چند ایده طلایی مرا در حوزه چسب به ثروت رساند

چند ایده طلایی مرا در حوزه چسب به ثروت رساند

شاید شما هم به دنبال ایده های پول‌ساز هستید و با خود فکر می کنید که چگونه می توانم ایده ای را اجرا کنم که مرا به ثروت و موفقیت برساند. کار بسیار راحتی است شما می توانید حوزه چسب را به عنوان ایده طلایی کسب و کار انتخاب کنید و از طریق آن به ثروت برسیم

چسب آجر نسوز

از ویژگی‌ های چسب آجر نسوز  می‌ توان به مقاومت بالا در برابر گازهای داغ خورنده و شعله مستقیم، شکل ‌گیری به صورت‌ های پیچیده‌، استحکام بالا بعد از خشک شدن در محیط و تشکیل اتصالات محکم و ساختار یک‌ پارچه اشاره نمود.

بطور کلی می‌ توان گفت که این محصول همراه با الیاف نسوز به کار رفته در آن، در دماهای بالا برای عایق‌ کاری و ایجاد حفاظ در دما های بالا استفاده می ‌شود. و به ‌علت رسانایی کم آن در برابر گرما میزان مصرف انرژی و تولید گاز گلخانه‌ ای را کاهش می‌ دهد و کمک به عملکرد بهتر کوره و تجهیزات آن می ‌کند.

از این چسب‌ ها در کارهای صنعتی که دما بالا است و در محل‌ هایی که درزگیری و پرنمودن مصالح نیاز باشد استفاده می ‌شود. این چسب‌ ها جهت چسباندن محصولات الیاف سرامیکی به دیواره کوره و یا بین لایه های نسوز، چسباندن آجر به دیواره یا آجر، پر کردن بخشی از دیواره، جرم، آجر ریخته شده و یا صدمه دیده استفاده می ‌شود. به طور کلی، این چسب‌ ها برای چسباندن اقلام نسوز به یکدیگر قابل استفاده می باشند.

چسب آجر نسوز

چسب آجر نما

با توجه به این که چسب آجر نما بی‌ خطر بوده و غیر قابل اشتعال می ‌باشد. همچنین باید از تماس با نور مستقیم خورشید و رطوبت و یخبندان دور بماند. دمای مناسب برای نگهداری آن ۵ الی ۳۵ درجه‌ ی سانتیگراد می باشد.

ادامه مطلب  چطور مراقب خستگی و تنش های شغلی باشیم

 

مدت زمان استفاده از آن در صورت باز نشدن کیسه ‌ها حدود یک سال است. کیسه‌ های بسته ‌بندی آن باید روی پالت و بالاتر از سطح زمین قرار گیرد و محیط نگهداری کاملا خشک باشد. به علت وجود سیمان و مواد افزودنی پلیمری نباید با دست و چشم و دهان تماس داشته باشد. در صورت تماس چشم با این چسب ‌ها باید آن را با آب فراوان شست.

چسب آجر نما

چسب بلوک

پذیرش داشتن، خیلی مهم است که شرایطی که در زندگی خود با هرسختی آسانی داریم بپذیریم چسب بلوک هبلکس گستر قابلیت این را دارد که بار هر نوع متریالی سنخیت پیدا کند.پذیرش داشتن برای هرکاری مهم است شما اگر در زندگی خود پذیرش داشته باشید همیشه در حال رشد هستید.

کسانی که پذیرش دارند از شرایط پیش آمده زندگی خودشان راضی هستند و مقاومت نمی کنند وآن را  می پذیرند چون می داند بخشی از پازل زندگی است و چون می گذرد و موقت است قابل حل است اما کسانی که نسبت به اتفاقات منطعف نیستند و به خودشان سخت می گیرند همیشه در آزار اذیت خودشان هستند و نمی توانند با هیچ محیطی خو بگیرند مثال پذیرش که برای شما گفتم دقیقا در تولید محصولات و انعطاف پذیری در خلاقیت محصول خیلی تاثیر دارد اگر سازندگان و تولید کنندگان فقط روی اجر های سفالی یا ملات سیمان سفید نانو تمرکز می کردند دیگر خبری از بلوک هبلکس یا چسب هبلکس نبود و خسارات خیلی سنگیتی از عدم رشد و پذیرش بخاطر داشتن تعصب و نداشتن پذیرش متحمل می شدند.

ادامه مطلب  جوراب من را به رویای فروش بالا رساند

چسب بلوک

حتما ببینید

آتل فایبرگلاس

ثروت سرشار با آتل های درجه یک

امید در خلال جریانات بی پایان زندگی نقطه قوتی است که داشتم و به عبارتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آراد برندینگ