چگونه با همسر لجباز و یک دنده رفتار کنیم؟

مردی که لجبازی می کند مانند کودک می شود و برای خودش حرف می زند و هیچ چیز جلوی او نیست.

 

وقتی لجبازی بین یک زن و شوهر به وجود می آید ، اگر هیچ یک از آنها برای حل مشکل تلاش نکنند ، زندگی آنها در تضاد است. این مشکل وقتی حادتر می شود که کودکی بین آنها وجود داشته باشد ، کار بسیار سخت تری انجام می شود و این کودک ممکن است از اختلالات اضطرابی نیز رنج ببرد.

 

چگونه با شوهر لجباز رفتار کنیم

ما نمی توانیم از شر شوهر لجباز خود خلاص شویم ، اما مشاهده برخی نکات در زندگی رابطه ما را بسیار شیرین می کند.

 

در برابر همسر لجباز

اگر شوهر لجبازی دارید ، باید یک سری از لحظات رفتارتان را دنبال کنید تا همسرتان دوام نیاورد و با شما علاقه مند نشود.

 

– اول از همه ، به یاد داشته باشید که در برابر لجبازی همسرتان لجبازی نکنید ، زیرا اگر در این چرخه قرار بگیرید ، رابطه شما روز به روز بدتر و بدتر می شود و بازگشت به گذشته غیرممکن است.

 

– عشق مشروط ، حرام. به یاد داشته باشید که لازم نیست شوهر شما همان شخصی باشد که انتظار دارید یا دوستش دارید. این بدان معنی است که شوهر شما گاهی اوقات می تواند لجباز یا عصبانی باشد و همچنان او را دوست داشته باشد. به عبارت دیگر ، عشق را مشروط نکنید.

– مهمترین توصیه برای برخورد با شوهر لجباز ، صبور بودن است. اختلافات بین زوجین و اختلاف آنها باعث می شود که آنها در گفتگو با یکدیگر صادق نباشند. گاهی لحن صحبت های زن و شوهر شوهرشان را لجباز می کند. بنابراین ، زوجین باید در گفتار و رفتار خود مراقب باشند و ببینند چه اعمال یا رفتاری باعث می شود همسرشان سرسختانه واکنش نشان دهد و سعی کند از این اقدامات جلوگیری کند.

چگونه با همسر لجباز و یک دنده رفتار کنیم؟

– اجازه ندهید لجبازی به یک عادت تبدیل شود. ذکر این نکته نیز ضروری به نظر می رسد که اگر همسر پس از چند لجاجت به نتیجه دلخواه برسد ، این رفتار به یک عادت تبدیل می شود؛ بنابراین ، اگر زن یا مرد مطمئن باشند که به درخواست همسرش پاسخ مثبت می دهد ، بهتر است در ابتدا او را به سمت درخواست خود سوق دهید ، اما اگر کاری انجام ندهد ، باید “نه” قاطع و منطقی بگوید به همسرت نگاه کن و به هیچ وجه به عقب نگاه نکن در مورد لجبازی یک نکته کوچک اما بسیار مهم وجود دارد و آن این است که گاهی شوهر شما فقط به این دلیل که احساس می کند شما از او برتر هستید لجبازی می کند. بنابراین ، اگر احساس می کنید شوهرتان به همین دلیل لجبازی می کند ، در رفتار و لحن خود با همسرتان تجدید نظر کنید تا او بداند که شما قصد چنین کاری را ندارید.

 

“مواظب غرور او باش”. غرور از عزت نفس ضعیف و شکننده ناشی می شود ، به این معنی که فردی مغرور است ، که اعتماد به نفس و غرور کمی دارد ، هیچ مانع محافظتی برای حفظ اعتماد به نفس نداشته است. اگر کاری انجام دهید که عزت نفس شوهرتان را زیر سوال ببرد ، غرور او بیشتر می شود.

 

وقتی شوهرتان عصبانی است ، به او جواب ندهید و با او بحث نکنید. بلکه او را در این زمان به آرامش دعوت کنید و همیشه آرزوهای خود را برای صلح بگویید. هنگام عصبانیت از بحث و جدال بپرهیزید.

 

هرگز نباید فراموش کنیم که اولین و مهمترین توصیه برای برخورد با یک شوهر لجباز ، صبوری است و گاهی شوهر ما فقط به این دلیل که احساس می کند ما از او بهتر هستیم ، لجبازی می کند ، بنابراین اگر چنین احساسی داریم ، از نظر رفتار و لحن بهتر است. بیایید تجدید نظر کنیم

منبع:

https://www.beytoote.com/wedlock/movafaghiat-raz/deal7-lefty-gang.html

درباره‌ی میزبان مووی

حتما ببینید

بیوگرافی و عکسهای سیاوش حکمت شعار

سياوش حكمت شعار بیوگرافی

بیوگرافی و عکسهای سیاوش حکمت شعار را در ادامه ببینید. سیاوش حکمت بازیگری خود را با فیلم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *