پس از سال ها سرگردانی با تولید کفش پولدار شدم

پس از سال ها سرگردانی با تولید کفش پولدار شدم

اغلب افراد از نقش بسیار مهمی که ضمیرناخودآگاه و نظام باورهایشان در شکل گیری موفقیت‌ها و دستیابی به نتایج دلخواهشان دارد، آگاه نیستند من نیز این مسئله را دست کم گرفته بودم و پس از امتحان کردن مسیرهای مختلف توانستم به تولید کفش چرمی بپردازم و در آن موفق شوم.

کفش چرم اصل تبریز

ما به کمک افرادی که نسل اندر نسل در صنعت کفش چرم اصل تبریز کار کرده اند وبا تلاشهای بی وقفه خود توانسته اند اسم خود را درکنار اولین ها ثبت کنند با افتخار توانسته ایم این تولیدات را به دیگر کشورها نیزصادر کنیم؛ و سهمی درافتخار آفرینی کشور داشته باشیم.

ما با تمام وجود سعی خواهیم کرد صنعت کفش چرم ایران ضعیف نشده ویا ازبین نرود. زیراکه نیروی کار مجرب با فعالیت های خود روز به روز بر کیفیت کالا می افزاید بعضی از افراد به دنبال کیفیت می باشند وبعضی دیگربدنبال قیمت پایین هستند.

از هرکدامیک از گروه که باشید می توانید از محصولات ما را که هم دارای کیفیت عالی می باشد وهم از قیمت مناسب برخوردار است استفاده کنید .در واقع بایک تیرچند نشان بزنند در صورتی که کمی سلیقه به خرج دهیم، هرازگاهی آن را تمیز کنیم، کفش چرم مردانه فرم اولیه خود را از دست نخواهد داد و زیبایی وشیک بودن آن همیشگی خواهد بود.

و می توان سالهای متمادی از آن استفاده کردوهر بار با زدن واکس چرم تازگی وشیک بودن آن، هرچه بیشتر نمایان خواهد شد کفش نامرغوب ونامناسب هیچوقت دوام این کفشهای چرم را نخواهد داشت.

وقتی پای شما درون کفش نامناسب تاول می زند، یا باکتریها وقارچ رشد می کنند، درد وناراحتی از یک طرف ودرمان عفونت یا قارچها ویا فرو رفتن ناخن در انگشت ممکن است مدتها شما را درگیر درمان کند.و مشکلات و خلل، در انجام کارهای روزانه ی شما را به دنبال خواهد داشت.

ادامه مطلب  تا به اهدافتان نرسیده اید از آنها دست نکشید

کفش چرم اصل تبریز

کفش چرم اصل مردانه

کفش چرم اصل مردانه یکی از پرطرفدارترین نوع کفش چرم می باشد.

وقتی صحبت از کفش کوهنوردی به میان می آید صحبت کفشی نیست که ما در روزمره و کوچه و خیابان یا برای یک قرار کاری از آن استفاده می کنیم. کفشی که هنگام طبیعت گردی و گذر از مسیرهای سنگلاخی به آن نیاز پیدا می کنیم.

در خرید کفش کوه نوردی باید به این نکته ها دقت کرد:

1.کفش کوهنوردی باید در عین راحتی کفشی محکم باشد.

2.از رویه ی مرغوب استفاده شود.

3.رویه آن قابلیت ضد آب بودن را داشته باشد.

4.کفی داخل آن ضد لغزش باشد.

5.استحکام جنس رویه ی کفش.

  1. درجه ی سختی زیره کفش چرم باید بیشتر باشد.
  2. دارای ساق بلند باشد و مچ را محکم نگه دارد.

8.برند مارک معتبرباشد.

9 قیمت مناسب و گارانتی داشته باشد.

10.از همه مهمتر اندازه کفش باید درست اندازه گیری شود، بطوریکه یک شماره از کفش معمولی باید بزرگتر باشد که بتوان با اعتماد و آرامش کامل از این کفش استفاده کرد که این خصوصیت اولیه کفش کوهنوردی پویان لدر می باشد.

کفش چرم اصل مردانه

کفش چرم زنانه اداری

همانگونه که گفته شد کفش چرم زنانه اداری دارای کیفیت و زیبایی خاصی هستند اما باید اشاره کرد نکاتی به آن اشاره شد تنها در صورتی است که کفش چرم پاشنه دار خریدرای شده توسط شما از محصولات باکیفیت و اصل باشد، اما شاید سوال پیش بیاید که چگونه باید این محصولات را در میان انبوه برندها و مدلهای بازار تشخیص داد و اقدام به خرید کفش با کارایی بالا کرد.

ادامه مطلب  برای پولدار شدن چه شغلی داشته باشیم

اولین مرحله برای خرید موفق کفش به جنس و کیفیت آن بستگی ندارد، بلکه به سلیقه و نظر مشتری وابسته است، توجه داشته باشید که حتی اگر شما باکیفیت ترین کفش بازار را نیز خرید کنید اگر رنگ و طرح آن با سلیقه شما متناسب نباشد خیلی زود از آن دل زده شده و دیگر استفاده نمی کنید.

از همین رو در هنگام خرید کفش چرم ابتدا به نوع سلیقه خود و عمده لباسهایی که برای مجالس خریداری می کنید دقت داشته باشید تا این کفش مجلسی را با آن ست کرده و زیبایی بیشتری در هنگام استفاده از آن به خود ببخشید.

مرحله دوم برای خرید تشخیص چرم اصل است، توجه داشته باشید که محصولی که از چرم اصل ساخته شده باشد باید سنگین تر از محصولات تقلبی باشد.

این تفاوت چنان محسوس است که به راحتی می توانید با مقایسه وزن چند محصول در بازار به آن پی ببرید، همچنین چرم اورجینال سطحی صاف و صیقلی ندارد و می بایست تا در هنگام دست کشیدن روی آن برآمدگی و تو رفتگیهای ریز روی آن را حس کنید.

کفش چرم زنانه اداری

حتما ببینید

آتل فایبرگلاس

ثروت سرشار با آتل های درجه یک

امید در خلال جریانات بی پایان زندگی نقطه قوتی است که داشتم و به عبارتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آراد برندینگ