چگونه مشکلات مالی خودمان را حل کنیم؟

افسرده می شوید

غر می زنید و زمین و هوا را بد و متوهم می خوانید
شما تقلب یا دزدی می کنید

شما منتظر هستید تا شخصی پول مورد نظر شما را به شما بدهد
مطمئناً هیچ یک از این راه ها به شما در کسب درآمد بیشتر کمک نمی کند.
اگرچه این یک راه حل موثر است.

 

“من مشکلات مالی را با پول زیادی پاسخ می دهم ، نه با نگرانی یا ناراحتی یا امید کاذب.”

ال. رن هوبارد

با کار و کسب درآمد می توانید مشکلات مالی خود را برطرف کنید. هیچ راه دیگری نمی تواند راه حل خوبی باشد. پول کافی می تواند مشکل شما را حل کند.

 

 

توصیه ها

میزان پول مورد نیاز خود را مشخص کنید. مقدار بالای پول را در بالای صفحه بنویسید. “من باید ماهیانه ۱۰ هزار دلار درآمد کسب کنم.”

تمام دارایی ها و راه های کسب درآمد از املاک و مستغلات و جواهرات گرفته تا توانایی ها ، مهارت ها ، دانش و روابطی را که در اختیار دارید لیست کنید. لیست خود را تا آنجا که ممکن است پر کنید.

مثال: شما یک وانت ، دوربین ، تخت خالی و ۱۱،۲۲۵ دلار دارید. آیا در سازماندهی ، گوش دادن یا صحبت مهارت دارید؟ آیا می توانید به مخاطبان خود اهمیت دهید؟ آیا در مورد اسب ، لوازم خانگی و ساخت دکور ، اماکن تاریخی ، فروش آنلاین و اطلاعات و مهارت دارید ؟؟ شما جنیفر رابرت ، تیم ، رات ، استیو و … را می شناسید و علاقه زیادی به کمک به دیگران دارید. آیا می توانید یک ماکت درست کنید؟ حل مشکلات پیچیده؟ چیزهای جدید و خیلی چیزهای دیگر یاد می گیرید؟

از هر فرصتی برای درآمدزایی استفاده کنید. شما لیستی از همه آنها دارید. روش های سنتی و مدرن لیست کنید که چگونه می توانید خودتان این کار را انجام دهید تا ببینید با استفاده از ترکیبی از مهارت ها و دانش و دارایی خود چه کاری می توانید انجام دهید.

مثال: در اتاق می توانید با رایانه خود کار کنید ، می توانید بدون نیاز به مکان خاصی برای کسب درآمد ، نقاشی ، نوشتن ، ترجمه کنید. بیاموزید که چگونه سرمایه خود را پس بگیرید. به شرکت خود کمک کنید تا در بازاریابی پیشرفت کند.

روشی را انتخاب کنید که سودآور باشد. آیا آنها از این طریق درآمد دیگری کسب می کنند؟

اگر چنین است ، پس یک نامزد خوب برای شغل بعدی خود هستید.

اگر دیگران از این راه موفق به کسب درآمد نشده اند ، روش دیگری را برای کسب درآمد در نظر بگیرید. یک کار ثابت و پردرآمد را به عنوان اولین انتخاب خود انتخاب کنید و می توانید رویای خود را به عنوان یک سرگرمی کار کنید.

اطمینان حاصل کنید که دیگران هزینه محصول یا خدمات شما را پرداخت می کنند.

به عنوان مثال ، شما می توانید به رئیس خود پیشنهاد دهید ، “آیا می دانید ۱۵۰ صاحب اسب به اصطبل احتیاج دارند؟ آیا می خواهید من با آنها صحبت کنم و ببینم بازار چگونه است؟ آیا ما آماده ساختن اصطبل برای آنها هستیم؟” برگه جدید را مدیریت کنید.

یا به عنوان مثال دیگر ، شما می خواهید از این طریق عکس بگیرید و درآمد کسب کنید. بنابراین شما احتمالاً با عکاسان حرفه ای ملاقات خواهید کرد تا از میزان درآمد آنها مطلع شوید.

چگونه مشکلات مالی خودمان را حل کنیم؟

– اگر همه علائم خوب است ، نظر خود را در دنیای واقعی امتحان کنید و وقت و انرژی بیشتری را تلف نکنید. به عنوان مثال ، می توانید یک کار نیمه وقت را شروع کرده و در حالی که رونق دارد ، آن را رشد دهید. محصولات یا خدمات خود را به تعداد کم در اختیار دیگران قرار دهید و ببینید آیا آنها برای خرید آن رقابتی دارند. تبلیغات را در یک روزنامه کوچک یا محلی سفارش دهید. قبل از هر حرکت بزرگ ، آن را به دقت بررسی کنید ، مخصوصاً اگر کار جدیدی را شروع می کنید.

پس از اطمینان از سودآوری تجارت خود ، می توانید زمان و هزینه بیشتری در آن سرمایه گذاری کنید.

– اگر نمی توانید منبع درآمد خوبی برای خود پیدا کنید. بهتر است برای خود برنامه ریزی کنید. اگر گوهر اصلی بدست آورید ، می توانید منابع درآمد جدیدی پیدا کنید.

به عنوان مثال ، شما ممکن است به آموزش جدید یا ویژه ای نیاز داشته باشید ، ممکن است لازم باشد برای مدتی مطالعه کنید تا بتوانید برای کسب تجربه بیشتر پول بیشتری کسب کنید. ممکن است به مسئولیت بیشتری نیاز داشته باشید. احتمالاً لازم است با حرفه خود آشنا شوید. و احتمالاً به ارتباطات بیشتر و روابط عمومی قویتر نیاز خواهید داشت. برای همه این موارد می توانید یک برنامه و برنامه داشته باشید ، مراحل پیشرفت را تعیین کنید و مرحله به مرحله طبق آن ادامه دهید.

هنگامی که برنامه ای دارید که مطمئن هستید به نتیجه می رسد ، باید سخت کار کنید و مدت طولانی به آن پایبند باشید تا رویای خود را محقق کنید. با کسب درآمد بیشتر مشکلات مالی خود را برطرف خواهید کرد.

این آخرین گام به سوی شکوفایی است ، اما بندرت کسی به آن عمل می کند.

“من هرگز به کسی کمک نخواهم کرد. و من همیشه سعی می کنم تمام پول مورد نیاز خود را بدست آورم. از هر یک از سه یا چهار منبع درآمد یا راه های کسب درآمد که من از آنها می دانم. “رن هوبارد

پس از یافتن منبع درآمد مطمئن ، به دنبال منبع درآمد بعدی باشید و همان مراحل را برای آن دنبال کنید.

منبع:

http://www.faranaz.com/how-do-we-solve-our-financial-problems.html

درباره‌ی میزبان مووی

حتما ببینید

بیوگرافی و عکسهای سیاوش حکمت شعار

سياوش حكمت شعار بیوگرافی

بیوگرافی و عکسهای سیاوش حکمت شعار را در ادامه ببینید. سیاوش حکمت بازیگری خود را با فیلم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *