب برای پرده

در انتخاب و خرید پرده مناسب برای اتاق خواب یکی از مهم ترین عواملی که باید مد نظر قرار دهید، انتخاب جنس پرده می باشد که این جنس ارتباط مستقیمی با سبک دکوراسیون منزل شما و همچنین میزان محرمیتی که فضا برای شما دارد، خواهد داشت.

 اگر پنجره اتاق خواب شما مشرف به خانه های دیگر باشد و از بیرون خانه به داخل اتاق خواب شما دید داشته باشند، بهتر است از پرده های ضخیم تر برای اتاق خوابتان استفاده کنید و استفاده از پرده های نازک مثل پرده حریر برای اتاق خواب شما گزینه ی خوبی نخواهد بود.

اگر تصمیم گرفتید با توجه به سبک داخلی خانه پرده‌ حریر استفاده کنید، می توانید آن را به صورت ترکیبی با بقیه پارچه ها استفاده کنید تا دید اتاق خواب تان را محدود کنید.

همانطور که در خلال مطلب اشاره کردیم، پرده ها جزو مهمی از دکوراسیون و لوازم تزیینی در اتاق خواب ها به حساب می آیند و با توجه به سلیقه مشتری و نیاز بازار، مدل های متنوع و زیادی طراحی شده است و در بازار عرضه می ‌شود و شما می‌توانید با توجه به سلیقه شخصی خود و دکوراسیون داخلی اتاق خواب، پرده مورد نظر خود را خریداری کنید.

پرده اتاق خواب

پرده اتاق خواب

پرده اتاق خواب

پرده اتاق خواب

 طراحی لوکس و مدرن پرده اتاق خواب

 با اینکه پرده ها برای زیبایی و جلوه گری در اتاق خواب نصب می شوند و با اشغال کردن فضای زیادی از اتاق می توانند تاثیر زیادی در زیبایی و شکل ظاهری آن داشته باشند، اما اهدافی هم از خرید آن ها وجود دارد که اهمیت را بیشتر می کند.

از جمله آن ها می ‌توان به خصوصی کردن فضای اتاق خواب و تنظیم روشنایی و نور اتاق خواب اشاره کرد. پس بهتر است مدل پرده اتاق خواب شما با در نظر گرفتن تمام فاکتورهای مورد نظر انجام شود.

 همانطور که گفتیم اگر اتاق خواب شما از بیرون دید داشته باشد، بهتر است از پرده های حریر استفاده نکنید و برعکس اگر اتاق خواب شما نورگیر نیست و روشنایی خیلی کمی دارد،

استفاده از مدل پرده های تور و حریر می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد و اگر جنس پرده اتاق خواب شما در این مورد ضخیم باشد نور وارد اتاق شما نمی شود و اتاق خواب خیلی کم نوری خواهید داشت و نور خیلی کم می‌ تواند از زیبایی و جذابیت فضا هم بکاهد.

مورد دیگری که در انتخاب مدل پرده باید به آن دقت کنید همخوانی داشتن سرویس اتاق خواب با رنگ و جنس پرده اتاق خواب است و پرده هایی که رو تختی و بقیه وسایل با آن ها هماهنگی دارند باعث جلوه گری بیشتری در فضای اتاق خواب می‌ شوند و فضا را بسیار زیباتر خواهند کرد.

 مدل پرده های جدید اتاق خواب 2019

 اتاق خواب زیبای شما به همراه دکوراسیون جذابی که برای آن ترتیب داده اید، با نصب پرده متناسب با این فضا با مدل های زیبا و شیک می تواند تکمیل تر شود و پرده ها همیشه به عنوان یک عنصر خاص در اتاق خواب استفاده می شوند و فضا را دلچسب تر می کنند. در ادامه مدل های مختلف این پرده ها را مشاهده می کنید و می توانید با ایده گرفتن از آن ها و توجه به سبک منزل خود و اتاق خوابتان بهترین نمونه را برای خرید انتخاب کنید.

مدل پرده های جدید اتاق پذیرایی

تا به اینجای صحبت در مورد نکات مختلف خرید پرده اتاق خواب صحبت کردیم و اکنون تا حدود زیادی می دانید که برای خرید پرده اتاق خواب باید به چه مواردی توجه کنید و چه نکاتی را در اولویت قرار دهید.

ادامه مطلب  پاك كردن رژ لب از روي ديوار [با 4 روش آسان]

اما همیشه این موضوع را مد نظر داشته باشید که این زیبایی و جذابیت وقتی تکمیل می شود که با قدم زدن در قسمت های مختلف خانه متوجه یک تناسب و هارمونی باشید و وقتی که فضای اتاق خواب شما طوری چیده شده باشد که هم همخوانی خیلی زیادی با فضای دکوراسیون اتاق پذیرایی و نشیمن داشته باشد این زیبایی از دید شما و میهمانان چندین برابر می شود.

بهتر است علاوه بر این که در انتخاب مدل پرده اتاق خواب دقت زیادی به خرج می دهید، برای انتخاب مدل پرده اتاق پذیرایی هم همینقدر دقت داشته باشید، زیرا اولین جایی که به چشم مهمانان و مخاطبان می آید اتاق پذیرایی و نشیمن است و کمتر کسی به اتاق خواب و فضای شخصی شما راه پیدا می کند.

بنابراین برای انتخاب پرده مناسب اتاق پذیرایی توجه زیادی به خرج دهید و تمام نکاتی که در مورد خرید پرده اتاق خواب ذکر کردیم، برای خرید پرده پذیرایی هم صادق است و شما باید علاوه بر زیبایی پرده ها و تناسب آن ها با سبک دکوراسیون داخلی پذیرایی، به جنس پرده ها و هدفی که از خرید آن ها دارید نیز دقت داشته باشید.

در ضمن میزان فضایی که در اختیار دارید را برای خرید پرده مد نظر قرار دهید و بودجه خود را قبل از خرید مشخص کنید. وقتی تمام این پارامترها را مد نظر قرار دهید از بین انبوه مدل هایی که در بازار عرضه می شوند، بازه بازه ی انتخابی شما محدود تر خواهد شد و وقت کمتری برای انتخاب از شما گرفته می‌شود و از سردرگمی رها خواهید شد.

در ادامه علاوه بر مدل پرده اتاق خواب، می توانید مدل پرده های جدید اتاق پذیرایی را هم مشاهده کنید و با توجه به دکوراسیون اتاق پذیرایی و نشیمن خود، پرده مد نظر خود را خریداری کنید و این زیبایی را در همه قسمت های خانه به اشتراک بگذارید و از آن لذت ببرید.

 

مدل پرده اتاق خواب

پرده اتاق خواب

پرده اتاق خواب

پرده اتاق خواب

پرده اتاق خواب

پرده اتاق خواب

پرده اتاق خواب

پرده جدید اتاق خواب 2019

پرده جدید اتاق خواب 2019

 

پرده جدید اتاق خواب

پرده جدید اتاق خواب

 

پرده جدید اتاق خواب

پرده جدید اتاق خواب

 

پرده جدید اتاق خواب

پرده جدید اتاق خواب

 

پرده جدید اتاق خواب

پرده جدید اتاق خواب

 

پرده جدید اتاق خواب

پرده جدید اتاق خواب

 

پرده جدید اتاق خواب

پرده جدید اتاق خواب

 

پرده جدید اتاق خواب

پرده جدید اتاق خواب

 

پرده جدید اتاق پذیرایی

 

پرده جدید اتاق پذیرایی

پرده جدید اتاق پذیرایی

 

پرده جدید اتاق پذیرایی

پرده جدید اتاق پذیرایی

 

پرده جدید اتاق پذیرایی

پرده جدید اتاق پذیرایی

 

پرده جدید اتاق پذیرایی

پرده جدید اتاق پذیرایی

 

پرده جدید اتاق پذیرایی

پرده جدید اتاق پذیرایی

————–.

شیک ترین و جدیدترین مدل پرده اتاق خواب را مشاهده میکنید می توانید از این پرده هالی زیبا ایده بگیرید

جدیدترین مدل پرده

مدل پردهای جدید اتاق خواب

مدل پردهای جدید اتاق پذیرایی

والان اتاق خواب

مدل پردهای اتاق خواب دخترانه

مدل اتاق خواب دخترانه

والان اتاق خواب

پرده شیده ,مدل پردهای اتاق خواب دخترانه

جدیدترین مدل پرده اتاق خواب

جدیدترین مدل پرده اتاق خواب

جدیدترین مدل پرده اتاق خواب

انواع مدل پرده اتاق خواب

پرده پذیرایی,پرده زبرا,مدل پردهای جدید پذیرایی 2016,

شیک ترین مدل پرده اتاق خواب

جدیدترین مدل پردهای زبرا

مدل پردهای جدید اتاق خواب

پرده اتاق

والان اتاق خواب

مدل پردهای جدید اتاق خواب

والان اتاق خواب

مدل پردهای جدید اتاق خواب

مدل پردهای جدید اتاق خواب

والان اتاق خواب

مدل پردهای جدید اتاق خواب

مدل پرده اتاق خواب

مدل پرده پذیرایی

مدل پرده پذیرایی

 پرده اتاق خواب 2016, پرده اتاق کودک , پرده پذیرایی , جدیدترین مدل پرده, دوخت پرده ,شستشو پرده ,دکوراسیون پرده, دکوراسیون ,پرده زبرا ,پرده تور, لورداپه ,پرده شیده

پرده شیده
 پرده اتاق خواب 2016, پرده اتاق کودک , پرده پذیرایی , جدیدترین مدل پرده, دوخت پرده ,شستشو پرده ,دکوراسیون پرده94 , دکوراسیون ,پرده زبرا ,پرده تور, لورداپه ,پرده شیده

مدل پردهای جدید پذیرایی

مدل پردهای جدید پذیرایی

,پرده زبرا ,پرده تور, لورداپه ,پرده شیدهمدل پرده پذیرایی

انواع مدل پرده اتاق

 پرده اتاق خواب, پرده اتاق کودک , پرده پذیرایی , جدیدترین مدل پرده, دوخت پرده ,شستشو پرده ,دکوراسیون پرده, دکوراسیون ,پرده زبرا ,پرده تور, لورداپه ,پرده شیده

مدل پرده های جدید و زیبا

 پرده اتاق خواب, پرده اتاق کودک , پرده پذیرایی ,

مدل پرده های جدید و زیبا

, دوخت پرده ,شستشو پرده ,دکوراسیون پرده, دکوراسیون ,پرده زبرا ,پرده تور, لورداپه ,پرده شیده

پرده تور ,  پرده اتاق کودک , پرده پذیرایی , جدیدترین مدل پرده ,پرده زبرا

حتما ببینید

بوفه چوبی جدید

بوفه چوبی جدید [150+ مدل خاص که جایی ندیدید]

ما ایرانی ها دوست داریم که ظروف خود را مرتب در یک کمد زیبا بچینیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آراد برندینگ