لاستیک دوچرخه اصفهان

لاستیک دوچرخه ابریشمی اصفهان

یکی از وسایلی که هم جنبه ورزشی دارد و هم برای مصارف شخصی به کار می رود دوچرخه است که دارای مدلهای گوناگون از جمله تاشو می باشد که در هنگام خرید آن باید بسیار به قطعات آن از جمله لاستیک که می تواند یخ شکن و ابریشمی باشد، توجه کرد زیرا تاثیر بسیار مهمی بر کیفیت و قیمت آن دارد.

یک لاستیک خوب درجه یک می تواند سبب بالا رفتن طول عمر دوچرخه نیز بشود که اگر اطلاعات کافی نداشته باشید ممکن است نتوانید خرید خوبی را تجربه کنید.

یکی از قطعات دوچرخه که بیشتر از بقیه دچار استهلاک می شود لاستیک آن می باشد که باید کرد بسیار با کیفیت باشد تا بتوانید یک سواری دلچسب را با دوچرخه سواری تجربه کنید.

لاستیک دوچرخه ابریشمی اصفهان

مشتریان ما به خاطر عرضه با کیفیت ترین لاستیک به مشتری خود به توانسته اند حجم مشتریان خود را افزایش بدهند که این سبب افزایش فروش آراد برندینگ نیز شده است.

به این نکته نیز باید بسیار توجه کنید که آیا تعادل برایتان مهم تر می باشد یا سرعت تا بتوانید متناسب با نیا خود بهترین گزینه را انتخاب کنید.

برای آن که کودک دچار آسیب و صدمه نشود و بتواند تعادل خود را حفظ کند باید دوچرخه دارای آجهای بسیار زیادی باشد.

اگر دوچرخه را برای کوهستان و مراتع می خواهید باید توجه بسیار بیشتری به آج  آن بکنید.

آج جلو و عقب از نظر عملکرد کاملاً با هم متفاوت می باشند.

لاستیک دوچرخه ابریشمی

بسیاری از افرادی که به سبک کراس کانتری دوچرخه حرفه ای سواری می کنند از لاستیک بسیار حرفه‌ ای همانند لاستیک دوچرخه ابریشمی استفاده می کنند.

ادامه مطلب  پوشه دکمه دار دخترانه چرمی

برای آن که لاستیک دارای انعطاف بیشتر و نرم تری باشد از الیاف طبیعی به جای سیم مفتول استفاده می کنند.

لاستیک دوچرخه ابریشمی

برای دوچرخه سواری به سبک کراس کانتری از لاستیک دوچرخه ابریشمی که نرم تر و منعطف تر است استفاده می کنند.

همچنین در برخی از لاستیکها برای افزایش استقامت لاستیک از چندین سیم مفتول استفاده می شود و به همین دلیل است که بسیاری از لاستیکها بسیار خشک می باشند.

ساختار اصلی لاستیک مرتبط به ساختمان لاستیک می باشد که از آن با عنوان بدنه لاستیک یاد می کنند.

اصولاً این قسمت از رشته های بافته شده ایی که از جنس نایلون می باشند ساخته شده است.

لازمه استحکام لاستیک زاویه و نحوه قرارگیری آن می باشد که اصولا باید تحت زاویه 45 درجه نسبت به روکش سطحی لاستیک قرار بگیرند.

TPI و یا همان THEARD PER INCH واحدی می باشد که آن را به جهت سنجش تراکم رشته ها به کار می برند.

منظور از این موضوع این است که با توجه به کیفیت مورد نیاز لاستیک ساختمان لاستیک را در تراکمهای مختلف بافت می کنند.

هرچه تی پی آی بیشتر باشد رشته های بافته شده نازک تر می باشد که این سبب تعداد بیشتر رشته ها می شود و در نتیجه لاستیک دارای ساختار انعطاف پذیرتر می شود.

اگرچه هرچه لاستیکها منعطف تر باشند مقاومت غلتشی آنها کمتر است اما  آسیب پذیر تر نیز می شوند.

لاستیک دوچرخه اصفهان

برای شناخت بهتر لاستیک دوچرخه برقی می توانید به اعدادی که بر روی آن نوشته شده مراجعه کنید و از کیفیت و مدلهای متنوع آن اطلاع پیدا کنید.

ادامه مطلب  ثروت خود را با پشتکارم دو برابر کردم

گزینه مناسبی برای دوچرخه های کوهستان لاستیک دوچرخه اصفهان است و با توجه به اعدادی که بر روی آن درج شده است می توانید درجه سختی و میزان مقاومت آن را نسبت به سطح زمین و شرایط کوهستان بسنجید و سپس تصمیم به خرید بگیرید.

لاستیک دوچرخه اصفهان

همین طور بر روی لاستیک دوچرخه های جاده ای نیز اعداد و ارقامی موجود است که شما می توانید میزان نفوذ پذیری گرما و شرایط سخت به لاستیک را دریافت نمایید.

به طور معمول افرادی که به صورت آماتور دوچرخه سواری می کنند از لاستیکهایی با ارتفاع و عرض کمتری استفاده می کنند زیرا نمی خواهند در شرایط سخت رکاب بزنند.

اما افراد حرفه ای از بهترین و مقاوم ترین لاستیکها برای دوچرخه خود استفاده می کنند و از لاستیکهایی با عرض متفاوت در شرایط مختلف استفاده می کنند.

در مواد اولیه اکثر لاستیکها از یک نوع مواد استفاده می شود که در لاستیکهای نرم میزان چسبندگی بیش تر است و در لاستیکهایی که جنس آنها کمی سفت است دوام و مقاومت بالاتری دارد.

اکثر دوچرخه سواران بر اساس بودجه ای که دارند لاستیک دوچرخه خود را خریداری می کنند و افرادی که به صورت حرفه ای مشغول به حرفه دوچرخه سواری هستند از لاستیک ترکیبی استفاده می کنند به این صورت که یک لایه بیرونی آن که با زمین در ارتباط است و با سطح آسفالت در تماس است از نوع نرم است و داخل آن با پلاستیک سفت که دارای آجهای بسیار محکم و جنس درجه یک است پوشیده شده است.

حتما ببینید

آتل فایبرگلاس

ثروت سرشار با آتل های درجه یک

امید در خلال جریانات بی پایان زندگی نقطه قوتی است که داشتم و به عبارتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آراد برندینگ