پسته هایی که مسیر موفقیت را برای من هموار کرده اند

پسته هایی که مسیر موفقیت را برای من هموار کرده اند

اگر فردی هستید که می خواهید موفقیت بزگی کسب کنید باید دست به کار های بزرگی بزنید وگرنه نمی توانید از زندگی تان لذت ببرید خوشبختانه با سرمایه گذاری بر این پسته ها توانستم به موفقیت های بزرگی دست پیدا کنم و اطرافیانم را شگفت زده کنم اگر می خواهید بیشتر با پسته هایی که موفقیت را برای من ساختند آشنا شوید تا پایان با من همراه باشید.

پسته بادامی خام

آیا می دانید قیمت پسته بادامی خام در سال 1401 چه میزان بوده است و سهم هر یک از شهرستانهای جنوب کشور از تولید این محصول چند تن ارزیابی شده است؟ به طور حتم نمی توان به طور دقیق به محاسبه مجموع تولیدات استان های جنوبی در حوزه تولید پسته بادامی پرداخت و بخش مهمی از آماری که در اختیار ما قرار می گیرد به طور تقریبی به تولید این محصول در استانهای کشور اشاره دارد.

با این وجود به طور حتم بزرگ ترین تولید کننده پسته بادامی در کشور در طول چند دهه گذشته استان های جنوب کشور بوده است و برای همین است که هر ساله بالاترین حجم و وزن تولید و فروش پسته بادامی را در کشور دارد. پسته بادامی خام رتبه اول تولید پسته را در سالهای گذشته از آن خود کرده است.به همین جهت بخش مهمی از صادرات استان متعلق به تولیدات برداشت شده در حوزه پسته است.

پسته بادامی خام

پسته تبریز

آیا می دانید میزان فروش و قیمت پسته تبریز صادراتی ایران به قرقیزستان در سال 1400 چقدر بوده است و جهشی که کشورمان در این زمینه داشته به چه میزان بوده است؟ایران یکی از بزرگ ترین صادرکنندگان پسته در دنیا است.حجم صادرات پسته در سال 1400 به کشور قرقیزستان در مقایسه با بسیاری از کشورهای آسیایی بیشتر بوده و نسبتا قابل توجه بوده است. در این سال شاهد بودیم کشور ما با صادرات چند میلیون دلاری پسته حجم بالایی از صادرات را به قرقیزستان داشته است.ارز صادرات پسته با پوست به این کشور بر اساس آمار منتشر شده توسط مراجع رسمی در حدود 45 میلیون دلار بوده است.این میزان درآمد ارزی تنها 5 میلیون دلار کمتر از درآمد صادرات پسته ایران به کشور عراق در سال 1400 است.

ادامه مطلب  با یک کسب کار شیک ثروتمند شدم

پسته تبریز

پسته گرمسار

آیا می دانید که تولید و قیمت پسته گرمسار در ایران در سال 2021 میلادی به دلیل تغییرات اقلیمی کاهش قابل ملاحظه ای داشته است و برداشت این محصول در مقایسه با سال قبل از آن داشته است؟آیا می دانید که به همین دلیل حجم صادرات این محصول در چند سال گذشته تا حدودی کاهش یافته بود؟ پسته یکی از مهم ترین خکشبار شناخته شده در دنیا است که خاستگاه اصلی آن کشور ایران می باشد و برای همین است که بسیاری از کشورهای دنیا خواهان خرید پسته از کشور ما هستند. با این وجود و بنا به دلایل متعدد تولید پسته در کشور در چند سال گذشته دستخوش تغییراتی بوده است و این امر باعث شده است که ایران بخشی از سهم خود از بازارهای جهانی را از دست بدهد. به گونه ای که در اخبار منتشر شده در ارتباط با حجم تولید پسته در ایران در سال 1400 شاهد کاهش قابل توجه این محصول نسبت به سال قبل از آن بوده ایم.

پسته گرمسار

حتما ببینید

آتل فایبرگلاس

ثروت سرشار با آتل های درجه یک

امید در خلال جریانات بی پایان زندگی نقطه قوتی است که داشتم و به عبارتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آراد برندینگ